Masaże klasyczne w Lądku

Inne tematy okołosanatoryjne, nie mieszczące się w powyższych działach.
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1949
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Masaże klasyczne w Lądku

Post autor: Zosia »

Wyjeżdżam do Lądka na turnus reh. ale w pakiecie nie mam masażu klasycznego a bardzo mi na nim zależy. Może ktoś ma jakieś sprawdzone miejsca i masażystów, z których usług korzystał i godni są polecenia ? Oprócz tego interesowałaby mnie kąpiel radanowo-siarczkowa czy borowinowo-siarczkowa (chociaż borowinową mam w pakiecie) coś z siarką . Jak myślicie którą i gdzie na zbolały kark i plecy ? Proszę o podpowiedź i pozdrawiam :kwiat:
forumowicz

Re: Masaże klasyczne w Lądku

Post autor: forumowicz »

Zosiu, muszę poszperać z tym masażystą - dam znać.
Kąpiele rodankowe możesz brać w Stanisławie , w Wojskowym ale również do Wojciecha na basen możesz chodzić :)
Co jest lepsze to nie mam wiedzy
Awatar użytkownika
biedroneczka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4423
Na forum od: 03 sty 2012 09:40
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Masaże klasyczne w Lądku

Post autor: biedroneczka »

Witaj Zosiu :) W Lądku kąpiel radonowo-siarczkowa tylko w Jerzym i to ze skierowaniem od lekarza. Szpital Wojskowy takich wód w swojej ofercie niestety nie posiada :(
...natomiast jeśli chodzi o kąpiele siarczkowo-fluorkowe to polecam zdecydowanie basen w Wojciechu :D :D ale można skorzystać także z kąpieli w wannach w Jerzym i Jubilacie.
W Wojskowym był świetny masażysta, którego mogę Ci z czystym sumieniem polecić... Miałam szczęście mieć u niego zabiegi zaordynowane przez lekarza, ale wiem, że przyjmuje także prywatnie. Tak nawiasem mówiąc, wszyscy rehabilitanci będący w potrzebie korzystali z jego umiejętności. Jeśli będziesz chciała skorzystać, to napisz do mnie na PW, a ja podam Ci do niego numer telefonu (powinnam mieć gdzieś wizytówkę).
Pozdrawiam :kwiat:
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1949
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Masaże klasyczne w Lądku

Post autor: Zosia »

Dzięki kochane za odzew. Tak wiem, że kąpiele radonowe po wizycie u lekarza , ale chyba warto ? Biedroneczko napisałam do Ciebie na pw .
Buziaki :kwiat:
forumowicz

Re: Masaże klasyczne w Lądku

Post autor: forumowicz »

No niestety, brak tajnych zapisków , pamiętam, że masażysta był niewidomy i przyjmował w tym budynku gdzie jest dyrekcja wojskowego.

Dobrze, że Biedronka poprawiła - oczywiście Ośrodek Jerzy , a nie Stanisław - sorki :)
Awatar użytkownika
biedroneczka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4423
Na forum od: 03 sty 2012 09:40
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Masaże klasyczne w Lądku

Post autor: biedroneczka »

Basieńko kochana :serce: ...u mnie przez przypadek tak dobrze z pamięcią, bo szukałam kąpieli radonowych w Lądku całkiem niedawno, bo w czerwcu :lol: :lol: :lol: i stąd wiem, że w Jerzym tylko mają :o :D Buziaki dla Ciebie :serce:
forumowicz

Re: Masaże klasyczne w Lądku

Post autor: forumowicz »

:D
unana
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 174
Na forum od: 23 sty 2015 21:06
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 14

Re: Masaże klasyczne w Lądku

Post autor: unana »

Masaż klasyczny z Wojskowego jest na basenie i można też załatwić prywatnie. W Jubilacie jest dwóch masażystów ...
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1949
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Masaże klasyczne w Lądku

Post autor: Zosia »

Dzięki Unana. Wstępnie już umówiłam się z masażystą Biedroneczki ;)
ODPOWIEDZ