Sanatorium ze zwierzakiem

Inne tematy okołosanatoryjne, nie mieszczące się w powyższych działach.
danuska
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 39
Na forum od: 26 cze 2015 23:19
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Sanatorium ze zwierzakiem

Post autor: danuska »

witam wszystkich .
Weszłam tutaj bo i ja będę miała pewnie w tym roku problem z moim pieskiem. Mam maleńkiego yorka i niestety piesek nigdzie z nikim nie chce zostać. Na godzinkę zostanie ale później siedzi gapi się w drzwi i rozpacza. Z sanatorium nie mogę zrezygnować, ale również nie wyobrażam sobie zostawić tą moją pierdółkę ( tak ją nazwał listonosz) z kimś zostawić na 21 dni.
pozdrawiam
danuska
Awatar użytkownika
Maryann
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6763
Na forum od: 21 kwie 2017 17:42
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Sanatorium ze zwierzakiem

Post autor: Maryann »

To masz problem Danuśka... Mój pieseczek zostaje z moją córką... pierwsze kilka dni jest w miarę dobrze... ale po tygodniu już jest problem... jest osowiała i smutna...
danuska
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 39
Na forum od: 26 cze 2015 23:19
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Sanatorium ze zwierzakiem

Post autor: danuska »

Maryann a jakiego masz pieska ? Ja także zostawię pieska córce, córka to psiara - ma dwa wielkie swoje pieski . Tak czy inaczej będzie to trudny okres i dla mnie i dla mojego pieska.
A kiedy spodziewasz się wyjazdu do sanatorium?
Awatar użytkownika
Maryann
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6763
Na forum od: 21 kwie 2017 17:42
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Sanatorium ze zwierzakiem

Post autor: Maryann »

Ja też mam Yorka... Jeśli uda mi się ze zwrotami to pojadę w maju czerwcu... albo we wrześniu... I powiem Ci Danuśka że gdybym nie miała z kim zostawić mojej Tośki to chyba bym nie pojechała wcale.... Ale zawsze mnie odwiedza w sanatorium .. :D
danuska
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 39
Na forum od: 26 cze 2015 23:19
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Sanatorium ze zwierzakiem

Post autor: danuska »

Ja się nie staram o zwroty, chyba świadomie chcę odwlec wyjazd. Na dzień dzisiejszy mam numer 10371 a Ty ?
Awatar użytkownika
Maryann
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6763
Na forum od: 21 kwie 2017 17:42
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Sanatorium ze zwierzakiem

Post autor: Maryann »

Nie pamietam teraz dokladnie..napewno ponad 20 tys...24 miesiace czekania...czyli wyjazd w okolicy lutego-marca przyszlego roku..
danuska
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 39
Na forum od: 26 cze 2015 23:19
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Sanatorium ze zwierzakiem

Post autor: danuska »

Maryann właśnie zerknęłam ,że jesteś z NFZ Łódzkie. Ja jestem z NFZ Pomorskie u nas podobno się czeka 20 m-cy. To Ty wybieraj się np. do Sopotu do sanatorium. :) pooddychasz fajniejszym powietrzem niż gdybyś dostała sanatorium w styczniu w górach.
A wracając do piesków czy kiedykolwiek pytałaś się gdzieś czy można zabrać ze sobą piska? Ja jak będę koło naszego NFZ to wejdę i zapytam jak to wygląda od strony NFZ.
Awatar użytkownika
Maryann
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6763
Na forum od: 21 kwie 2017 17:42
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Sanatorium ze zwierzakiem

Post autor: Maryann »

Mam taką nadzieję Danusiu, że uda mi się nad morze wyjechać...Nigdy nie pytałam, bo w zasadzie to jestem pewna że to jest niemożliwe... Składając wniosek zgadzamy się na warunki NFZ-u i ośrodków które realizują turnusy... jadąc komercyjnie same możemy wybrać obiekt dostosowany do naszych wymagań... i wtedy nie ma problemu z zabraniem pieska...
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Sanatorium ze zwierzakiem

Post autor: Felice »

Ja jak będę koło naszego NFZ to wejdę i zapytam jak to wygląda od strony NFZ.
NFZ kompletnie nic do tego nie ma. Jest to tylko kwestia między tobą,a konkretnym ośrodkiem.Do wspólnego pokoju psa na pewno nie będziesz mogła zabrać,a kwestia innego to pewnie kwestia ceny i możliwości.
forumowicz

Re: Sanatorium ze zwierzakiem

Post autor: forumowicz »

danuska pisze: 08 kwie 2018 10:16
A wracając do piesków czy kiedykolwiek pytałaś się gdzieś czy można zabrać ze sobą piska? Ja jak będę koło naszego NFZ to wejdę i zapytam jak to wygląda od strony NFZ.
mam nadzieję , że nie ma takich ośrodków , w których są ludzie z NFZ i psy :mrgreen:
ODPOWIEDZ