Zamienię Ustroń Zdrojową na Krynicę Zdrój

Inne tematy okołosanatoryjne, nie mieszczące się w powyższych działach.
zuzaa
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 9
Na forum od: 31 lip 2017 20:30
Oddział NFZ: Małopolski

Zamienię Ustroń Zdrojową na Krynicę Zdrój

Post autor: zuzaa »

Witam,
Właśnie otrzymałam potwierdzenie skierowania na leczenie uzdrowiskowe w miejscowości Ustroń Zdrojowa w terminie 17-09-2017 do 08-10-2017. Czy ktoś z Państwa, kto otrzymał potwierdzenie skierowania na leczenie w Krynicy Zdrój w dniach 09-09-2017 do 30-09-2017 byłby chętny na zamianę sanatorium w Ustroniu?

Jeśli nie byłoby takiej możliwości, czy ktoś z Państwa wie, w jaki sposób można tego dokonać za pomocą NFZ ? Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi :)
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7780
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Zamienię Ustroń Zdrojową na Krynicę Zdrój

Post autor: darek »

zuzaa pisze:Witam,
Właśnie otrzymałam potwierdzenie skierowania na leczenie uzdrowiskowe w miejscowości Ustroń Zdrojowa w terminie 17-09-2017 do 08-10-2017. Czy ktoś z Państwa, kto otrzymał potwierdzenie skierowania na leczenie w Krynicy Zdrój w dniach 09-09-2017 do 30-09-2017 byłby chętny na zamianę sanatorium w Ustroniu?

Jeśli nie byłoby takiej możliwości, czy ktoś z Państwa wie, w jaki sposób można tego dokonać za pomocą NFZ ? Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi :)

NIE MA takiej możliwości ,aby ktokolwiek mógł się zamienić -SKIEROWANIE WYSTAWIONE PRZEZ NFZ
7 dni przed Pani terminem wyjazdu -Pani oddział NFZ wysyła -imienne zestawienie kuracjuszy i na podstawie jego następują przyjęcia !

Wiedzę ,że ma Pani dość odległy termin wyjazdu.
JEST jedna możliwość

OSOBISCIE udac się do swojego oddziału NFZ ze skierowaniem jeżeli już dotarło w formie papierowej
Dokładni zastanowić się nad ARGUMENTAMI - ustawić uśmiech nr ..15 i poprosić o ew Zmianę lokalizacji
Widzę ,że Ma Pani już doprecyzowany ..termin a i chyba miejscówke w Krynicy!!!

NIERAZ zależy od osoby z drugiej strony udaje się
Co zaś tyczy się wyjazdu do NFZ to może OKAZAC się ,że wskazane przez Pania Sanatorium może nie być w wykazie jakie ma do dyspozycji Pani ..oddział ale należy szybko próbowac bo sa teraz rozdzielane te terminy i może pojawić się interesujący panią Zwrot
smakija1
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 200
Na forum od: 16 maja 2014 21:17
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Zamienię Ustroń Zdrojową na Krynicę Zdrój

Post autor: smakija1 »

witam ,ja wlasnie zamienialąm ,
oczywiscie chodzilo o inne miejscowosci i terminy ,
zadzwonilam do Nfz ,ze nie moge jechac we wrześniu dostaląm przydzial od 4 wrzesnia ,
poprosilam o jakis zwrot wczesniej ,dostaląm Krynice Zdroj w sierpniu.
Tak ,ze warto probowac ,
nie wiem czy da sie tak wstrzelic w konkretmy termin ,
moze Krynice tak bo tam jest duzo osrodkow sanatoryjnych
ODPOWIEDZ