Relaksacja w sanatorium

Inne tematy okołosanatoryjne, nie mieszczące się w powyższych działach.
forumowicz

Re: Relaksacja w sanatorium

Post autor: forumowicz »

Ooo kurczak :!: Jakie zajęcia, toż ja nic wcześniej o tym nie wiedziałem :lol: Pani mówi, my leżymy, muzyczka :roll:
Przecież ja mam pełne predyspozycje do tego :lol: W NFZ tego nie ma :?: :o I co, nie ma fanów tego typu zajęć :?: :? No, może źle godziny dobierają :lol:
forumowicz

Re: Relaksacja w sanatorium

Post autor: forumowicz »

Ojejej....dobrze, że mnie ZUS nie sponsoruje. Nie moje klimaty, wyciszam się w zupełnie inny sposób...
forumowicz

Re: Relaksacja w sanatorium

Post autor: forumowicz »

Florka pisze: 28 mar 2018 21:19 Ojejej....dobrze, że mnie ZUS nie sponsoruje. Nie moje klimaty, wyciszam się w zupełnie inny sposób...
Ojejej ;) A Coś Taka Tajemnicza Florka :?: :) Lubisz głośną muzykę i taniec, Ja bardzo :lol:
forumowicz

Re: Relaksacja w sanatorium

Post autor: forumowicz »

Cenię swoją strefę komfortu, spend tego typu podziała raczej frustrująco, muzyka relaksacyjna przy pobycie u kosmetyczki lub...w łóżku...może być przed, w trakcie lub po ..😉 Dźwięki natury biorę stąd skąd pochodzą - bezpośrednio.. Plus intensywny spacer. Muzyka...taaak często jest ostro i głośno szczególnie jak jadę autem 😁
forumowicz

Re: Relaksacja w sanatorium

Post autor: forumowicz »

Niech zgadnę ;) Kojarzy mi się to z klimatem górskim, późne wieczorne spacery, szum potoków, delikatny śpiew ptaków, cisza i świeże powietrze. Lubisz góry :?: ;) muzyka w aucie, prawie na maksa, oczywiście jak jestem sam. 8-)
forumowicz

Re: Relaksacja w sanatorium

Post autor: forumowicz »

Trafiłeś w sedno.😉 Kocham góry i piesze wędrówki. Ale uwielbiam też jeziora, poranki na pomoście. W maju zaczynam robić patent sternika. Zresztą... mnóstwo we mnie sprzeczności...chaos totalny. 😊
Awatar użytkownika
marjolus
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 486
Na forum od: 05 maja 2017 14:36
Staż sanatoryjny: 6

Re: Relaksacja w sanatorium

Post autor: marjolus »

Kiedy jest muzyka szum morza spiew ptaków i mowi wyobraź sobie morze to ok. Ale gdy gra fortepian a on mowi wyobraź sobie nogę jak staję się ciężka itd to mam ochote wstać i mu plaskacza dac
forumowicz

Re: Relaksacja w sanatorium

Post autor: forumowicz »

No i cały romantyczny nastrój uleci jak bańka mydlana :lol:
forumowicz

Re: Relaksacja w sanatorium

Post autor: forumowicz »

marjolus pisze: 29 mar 2018 09:25 Kiedy jest muzyka szum morza spiew ptaków i mowi wyobraź sobie morze to ok. Ale gdy gra fortepian a on mowi wyobraź sobie nogę jak staję się ciężka itd to mam ochote wstać i mu plaskacza dac
[/quot

😂🤣😉
forumowicz

Re: Relaksacja w sanatorium

Post autor: forumowicz »

Zdar-ek1 pisze: 29 mar 2018 10:09 No i cały romantyczny nastrój uleci jak bańka mydlana :lol:

Widać że nie byłeś na relaksacji w sanatorium :lol:
[cenzura] można dostać. Masz się zrelaksować w tej chwili bo pani psycholog sobie tego życzy :evil: poroniony pomysł z tą relaksacją. MÓWIMY KATEGORYCZNE NIE!!! Relaksacji na zawołanie. :lol:
ODPOWIEDZ