prośba o pomoc w ogólnopolskich badaniach naukowych

Inne tematy okołosanatoryjne, nie mieszczące się w powyższych działach.
JoannaWoz
Posty: 1
Na forum od: 29 gru 2017 12:12

prośba o pomoc w ogólnopolskich badaniach naukowych

Post autor: JoannaWoz »

Szanowni Państwo, uprzejmie prosimy o wypełnienie poniższej ankiety przygotowanej na potrzeby projektu badawczego dotyczącego edukacji zdrowotnej w placówkach lecznictwa uzdrowiskowego w Polsce. Ankieta jest anonimowa a jej wyniki posłużą jedynie do celów naukowych.
dr n. med. Joanna Woźniak-Holecka
[email].pl

link do ankiety:
[link]
Ostatnio zmieniony 29 gru 2017 18:46 przez moderator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: usunięto link
Tojka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 297
Na forum od: 29 mar 2012 19:13
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 14

Re: prośba o pomoc w ogólnopolskich badaniach naukowych

Post autor: Tojka »

Bardzo chętnie wypełniłabym ankiete, jednak jest ona dostosowana raczej dla kuracjuszy wyjeżdżających na leczenie poszpitalne bądź uzdrowiskowe.
Wprawdzie w pkt 8 jest ZUS, ale już w pkt 12 brak jest : rehabilitacja w ramach prewencji rentowej. Rehabilitacja sanatoryjna to nie to samo. Fakt, ze turnusy rehabilitacyjne w ramach prewencji rentowej odbywają się w tzw budynkach sanatoryjnych, nie są to wyjazdy sanatoryjno_uzdrowiskowe.
W pytaniu nr 11 nie znalazłam choroby onkologicznej piersi - początkowo chciałam zakreslić choroby kobiece, jednak przeciez to nieprawda - coraz częściej na raka piersi zapadaja również mężczyźni, u ktorych przeprowadzana jest mastektomia.
W pytaniu nr 16 jest mozliwość zakreslenia tylko jednej odpowiedzi, hm.. aby odpowiedź była zgodna z prawdą musiałabym zakreslic trzy.
Sory, ale ja z tych bardzo drobiazgowych ;)
:)
Zablokowany