wyjazd zorganizowany przez biuro turystyczne

Inne tematy okołosanatoryjne, nie mieszczące się w powyższych działach.
Awatar użytkownika
asia13
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 869
Na forum od: 23 kwie 2013 00:15
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: wyjazd zorganizowany przez biuro turystyczne

Post autor: asia13 »

mariolaa pisze: 19 lut 2018 14:15 Wienia2, asia13 też korzystałam z biura Poltuor Krosno i byłam w Hyrnym. Organizacja super, P. Bogna nie zastąpiona :kwiat: , odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu, szkoda :( ,że już w tym roku nie ma tam turnusów a też planowałam pobyt. Dziękuje jednocześnie Zosi za podpowiedzi odnośnie tego miejsca i pobytu :kwiat: :kwiat: :kwiat: . Zawsze zamawiałam bezpośrednio w ośrodkach ale tym razem poprzez biuro i byłam bardzo zadowolona. Oglądam inne ośrodki gdzie organizuje Poltuor, czy ktoś może był z nimi, czy jest tez tak samo jak w Hyrnym. Zajrzałam też do biura "amitur" w Warszawie, nie jest mi ono znane, może ktoś korzystał z ich usług i może podzielić się opinią?
Mariolaa są już turnusy rehabilitacyjne w Hyrnym (wczoraj dzwoniłam),ale nie są organizowane przez biuro tylko przez sam ośrodek.Wstępnie zaklepałam na lipiec bo na czerwiec już nie ma miejsc.Pewnie takich atrakcji jak z p.Bogną już nie będzie,ale miejsce super i pewnie pojadę. :)
ewabywalec
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 22 lut 2018 09:06
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: wyjazd zorganizowany przez biuro turystyczne

Post autor: ewabywalec »

Ja też dzwoniłam bo chciałam Zakopane.W Hyrnym byłam w maju 2016r.Organizacja popieram bardzo dobra,świetnie się bawiłam. Jednak teraz patrząc na Hyrny to niezbyt ciekawie :roll: program żaden,wieczorek ,grill,spacer po Zakopanem.Dzwoniłam do Polturu i mają już turnusy :serce: powiedzieli mi ze oprócz tego też w centrum niedługo ukaże się drugi.No ale program !!! :roll: opieka pozostaje bez zmian tak powiedzieli.Pytałam o ten drugi kazali czekać ,program ponoć jeszcze większy i opiekunka ta sama.
Ewa
mariolaa
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 565
Na forum od: 16 mar 2011 20:33

Re: wyjazd zorganizowany przez biuro turystyczne

Post autor: mariolaa »

asia13 dziękuję za informację :kwiat: , właśnie miałam dzwonić już do Hyrnego i rezerwować na wrzesień, ale czytając wpis ewabywalec poczekam jeszcze na ofertę Poltuoru - ;) - Pozdrawiam :)
dalekowic
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 26
Na forum od: 22 gru 2012 20:12

Re: wyjazd zorganizowany przez biuro turystyczne

Post autor: dalekowic »

Dla zainteresowanych Osrodek Parzenica w Zakopanem a organizatorem jest biuro San Vita
Awatar użytkownika
Teri5
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 180
Na forum od: 02 cze 2011 19:18
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 10

Re: wyjazd zorganizowany przez biuro turystyczne

Post autor: Teri5 »

Witam, na stronie Polturu jest już nowa oferta turnusów w ośrodku Sośnica. Tak się zastanawiam, dlaczego ośrodek Hyrny ma taką marną stronę internetową. Tam nic nie ma, nawet cennik noclegów jest mało czytelny :shock: O żadnych organizowanych przez nich turnusach, nie ma śladu :(
Skąd macie informacje o turusach w Hyrnym i o programie o którym pisze ewabywalec :?: :D
ewabywalec
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 22 lut 2018 09:06
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: wyjazd zorganizowany przez biuro turystyczne

Post autor: ewabywalec »

Teri mnie to też zainteresowało ,ale troche poświęciłam czasu na necie i okazało się ,ze to robi to centralny organizator FWP w warszawie.Wejdz na FWP Warszawa i szukaj Hyrny ,tam wszystko jest ,ale marnie . Zadzwonie jeszcze raz jutro do Polturu i jak się czegoś ciekawego dowiem to napisze .
Ewa :D
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: wyjazd zorganizowany przez biuro turystyczne

Post autor: Fionka »

Dziewczyny , poczekajcie na Bogne. Kiedyś miałam przyjemność równolegle z Nią prowadzić grupę. Wiele się nauczyłam . :D Proponuję jeszcze popatrzeć co ma do zaoferowania Resurs
Awatar użytkownika
Teri5
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 180
Na forum od: 02 cze 2011 19:18
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 10

Re: wyjazd zorganizowany przez biuro turystyczne

Post autor: Teri5 »

Dzięki Elu. Domyślam się, że Bogna będzie prowadziła te turnusy w nowej lokalizacji tj. ośrodek Sośnica. Program ciekawy, turnusy w kilku określnych terminach, trochę drożej niż w ubiegłym roku w Hyrnym i pobyty nie obejmują osób z dofinansowaniem. Mnie akurat dofinansowanie nie interesuje ale to informacja dla osób takim pobytem zainteresowanych.
Resurs przejrzałam i oni mają w Zakopanem ośrodek Halny, nie znam ale Bogny tam nie będzie :)
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Wienia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3139
Na forum od: 01 lis 2015 16:00
Staż sanatoryjny: 5

Re: wyjazd zorganizowany przez biuro turystyczne

Post autor: Wienia »

Dla zaiteresowanych jest pewne ,że w Sośnicy Bogna będzie prowadzić turnusy,pewnie jeszcze tak jak w ubiegłym roku będzie też w Wojnarze.
Ceny poszybowały w górę 2040 zł za 14 dniowy turnus, dla porównania w ubiegłym roku było 1500 zł .Mało mają terminów tylko 5 i tylko prywatnie.
ewabywalec
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 22 lut 2018 09:06
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: wyjazd zorganizowany przez biuro turystyczne

Post autor: ewabywalec »

Dziewczyny ja dziś wszystko prawie obdzwoniłam.Bardzo się ciesze ,że znalazłam to forum mozna się wiele dowiedzieć bo sama korzystam z turnusów. Wieniu to co piszesz masz racje .Jednak Hyrny a Sośnica niebo a ziemia jesli chodzi o sam ośrodek.Ceny w tym roku o Boże jak wszędzie skoczyły .Mnie interesuje wrzesień ,dzwoniłam też do Wojnara ale tam 2400,Parzenica też ma faktycznie i nie trzeba robić przez pośredników ,jakieś biura bo sami robią . Tylko co robić poza zabiegami :cry: ;) Myśle ze jednak pojade do Sośnicy bo w centrum a i program mnie wziął :lol:
Pozdrawiam wszystkich :serce:
Ewa
ODPOWIEDZ