Sanatoryjne to i owo.....

Inne tematy okołosanatoryjne, nie mieszczące się w powyższych działach.
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24937
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Sanatoryjne to i owo.....

Post autor: Sloneczko »

To wcale nie jest śmieszne :?
Myslę, że Optymista :kwiat: dużo wie.... dużo musiał przeżyć w sanatorium
złych godzin :o
Ja jakoś zawsze miałam fajnych i sympatycznych kuracjuszy, którzy nigdy
nie "zakłócali nikomu przestrzeni osobistej", nikt nie opuszczał zabiegów z powodu kaca,
nikt "nie przeginał pały z powodu alkoholu" ;)
Natomiast imprezowanie....... zależy co autor miał na myśli, bo ja sobie imprezowałam na
parkiecie ile tylko mogłam :P
Współczuję ci Optymisto :kwiat: :? :?
forumowicz

Re: Sanatoryjne to i owo.....

Post autor: forumowicz »

Śmieszne śmieszne ,bo po co pisać takie niesprawdzone pierdoły :shock:
:)
Awatar użytkownika
Optymista
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 71
Na forum od: 12 paź 2017 10:27
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Sanatoryjne to i owo.....

Post autor: Optymista »

Sloneczko pisze: 30 lis 2017 18:53 To wcale nie jest śmieszne :?
Myslę, że Optymista :kwiat: dużo wie.... dużo musiał przeżyć w sanatorium
złych godzin :o
Ja jakoś zawsze miałam fajnych i sympatycznych kuracjuszy, którzy nigdy
nie "zakłócali nikomu przestrzeni osobistej", nikt nie opuszczał zabiegów z powodu kaca,
nikt "nie przeginał pały z powodu alkoholu" ;)
Natomiast imprezowanie....... zależy co autor miał na myśli, bo ja sobie imprezowałam na
parkiecie ile tylko mogłam :P
Współczuję ci Optymisto :kwiat: :? :?
Nie masz czego współczuć , ponieważ moje wszelkie wspomnienia z sanatorium są pozytywne .
Moja wypowiedź nawiązuje do pierwszego posta w tym temacie i jest wyrażeniam własnego zdania . Słoneczko - Jakbyś trochę uważniej poczytała wątek to byś wiedziała że o opuszczaniu zabiegów , kacu idt opowiada autor pierwszego posta .
Jak każdy mam prawo do wyrażania własnego zdania , a jeżeli się ono komuś nie podoba to trudno jego sprawa . Bo z ludźmi już tak jest że oczekują od Ciebie szczerości , a jak jesteś szczery to mają do Ciebie potem pretensje . Pozdawiam
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Sanatoryjne to i owo.....

Post autor: andrzej1955 »

Prowokacji ciąg DALSZY-tylko w kwestii formalnej-wszystkie obiekty sanatoryjne-NFZ jak i ZUS-mają swoje regulaminy i wszelkie przekraczanie ich powinno skutkować wydalaniem z turnusów-jeżeli chcemy dyskutować merytorycznie to poproszę o konkretne daty,obiekty i turnusy-informacja powinna dotrzeć do NFZ i ZUS w celu sprawdzenia czy ma to miejsce-PLOTY-typu-p.Mieciu i inne są tylko utrwalaniem negatywnych opinii o kuracjuszach-a że piszą ją już osoby z innym logo czy znaczkiem nie ma tu istotnego znaczenia-ważne dla nich jest to że powtarzają i utrwalają PLOTY-aby dotarły do opinii publicznej jacy to kuracjusze są zdeprawowani- na czyją potrzebę i ...ZLECENIE :!: :!: :!: do przemyślenia :!: :!:
Madi40
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 18
Na forum od: 25 wrz 2017 12:55
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Sanatoryjne to i owo.....

Post autor: Madi40 »

Andrzej idź się w brzozę puknij czołem ze swoimi spiskowych teoriami.
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Sanatoryjne to i owo.....

Post autor: Fionka »

Madi 40 :shock: proponuję zajrzeć do tematu Netykieta.
Madi40
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 18
Na forum od: 25 wrz 2017 12:55
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Sanatoryjne to i owo.....

Post autor: Madi40 »

Oczywiście Wieśniaczko..nie omieszkam :lol:
forumowicz

Re: Sanatoryjne to i owo.....

Post autor: forumowicz »

Systematycznie poszerzam swoją wiedzę o forum. Ktoś wyraża opinię, szereg osób czyta ją bez zrozumienia, część wpuszcza komentarze aby wywołać małą wojenkę...potem szereg humorystycznych wstawek głównie od stałych bywalców i forumowicz nr 1 znika a czytający zastanawia się nad finalbym przesłaniem. Dużo wiedzy do zdobycia przede mną. I obym zachowała odwagę do wyrażania własnych opinii. (Przy poszanowaniu rzetelnych opinii innych uczestników) uważam, że jedno drugiemu nie przeszkadza.
Awatar użytkownika
VVENUS
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 964
Na forum od: 17 mar 2016 19:56
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Sanatoryjne to i owo.....

Post autor: VVENUS »

Niebyt długo jestem na forum , bo ponad 2 lata. I cóż zaobserwować można, że wiele się przez ten okres czasu zmieniło. Dawniej pisaliśmy śmiało na różne tematy , ktoś,coś dopisał wedlug swojej wiedzy, pomógł w wielu nie tylko sanatoryjnych kwestiach . Było czuć radość pozytywnej sympati. :serce: dziękuję im za to tym którzy nadal tu są i tym których już nie ma na forum. :kwiat:
Ale jak wszysto ,tak i tu czas zmienił zauważalnie nie tylko to , że ubyło wiele sypatycznych osób, ale i sposób pisania, dialogu miedzyludzkiego też jest troszkę inny.
Awatar użytkownika
Bogutka5
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2226
Na forum od: 26 lis 2014 13:28
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Sanatoryjne to i owo.....

Post autor: Bogutka5 »

A ja jestem na forum aby wspólnie z innymi spędzić miesiące oczekiwania na sanatorium. Omijam tematy kłótliwe bo nie nadaje się do ostrych dyskusji. Bardzo to potem przezywam. A nie po to tutaj jestem.
Miłego dnia
Bogutka
ODPOWIEDZ