Krynica Beskid styczeń -corsa

Inne tematy okołosanatoryjne, nie mieszczące się w powyższych działach.
ruda2018
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 05 sty 2018 22:32
Oddział NFZ: Śląski

Re: Krynica Beskid styczeń -corsa

Post autor: ruda2018 »

stan_jan123 pisze: 06 sty 2018 11:20 Wiam wszystkich z Beskidu.
Z ciekawością czekam na relacje pana In...ni jak się bawi,ale chyba kasanowa rozczarował się sytuacją i wsadził głowę w piasek.
Powtórzę wypowiedz Sosnowiczanki,ta krowa co ............... trafiona na 100%
Bawcie się dobrze bo jest gdzie
Pozdrawam
muszę cię poprawić, to były moje słowa :D
Awatar użytkownika
stan_jan123
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 68
Na forum od: 27 sty 2016 13:56
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 11

Re: Krynica Beskid styczeń -corsa

Post autor: stan_jan123 »

Sorry Ruda za pomyłkę i również przepraszam Sosnowiczankę za posądzenie ją za taką myśl. Sorry :( Miłej niedzieli życzę a wieczorem do Hawany :) albo Łysego
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5001
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Krynica Beskid styczeń -corsa

Post autor: zbigniew165 »

Może Insignia złożył się na nartach i teraz zamiast w sanatorium, to nieborak leży w połamany na ortopedii. Zapowiadał,że będzie uprawiał sporty ekstremalne na parkiecie i na stokach w Krynicy. Myślę, że tam go trzeba szukać. :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Małgosia69
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 681
Na forum od: 14 cze 2011 22:49
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Krynica Beskid styczeń -corsa

Post autor: Małgosia69 »

Jestem od kilku dni prywatnie w Krynicy z malżem i wczoraj poznałam trzy fajne dziewczyny , które są obecnie na turnusie w Beskidzie na tańcach u Łysego. Jedna z nich jest ruda z długimi włosami, czy to może nasza forumowa Ruda :?: :?: Z tego co wiem od nich , to w piątek kuracjusze zorganizowali sobie wieczorek zapoznawczy w Beskidzie. Może nasi forumowi "samochodziarze" "zapoznali" się na wieczorku i nie mają czasu na pisanie na forum :?: :lol:
Acha, u łysego nie gra Łysy :lol: :lol: Gra jakiś inny grajek,nawet nieźle. Ale ponoć od jutra będzie grał znowu Łysy. W Artystycznej sporo bawi się Rosjan. W ogóle język rosyjski słyszy się w Krynicy równie często, jak w Świnoujściu niemiecki. ;)
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Krynica Beskid styczeń -corsa

Post autor: Felice »

Rosjanie zawsze bawią się w tym czasie w Krynicy bo to ich święta Bożego Narodzenia są. Lada dzieńich nie będzie.
A jeżeli chodzi o Rudą forum....ona jak w piosence ...nie jest ruda :lol:
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7782
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Krynica Beskid styczeń -corsa

Post autor: darek »

Faktycznie szkoda bo Panowie tak płomiennie pisali n/t pobytu że aż czułem się tam prawie ..gościem..ich Turnusu
Niestety ale Krynica dla Mnie to tylko "wizytacja" bez możliwości rehabilitacji w tak zacnym kurorcie.
Myślałem ,że Panowie Insygnia jak i 5 set będę Relacjonować ,ale jest jeszcze SZANSA minie tydzień i może przypomni im się o zdanej Obietnicy na co Ja jak i Wielu forumowiczów liczy
PANOWIE do Piór
forumowicz

Re: Krynica Beskid styczeń -corsa

Post autor: forumowicz »

Hej,chyba się super bawią to nie ma czasu na forum, zrozumiała sprawa
ruda2018
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 05 sty 2018 22:32
Oddział NFZ: Śląski

Re: Krynica Beskid styczeń -corsa

Post autor: ruda2018 »

Max pisze: 11 sty 2018 19:38 Hej,chyba się super bawią to nie ma czasu na forum, zrozumiała sprawa
tak to prawda super się bawimy, także wybaczcie za brak wpisów
ruda2018
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 05 sty 2018 22:32
Oddział NFZ: Śląski

Re: Krynica Beskid styczeń -corsa

Post autor: ruda2018 »

Małgosia69 pisze: 07 sty 2018 23:26 Jestem od kilku dni prywatnie w Krynicy z malżem i wczoraj poznałam trzy fajne dziewczyny , które są obecnie na turnusie w Beskidzie na tańcach u Łysego. Jedna z nich jest ruda z długimi włosami, czy to może nasza forumowa Ruda :?: :?: Z tego co wiem od nich , to w piątek kuracjusze zorganizowali sobie wieczorek zapoznawczy w Beskidzie. Może nasi forumowi "samochodziarze" "zapoznali" się na wieczorku i nie mają czasu na pisanie na forum :?: :lol:
Acha, u łysego nie gra Łysy :lol: :lol: Gra jakiś inny grajek,nawet nieźle. Ale ponoć od jutra będzie grał znowu Łysy. W Artystycznej sporo bawi się Rosjan. W ogóle język rosyjski słyszy się w Krynicy równie często, jak w Świnoujściu niemiecki. ;)
powiem tak ruda nie jest ruda :lol: to tylko mój forumowy nick, najlepiej bawi się u Kruka, chcemy sprawdzić jeszcze Arkadię, ponieważ wszędzie są dansingi, ale niestety u Kruka impra jest tylko piątek i sobota, u Łysego leci muza z laptopa i to tylko disco polo, każdy lubi co innego, nie organizowaliśmy sobie wieczorku, ponieważ to nam organizują, muza daremna dla grupy wiekowej 60+ czyli coś dla insygni :lol: , zabiegów mamy sporo, ale popołudnia i wieczory mamy dla siebie, no to się bawimy
Awatar użytkownika
Suzen
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3505
Na forum od: 26 kwie 2014 07:56

Re: Krynica Beskid styczeń -corsa

Post autor: Suzen »

Ruda2018
Jaka muza u Kruka ?Coś na klubową nutę?
Pozdrawiam miłej rehabilitacji i wypoczynku. :)
ODPOWIEDZ