Pokój jednoosobowy .W którym sanatorium?

Inne tematy okołosanatoryjne, nie mieszczące się w powyższych działach.
forumowicz

Re: Pokój jednoosobowy .W którym sanatorium?

Post autor: forumowicz »

Florystka pisze: 04 mar 2018 22:07 Mam to samo :shock: przeżywam wyjazd, który przypadnie na listopad 2019..i
mi też tak przypada z wyliczenia.


Drodzy forumowicze!

jak widać chęć pozyskania pokoju jednoosobowego wiąże się z emocjami i stresem, może wskażecie jeszcze jakieś sanatoria, które rezerwują bez problemu jedynki dla chętnych? wszystkie sugestie mile widziane.
Ostatnio zmieniony 04 mar 2018 22:31 przez forumowicz, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ricolo666
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 726
Na forum od: 29 lip 2017 21:11
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Pokój jednoosobowy .W którym sanatorium?

Post autor: ricolo666 »

Pusia pisze: 04 mar 2018 22:24
Florystka pisze: 04 mar 2018 22:07 Mam to samo :shock: przeżywam wyjazd, który przypadnie na listopad 2019..i
mi też tak przypada z wyliczenia.


Drodzy forumowicze!

jak widać chęć pozyskania pokoju jednoosobowego wiąże się z emocjami i stresem, może wskażecie jeszcze jakieś sanatoria, które rezerwują bez problemu jedynki dla chętnych? wszystkie sugestie mile widziane.
w Krynicy lesnik drzewiaz ,na sile dawali jedynki ,nie karzdy chcial ,ja z wielka ochota :lol:
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5001
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Pokój jednoosobowy .W którym sanatorium?

Post autor: zbigniew165 »

Pusia jedynkę na pewno dostaniesz bez problemu w Równicy- Ustroń Śląski. Byłem tam cały styczeń 2018 rok oczywiście w jedynce z ZUS. Rezerwowałem dwa miesiące wcześniej po otrzymaniu skierowania drogą mailową. Dostałem zwrotny mail z potwierdzeniem rezerwacji i po przyjeździe bez wspominania na recepcji o rezerwacji dostałem jedynkę, ponieważ byłem zapisany w ich sieci komputerowej. Podobnie wszyscy rezerwowali jedynki na moim turnusie. W tym sanatorium mają więcej jedynek niż dwójek. Większych pokojów od dwójek nie posiadają, a kuracjuszy jest ok. 860. Kto chce otrzymać jedynkę z NFZ czy ZUS i komercyjnie to bez problemu chyba tylko w Równicy-Ustroniu. Infolinia tego sanatorium również przyjmuje rezerwację pokojów. Jest to informacja na 100% pewna. Pozdrawiam.
forumowicz

Re: Pokój jednoosobowy .W którym sanatorium?

Post autor: forumowicz »

dzięki Zbigniewie, jedynkę w Równicy już mam- na ten rok. :D Aleja pytam o przyszły. Drugi raz do Równicy to pewnie nie będę chciała. Ja wiem że jeszcze do listopada przyszłego roku dużo czasu ale warto zapoznać się z możliwościami... czas leci szybko,nawet się nie obejrzymy a już będą święta... Bożego Narodzenia!
marconi50
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 22
Na forum od: 08 wrz 2012 18:56

Re: Pokój jednoosobowy .W którym sanatorium?

Post autor: marconi50 »

jedynki są w nałęczowie fortunat, ustroń san wilga równica, krynica zdrój lesnik drzewiarz, a wogóle to trzeba jechać jak najwczesniej rano albo poprzedniego dznia i wtedy moze sie udac
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1947
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Pokój jednoosobowy .W którym sanatorium?

Post autor: Zosia »

Wilga w Ustroniu to hotel *** i był tylko prywatnie . Czy coś się zmieniło ?
forumowicz

Re: Pokój jednoosobowy .W którym sanatorium?

Post autor: forumowicz »

Jakieś nowe informacje?
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: Pokój jednoosobowy .W którym sanatorium?

Post autor: Hipokryt »

TAK...
np. jednoosobowy pokój nr.104 w Kolejowym w Ciechocinku :lol:
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Pokój jednoosobowy .W którym sanatorium?

Post autor: dani888 »

Hipokrycie ... rezerwowałeś wcześniej ? Możesz napisać coś więcej ? :serce:
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: Pokój jednoosobowy .W którym sanatorium?

Post autor: Hipokryt »

Żadna rezerwacja a jedynie dokumentacja medyczna z odpowiednimi kodami choroby. Temat ten wielokrotnie był poruszany na Forum.
To zapytanie jakby nie na na temat, bo tutaj podajemy informację w odpowiedzi na tytułowe pytanie: "Pokój jednoosobowy .W którym sanatorium?"
ODPOWIEDZ