Sanatoryjne to i owo.....

Inne tematy okołosanatoryjne, nie mieszczące się w powyższych działach.
Manuelaem
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 10
Na forum od: 02 paź 2017 09:24
Oddział NFZ: Śląski

Re: Sanatoryjne to i owo.....

Post autor: Manuelaem »

No właśnie. Dobrze jest czytać ze zrozumieniem . Tylko tyle. Napisałam jak się zachowują. Nie napisałam, że mają zachowywać się tak jak ja. Byle nie przeszkadzali innym. Tyle w temacie. :roll:
Madi40
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 18
Na forum od: 25 wrz 2017 12:55
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Sanatoryjne to i owo.....

Post autor: Madi40 »

A czym Ci przeszkadzaja?:)chyba najbardziej tym,że się bawią...na swój bardziej lub mniej prymitywny sposób...tym,że zezowaty Miecio znalazł garbata Krysie..maja fan i radochę..nie chodzą na długie samotne spacery(wlaśnie że tak lubie:) :D :D śmieją się..pija i co tak jeszcze im do głowy przyjdzie.Ogarnij się Man ..naucz się być szczęśliwa to szczęście innych nie będzie Cie kłuło w oczy.
forumowicz

Re: Sanatoryjne to i owo.....

Post autor: forumowicz »

Polemika jak polemika ,dialogi jak dialogi ,tylko czemu ktoś gada sam z sobą ? :o :lol: :lol: :roll:
:lol: :lol: :lol:
Ostatnio zmieniony 16 lis 2017 13:51 przez forumowicz, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Sanatoryjne to i owo.....

Post autor: andrzej1955 »

Witam,zastanawiam się PO CO TEN TEMAT :?: :?: Bajkopisarzy na tym forum naczytałem się już dość dużo,prowokatorów też :!: czy w obiektach sanatoryjnych nie ma personelu medycznego np. pielęgniarka,rehabilitantów na zabiegach,przecież w każdym momencie ten personel może użyć alkomatu lub wezwać policję żeby to zrobiła,a zwrócenie uwagi na niestosowne żarty na gimnastyce to norma,byłem kilka razy na kuracji i jakoś nie udało mi się trafić na Miecia i Krysię-nie miałem takich....atrakcji ;) co do spożywania alkoholu-nie będę zarzekał się żeby nie wypić piwa na tańcach czy kieliszeczka dobrego alkoholu w pokoju w dobrym towarzystwie-wszystko jest dla ludzi-warunek-odpowiednia ilość,miejsce i czas :!: Uważam że pisanie niestworzonych bzdur i powtarzanie chwalipiętów niczemu dobremu nie służy a JEDNOSTKI łamiące regulamin i zasady dobrego wychowania są i powinny być wydalane z turnusów z WILCZYM biletem i nakazem zwrotów kosztów-nie mogą zajmować miejsca tym którzy chcą skorzystać z możliwości podratowania zdrowia,Pozdrawiam
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7809
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Sanatoryjne to i owo.....

Post autor: darek »

kolejny raz Duża dobra WÓDKA DLA
Andrzeja jak i Dziadka

Kolejny nic nie wnoszący temat.

Miecia ...
Cholera poznałem ale był to Mieczysław !!!!
Mieciem został gdy umieścił mnie w..Bagażniku
Ale Mieczysław nie chwalił się podobojami
SKROMNY ZNANY WIELU FORUMOWICZOM STATECZNY PAN

Krysię kojarzę ,ale Znana Mi Krystyna może i "Frywolna "
Godną partnerką w tańcu była ,ale żeby ot tak zaciągnąc w krzaki o to chyba raczej Nie bo by nieżle zdzieliła i szukać pomocy u Dentysty chyba bym musiał

Zresztą owa Krysia z owym Mieciem przy jednym stoliku siedzieli .
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Sanatoryjne to i owo.....

Post autor: andrzej1955 »

Tak gwoli informacji to oboje piszący M......byli w tym samym terminie w Krynicy-jedno w Beskidzie a drugie w Leśniku-ciekawi mnie fakt czy takie sytuacje miały miejsce w Beskidzie,Leśniku czy na ławeczce na deptaku w Krynicy-a teksty wpisów ustalono w Hawanie czy innym lokalu tego typu :roll:
forumowicz

Re: Sanatoryjne to i owo.....

