Sanatoryjne to i owo.....

Inne tematy okołosanatoryjne, nie mieszczące się w powyższych działach.
Manuelaem
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 10
Na forum od: 02 paź 2017 09:24
Oddział NFZ: Śląski

Re: Sanatoryjne to i owo.....

Post autor: Manuelaem »

do Madi40 : napisałeś : Man jeśli nie chcesz słuchać Krysi i Miecia nie siedź przy nich i nie nadstawiaj ucha...to takie proste.
chyba nie wiesz co piszesz :shock: Nie trzeba nadstawiać ucha by słyszeć takie i owe rozmowy.
A co do siedzenia......Juz widzę jak chodzisz po sali i wybierasz sobie stolik do posiłków . :? Ten Ci odpowiada ten nie. Dostajesz numer i wiele do gadania nie masz. No chyba, że wykorzystujesz swoją elokwencje 8-) i urok osobisty i czarujesz szefową z kuchni, bys mógł wybrać sobie stolik nr 14 zamiast 28. :shock:
Ja nikomu nie przeszkadzam i chce, żeby i mnie nikt nie przeszkadzał. Te opowieści bujnej treści niech trzymają dla siebie. To jest proste. :) :) :)
Madi40
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 18
Na forum od: 25 wrz 2017 12:55
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Sanatoryjne to i owo.....

Post autor: Madi40 »

Man zamiast wylewać swoje żale i frustracje anonimowo w sieci..skoro tak Ci inni wadzą ..błyśnij elokwencją zwróć uwagę personalnie Mieciowi i nie udawaj chojraczki za monitora:)
Awatar użytkownika
Bogutka5
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2226
Na forum od: 26 lis 2014 13:28
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Sanatoryjne to i owo.....

Post autor: Bogutka5 »

... jakos w ogóle nie widzę problemu .... nigdy z opisywanymi zachowaniami nie spotkałam się. Ani w ogóle z takimi, co mi przeszkadzają. Na wiele rzeczy nie zwracam uwagi. Jestem ja i mój wypoczynek, a przed wyjazdem zawsze sobie mówię: nic mi tego nie zepsuje.
A przeszkadzac mogą nie tylko opowieści pana Miecia ale tez wszelkie inne różne tematy. Wszak jestesmy tak różni.
Pozdrawiam
Bogutka
Manuelaem
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 10
Na forum od: 02 paź 2017 09:24
Oddział NFZ: Śląski

Re: Sanatoryjne to i owo.....

Post autor: Manuelaem »

:D :D :D :D :D :D pozdrawiam 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)
Madi40
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 18
Na forum od: 25 wrz 2017 12:55
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Sanatoryjne to i owo.....

Post autor: Madi40 »

A Man...jestem kobietą..nie irytuj się tak wpisami bo umykają Ci ważne kwestie ;)
Awatar użytkownika
Chmurka07
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2132
Na forum od: 21 sty 2015 21:43
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Sanatoryjne to i owo.....

Post autor: Chmurka07 »

Tak świat jest urządzony, że widzimy tylko innych a nie siebie.W sanatorium, w sklepie, w kościele.....źle się zachowują, źle mówią , źle ubrani są, wszystko na źle bo inaczej niż JA.Dlaczego nie jest po mojemu?????
Awatar użytkownika
basiat
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11042
Na forum od: 27 kwie 2014 17:00
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Sanatoryjne to i owo.....

Post autor: basiat »

Hmmmm, zobaczcie , jak jeden wpis można różnie interpretować :roll: :roll:

Ja osobiście nie widzę nic złego/ dziwnego w poście Manueliem. Podzieliła się swoimi spostrzeżeniami, których świadkiem i ja wielokrotnie bywałam......(nie podsluchując nikogo :!: )
Przykre jest to, że ciągle nie brakuje kuracjuszy z bujną wyobraźnią, psujących opinię pozostałych....a potem musimy czytać artykuły uchybiające naszej godności.....
Madi40
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 18
Na forum od: 25 wrz 2017 12:55
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Sanatoryjne to i owo.....

Post autor: Madi40 »

Kto uchybił Twojej godności???? :D :D :D są puszczalskie i mohery ...Krysie i Marysie..z góry zaliczyłaś się do jakiejś konkretnej grupy???? :D :D :D :D
Awatar użytkownika
basiat
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11042
Na forum od: 27 kwie 2014 17:00
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Sanatoryjne to i owo.....

Post autor: basiat »

Madi, przesadziłaś leciuchno ;)
i......chyba nie czytasz wszystkiego ze zrozumieniem :(
Madi40
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 18
Na forum od: 25 wrz 2017 12:55
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Sanatoryjne to i owo.....

Post autor: Madi40 »

ale tylko leciuchno :D ide za waszym przykładem Man..Ba i tym podobne ..macie swój styl życia najlepszy jedyny..niepowtarzalny..reszta to patologia ..mówi na k...i pije alkohol w sanatorium i bzykać im się zachciewa..o matko zgroza :D :D :D :D :D
ODPOWIEDZ