Sanatoryjne to i owo.....

Inne tematy okołosanatoryjne, nie mieszczące się w powyższych działach.
Awatar użytkownika
ricolo666
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 726
Na forum od: 29 lip 2017 21:11
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Sanatoryjne to i owo.....

Post autor: ricolo666 »

smuga pisze: 28 mar 2018 19:39
zibi666 pisze: 28 mar 2018 19:08

Mysle ze te trzy tygodnie mozna spedzic osobno ,nawet pozytywnie to wplynie na zwiazek :|
Co ma wpływać pozytywnie ??? spędzanie czasu osobno ??? a jakie to pozytywy ??? ...... :roll: :roll:
Co tak na mnie naskoczylas ,poprostu mam takie zdanie TY masz odmienne i ok. ,wiem ze tak jak ja mysli wiekszosc .Sugerujesz ze jak sam czy sama to bedzie szukac kogos do łozka????
Awatar użytkownika
smuga
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 991
Na forum od: 25 sty 2017 21:57
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Sanatoryjne to i owo.....

Post autor: smuga »

zibi666 ....zadałam pytanie , nic więcej ....co ty z jakimś łóżkiem wyskakujesz :roll: ?
Awatar użytkownika
Bogutka5
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2238
Na forum od: 26 lis 2014 13:28
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Sanatoryjne to i owo.....

Post autor: Bogutka5 »

Smuga masz rację. Wiemy co dla nas dobre co lubimy. Osobny urlop osobny wyjazd nie niesie dla nas nic pozytywnego. Ale to my nasze życie i nasze decyzje. Tak chcemy. Dopóki życie nie zmusi nas inaczej.
Bogutka
forumowicz

Re: Sanatoryjne to i owo.....

Post autor: forumowicz »

Pozwólcie, że się nie zgodzę. Każdego roku wyjeżdżam chociaż na tydzień sama. Po prostu takie oderwanie się, jest mi potrzebne. Mąż rozumie i zawsze popiera. Bycie razem jest wyjątkowe. Ale przychodzi też taki moment, że dobrze jest pobyć ze...sobą. Po prostu..
Awatar użytkownika
smuga
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 991
Na forum od: 25 sty 2017 21:57
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Sanatoryjne to i owo.....

Post autor: smuga »

florka możesz się zgadzać albo i nie zgadzać , to dla mnie nie ważne . Masz potrzebę być sama i dobrze , ja wręcz przeciwnie :) to jest właśnie ta różnica między ludżmi 8-) Ale nie możemy sobie narzucać i oceniać spędzania czasu , a niektórzy myślą że mają patent i próbują oceniać innych ze swojego punktu widzenia :roll: uczmy się empatii to nie boli :D
forumowicz

Re: Sanatoryjne to i owo.....

Post autor: forumowicz »

Smuga wyraziłam tylko swoją opinię. Wydaje mi się asertywnie. Od tego chyba jest Forum prawda? Nie mam zamiaru nikomu narzucać swojego zdania bo i po co? Czasami nadinterpretujemy wypowiedzi, niepotrzebnie...
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11607
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Sanatoryjne to i owo.....

Post autor: Atina »

Dziewczyny...każdy wyraża tu swoje opinnie i bardzo dobrze!
Nikt nikomu nic nie narzuca,a można przeczytać i ,,podumać,,, :roll:
Ja po lactach zmieniłam zdanie,razem czy osobno... :roll:
Każdy według własnych ...potrzeb :)
forumowicz

Re: Sanatoryjne to i owo.....

Post autor: forumowicz »

Alergia59 pisze: 28 mar 2018 21:14 [b]"Post autor: zbigniew165 » 22 mar 2018 06:43
Milczenie i ukrywanie faktów w tym temacie nie zmieni opinii o pobytach w naszych sanatoriach. Mamy pretensję, że ludzie opowiadają nie stworzone rzeczy o pobycie w sanatorium. Dzieje się tak dlatego, że milcząc i nic nie robiąc dajemy przyzwolenie na takie zachowanie. Ale ponieważ jak zwykle poległem w tym temacie, więcej nie zabiorę głosu. W Klubie Kuracjusza byłem, widziałem i mam własną opinię.Ceny drinków- niestety nie skserowałem cennika. bo mi nie był potrzebny."
[/b]

czytam i oczom nie wierzę :) forumowicz który stwierdza fakt oczywisty jest niemal zlinczowany przez całą ekipę stałych bywalców forum :shock:
Zbigniew165 - zgadzam się z Tobą na 100% . Teraz i ja dostanę po głowie, ale mnie to rybka. MASZ RACJE ZBIGNIEWIE 165
Tu na forum są stali bywalcy którzy wiedzą co jest najlepsze, na wszystkim się znają i tylko oni mają rację :) gratuluję im tak obszernej wiedzy na KAŻDY TEMAT :D
Pozdrawiam Zbigniewa 165 - jestem z Tobą :)
Dzień dobry.
Jakich stałych bywalców forum? Czytaj ze zrozumieniem informacje chociażby przy nickach.
Jednak powtórzę pytanie ,kto Wam dał prawo włażenia chorą wyobrażnią do pokoi kuracjuszy domyślania się ! co tam kto robi a czego nie robi a potem przenoszenia tego np tutaj i na pewno wszędzie gdzie jestescie zarejestrowani?
To tak z frustracji własnym życiem? Czy z chęci szkodzenia innym tak po "ludzku"biorąc Wasz "ludzki " odruch :?
Nie lepiej prać swoją pościel częściej niż wchodzić komus pod pościel?
kuracjusz54
Awatar użytkownika
smuga
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 991
Na forum od: 25 sty 2017 21:57
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Sanatoryjne to i owo.....

Post autor: smuga »

Florka pisze: 29 mar 2018 06:19 Smuga wyraziłam tylko swoją opinię. Wydaje mi się asertywnie. Od tego chyba jest Forum prawda? Nie mam zamiaru nikomu narzucać swojego zdania bo i po co? Czasami nadinterpretujemy wypowiedzi, niepotrzebnie...
Florka jak zaczynamy wypowiedż od ....Pozwólcie, że się nie zgodzę.....to raczej nie jest asertywnie ;) Pozwalajmy mieć swoje zdanie nie oceniając zdania innych :D
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Sanatoryjne to i owo.....

Post autor: medi »

Co człowiek to opinia :roll: Ja pracuję przeważnie z mężem ,efekt 24 godziny na dobę razem ...najsłodsze towarzystwo może obrzydnąć :evil: :twisted: :twisted: A mój mąż do łatwych we współżyciu nie należy :lol: :lol: :lol: W końcu nie wytrzymałam ,wyjechałam na dość długo raz ,drugi ,trzeci :twisted: :twisted: :twisted: Efekt ...docenia w końcu to że jestem ...oczywiście czasami ,no i za chińskiego boga się do tego nie przyzna :lol: :lol: :lol:
ODPOWIEDZ