Post autor: forumowicz »

Nie bardzo rozumiem o co jest takie halo,

Manuela podzieliła się swoimi odczuciami, nie atakowała, nie pouczała, a my huzia na józia
Jeśli mogę tak ująć , a ileż jest tematów , które nie wiem czemu mają służyć (nie obrażając nikogo) wszelkiej maści wyrazy, dlaczego kobieta porzuca, romanse, skierowania z każdego miesiąca , jakie kobiety woli ....., jakich mężczyzn woli..... etc.... . Pewnie ja sama założyłam kilka nikomu nie potrzebnych i powtarzających się i co ? zawaliło się od tego forum?

Wydaje mi się , że dość jasno i niejednokrotnie wyrażałam co ja myślę o zachowaniu innych w sanatorium - mnie to nie interesuje co kto robi , jak się prowadzi, to nie moja sprawa . Nie jestem dewotką, moralistką, nie śledzę, nie podsłuchuję ....... ale oczy i uszy mam i nieraz byłam zgorszona zachowaniem innych .
Tak- widziałam niejednokrotnie podobne zachowania , ba nawet rękoczyny , wulgarne zachowania kobiet i mężczyzn i nie udawajmy , że tego nie ma . Ja nie chcę zajmować się oceną tego , nie jest mi to do szczęścia potrzebne.

Na nikogo również nie wskazuję ale poczytajcie niektóre posty w jakiej są tonacji, w jaki sposób odnosimy się do siebie , jacy jesteśmy w realu tacy i pod maską nicka .

Zdrówka życzę i dobrych, skutecznych kuracji , przygód takich jakich chcemy, trochę ekscytacji , a nawet flircików :)

pozdrawiam
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20146
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Sanatoryjne to i owo.....

Post autor: Felice »

Bibi całym moim schorowanym jestestwem i obydwoma łapkami podpisuję się pod Twoim postem.
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Sanatoryjne to i owo.....

Post autor: andrzej1955 »

Wpis jest w Temacie-Inne Sprawy Około Sanatoryjne-a takie opisywanie plotek zasłyszanych w rozmowach i luźnych obserwacji jego autora jest tylko i wyłącznie jego interpretacją-jedna Baba,drugiej Babie-napluła do...ucha,nie mam zamiaru nie reagować jak ktoś pisze bzdury o pobytach sanatoryjnych i tym samym wrzucanie mnie do jakiegoś worka z domniemanym Mieciem i Krysią i przyklejania mi jakiejś łatki bo ja też bywam na turnusach-zawsze będę pisał swoje odrębne zdanie i reagował na Bzdury pisane na otwartym forum-które czytają ludzie wyjeżdżający na turnusy i ich rodziny-i już z gruntu mają podaną opinię o atmosferze tam panującej-oczywiście przez osobę która wielokrotnie była na turnusach i wszystko wie-a swoją drogą dlaczego dopiero teraz pisze o takowym zachowaniu a nie po wcześniejszych pobytach :?: jest to otwarte forum z opiniami o pobytach i obiektach,różnych procedurach i tematach lużnych-w których możemy pisać o romansach,szlafrokach i innych ble,ble,tyle i aż tyle w temacie-z reguły nie reaguję na takie sprawy-ale nie znoszę plociuchów i krętaczy,podsłuchiwaczy,podp.....czy innych...ślizgaczy Amen
forumowicz

Re: Sanatoryjne to i owo.....

Post autor: forumowicz »

Nie wiem czy to do mnie kierowałeś słowa Andrzeju, ale w swoim wyrażonym wyżej zdaniu nie uraziłam chyba nikogo , a jeśli tak , to przepraszam .

Nie uważam , że można wszystkich wrzucić do jednego wora - uogólnienia są krzywdzące. Nie zajmuję się komentowaniem czyichkolwiek zachowań (można to prześledzić w moich postach), a szczególnie tych tzw. "nagannych", a zdanie swoje staram się wyrazić w sposób wyważony.

Swoją obecność na forum traktuję w części wątków z przymrużeniem oka , ale w części bardzo poważnie .

pozdrawiam i dobrego dnia wszystkim :)
ODPOWIEDZ