Ulubione zabiegi w sanatorium

Inne tematy okołosanatoryjne, nie mieszczące się w powyższych działach.
Awatar użytkownika
Martinka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 6354
Na forum od: 06 maja 2014 12:50
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Ulubione zabiegi w sanatorium

Post autor: Martinka »

Peonio , w Inowrocławiu w Sanatorium Modrzew. Byłam, nie korzystałam, śmierdziało, więc pewnie wykonują. :kwiat:
forumowicz

Re: Ulubione zabiegi w sanatorium

Post autor: forumowicz »

Dzięki Peonio. :D
A jeśli chodzi o siarkę to raczej w sanatoriach południowej polski. Tutaj najbliżej to masz chyba tylko wieniec. Mozna wyjechać z zus-u i z nfz-tu. :)
Awatar użytkownika
zawiela
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1227
Na forum od: 02 sty 2013 08:44
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Ulubione zabiegi w sanatorium

Post autor: zawiela »

W Świeradowie,takie chodzenie z budynku do budynku na zabiegi ...to tez fajny,sympatyczny zabieg,co chwila tylko ktoś pozdrawia i tak pół dnia.
Po zabiegach zachodzilismy na grzańca { byłam w styczniu},taka była nasza tradycja,a tradycja rzecz święta :lol:
forumowicz

Re: Ulubione zabiegi w sanatorium

Post autor: forumowicz »

A my w Szczawnicy chodziliśmy na piwo. I w ogóle chodziliśmy. To tez była tradycją. Tylko siarki nie było.
Awatar użytkownika
Bogutka5
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2226
Na forum od: 26 lis 2014 13:28
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Ulubione zabiegi w sanatorium

Post autor: Bogutka5 »

Zabiegi w sanatorium .... ja myślę, że całe dobro, które daje pobyt w sanatorium daje nam potem solidnego kopa na kilka miesięcy. Mój mąż wraca i mówi, że jego kręgosłup jest super odnowiony po masażach, borowinach i .... ćwiczeniach. Ja lubie wszelkie wodne zabiegi.
Ale najbardziej cenimy mozliwość aktywnego spędzania czasu na długich spacerach, wycieczkach po okolicy. Ruch, ruch i jeszcze raz ruch jest nam najbardziej potrzebny i daje najlepsze efekty. Do tego cenię wody zdrojowe, wierzę w nie.
Bogutka
forumowicz

Re: Ulubione zabiegi w sanatorium

Post autor: forumowicz »

Bogutko mój osobisty trener :lol: :lol: :lol: jest tego samego zdania co Ty. Na okrągło mi powtarza.. Mamuś więcej się ruszaj.Pozdrawiam i życzę wspaniałych wędrówek :kwiat:
Awatar użytkownika
To_ja_Jowita
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 934
Na forum od: 27 sty 2017 22:02
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Ulubione zabiegi w sanatorium

Post autor: To_ja_Jowita »

zdecydowanie masaże najlepsze, pierwszych myślałam że nie przetrzymam tak bolało, a po następnych miałam taką energię, że góry mogłam przenosić. Cały rok nie wiedziałam co to ból kręgosłupa.
Dobry masażysta czyni cuda haaaaa
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7782
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Ulubione zabiegi w sanatorium

Post autor: darek »

Bogutka5 pisze: 26 mar 2018 14:26 Zabiegi w sanatorium .... ja myślę, że całe dobro, które daje pobyt w sanatorium daje nam potem solidnego kopa na kilka miesięcy. Mój mąż wraca i mówi, że jego kręgosłup jest super odnowiony po masażach, borowinach i .... ćwiczeniach. Ja lubie wszelkie wodne zabiegi.
Ale najbardziej cenimy mozliwość aktywnego spędzania czasu na długich spacerach, wycieczkach po okolicy. Ruch, ruch i jeszcze raz ruch jest nam najbardziej potrzebny i daje najlepsze efekty. Do tego cenię wody zdrojowe, wierzę w nie.
Bogutka
..a może aby mieć FORME warto bylo by zadbać o zdrowie w miejscu zamieszkania ??
Proponuje silownię w miejscu zamieszkania
sa urządzenia Cardio jak i inne Gwarancja poprawy stanu zdrowia Gwarantowana
Awatar użytkownika
Bogutka5
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2226
Na forum od: 26 lis 2014 13:28
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Ulubione zabiegi w sanatorium

Post autor: Bogutka5 »

Darku dzięki za rady. Z siłowni korzystam. Mój mąż ma ciężka fizyczna prace wymagająca dźwignią itd. Trudno mu fundowac jeszcze wysiłek. Raczej spacer. I nie o formę chodzi. Sanatorium potrzebne aby zmienić klimat odpocząć od pracy zmienić otoczenie aby odpeczela głowa a temu sprzyjają zabiegi i zwiedzanie okolicy. Mojemu mężowi regeneracja kręgosłupa a mi regeneracja psychiczna. Na basen tez chodzimy. Na ile pozwalają nam obowiązki zawodowe.
Bogutka
Awatar użytkownika
zawiela
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1227
Na forum od: 02 sty 2013 08:44
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Ulubione zabiegi w sanatorium

Post autor: zawiela »

Siłownia? Najwieksza ściema i wyciąganie kasy...oczywiście pokazanie się ,kto w jakich dresach i jakiej firmy.
Chcesz pobiegać? Do lasu!!!! Chcesz podnosić ciężary? Weź coś ciężkiego i dymaj!!!!
Nikt mnie nie przekona do siłowni za kasę.
Mogę ją zrobić u siebie w domu.
Żeby nie było,że jestem żyd,ale nie na takie rzeczy :!: :P :)
Od jutra jeżdżę na rowerze,bo coś się stało z ubraniami w szafie hihihihihih :lol:
ODPOWIEDZ