wyjazd zorganizowany przez biuro turystyczne

Inne tematy okołosanatoryjne, nie mieszczące się w powyższych działach.
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1947
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: wyjazd zorganizowany przez biuro turystyczne

Post autor: Zosia »

A dobrych turnusów szukajmy :D
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: wyjazd zorganizowany przez biuro turystyczne

Post autor: Fionka »

Zosiu co niektóre bardzo dobre to już zabukowane na 2019 r a Rybniczanka w Świnoujściu to już na 2020 r ma komplet. Inowrocław - Przy Tężni zapisy i zadatki na 2020 r .
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1947
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: wyjazd zorganizowany przez biuro turystyczne

Post autor: Zosia »

O rany no to nie myślałam, że aż tak. Rybniczanka w Świnoujściu jak najbardziej, Kormoran w Kołobrzegu mój w następnym roku ale też muszę wobec tego szybko tam dzwonić . Biorąc pod uwagę góry dobrze było w Bristolu w Kudowie czy Górniku w Iwoniczu ale tak sanatoryjnie bez większych tzw. atrakcji w pakiecie :)
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: wyjazd zorganizowany przez biuro turystyczne

Post autor: Fionka »

Niestety jeżeli chodzi o ośrodki w górach to jestem całkowicie zielona , nie licząc Ustronia . To tereny nie dla mnie . Natomiast mogę służyć pomocą przy wyborze nadmorskich . Zosiu czy byłaś np. w Ustroniu Morskim w Zagłębiu :?: polecam . Albatros - Mielno ,albo przy ograniczonych funduszach Społem- Opole Dzwirzyno wrzesień za 1250 zł , szwedzki stół , 3 zabiegi , dobrze zorganizowana część KO tylko ośrodek bez basenu niestety, ale 250 m do morza .
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1947
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: wyjazd zorganizowany przez biuro turystyczne

Post autor: Zosia »

Albatros Mielno tak nie byłam ale dużo dobrego słyszałam. Jak myślisz a gdyby tak ...to Kormoran czy Albatros ? Bo raz morze drugi powinny być góry :)
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1947
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: wyjazd zorganizowany przez biuro turystyczne

Post autor: Zosia »

W Ustroniu też nie byłam zawsze tylko Kołobrzeg albo Świnoujście - wielkie dzięki :)
forumowicz

Re: wyjazd zorganizowany przez biuro turystyczne

Post autor: forumowicz »

Maarek36 pisze: 18 mar 2018 12:02
A teraz trochę statystyki:
aktualnie w bazie organizatorów turnusów jest 463 podmiotów, z tego biur turystycznych jest zaledwie 14 (słownie czternaście), czyli 3%.
Czy nie lepiej więc szukać organizatorów spośród 100% istniejących organizatorów a nie tylko tych 3% :?: ;)
Wyszukiwarka na stronie Empatia MPiPS jest dość prosta w obsłudze, więc polecam tam zajrzeć. :D
wielokrotnie polecasz Empatie .. z życzliwości , czy , no właśnie - czemu Marku :?: ;) :mrgreen:
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1947
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: wyjazd zorganizowany przez biuro turystyczne

Post autor: Zosia »

Oj tam oj tam Waldku Markowi pasują inne formy, ma inne priorytety a my tu inne i ...lubimy wyjazdy zorganizowane :D ;)
ODPOWIEDZ