wyjazd zorganizowany przez biuro turystyczne

Inne tematy okołosanatoryjne, nie mieszczące się w powyższych działach.
forumowicz

Re: wyjazd zorganizowany przez biuro turystyczne

Post autor: forumowicz »

Marek , wyszukałes jakieś Karaiby :?: :lol: :lol:[ obrazek zewnętrzny ]w Polsce ceny są takie jak przedstawia Ela . Od 1 000 -3 000 w sezonie letnim . Duży wybór jest ok 2 000 :|
jeśli nie chcesz na forum , napisz mi na priv co to za miejscówka , którą podajesz :|
mariolaa
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 565
Na forum od: 16 mar 2011 20:33

Re: wyjazd zorganizowany przez biuro turystyczne

Post autor: mariolaa »

Wienia2, asia13 też korzystałam z biura Poltuor Krosno i byłam w Hyrnym. Organizacja super, P. Bogna nie zastąpiona :kwiat: , odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu, szkoda :( ,że już w tym roku nie ma tam turnusów a też planowałam pobyt. Dziękuje jednocześnie Zosi za podpowiedzi odnośnie tego miejsca i pobytu :kwiat: :kwiat: :kwiat: . Zawsze zamawiałam bezpośrednio w ośrodkach ale tym razem poprzez biuro i byłam bardzo zadowolona. Oglądam inne ośrodki gdzie organizuje Poltuor, czy ktoś może był z nimi, czy jest tez tak samo jak w Hyrnym. Zajrzałam też do biura "amitur" w Warszawie, nie jest mi ono znane, może ktoś korzystał z ich usług i może podzielić się opinią?
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: wyjazd zorganizowany przez biuro turystyczne

Post autor: Hipokryt »

Waldeklat45 pisze: 19 lut 2018 13:14 Marek , wyszukałes jakieś Karaiby :?:
Waldek - zamiast Karaibów w tej cenie poznasz okolice a potem przewiozą Cię z Wisły do Pragi no i jeszcze zwiedzisz trochę Słowacji i Węgry :lol: Jak prawdziwe biuro turystyczne to i wycieczki co kilka dni ;) i inne atrakcje na miejscu ;)
Na rehabilitację masz 10 dni, w pozostałe wycieczki turystyczne w cenie turnusu
Awatar użytkownika
+alicja+
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 6817
Na forum od: 10 sty 2015 00:03
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: wyjazd zorganizowany przez biuro turystyczne

Post autor: +alicja+ »

mariolaa pisze: 19 lut 2018 14:15 Wienia2, asia13 też korzystałam z biura Poltuor Krosno i byłam w Hyrnym. Organizacja super, P. Bogna nie zastąpiona :kwiat: , odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu, szkoda :( ,że już w tym roku nie ma tam turnusów a też planowałam pobyt. Dziękuje jednocześnie Zosi za podpowiedzi odnośnie tego miejsca i pobytu :kwiat: :kwiat: :kwiat: . Zawsze zamawiałam bezpośrednio w ośrodkach ale tym razem poprzez biuro i byłam bardzo zadowolona. Oglądam inne ośrodki gdzie organizuje Poltuor, czy ktoś może był z nimi, czy jest tez tak samo jak w Hyrnym. Zajrzałam też do biura "amitur" w Warszawie, nie jest mi ono znane, może ktoś korzystał z ich usług i może podzielić się opinią?
Jest jeszcze PATRONA i NAT, można sprawdzić dostępność,ceny i miejscowości.
Pozdrawiam :kwiat:
mariolaa
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 565
Na forum od: 16 mar 2011 20:33

Re: wyjazd zorganizowany przez biuro turystyczne

Post autor: mariolaa »

+alicja+ pisze: 19 lut 2018 14:56 Jest jeszcze PATRONA i NAT, można sprawdzić dostępność,ceny i miejscowości.
Pozdrawiam :kwiat:
Dziękuję :kwiat: sprawdzę, poczytam a może coś ciekawego wybiorę ;) myślę o wyjeździe w drugiej połowie roku.
mariolaa
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 565
Na forum od: 16 mar 2011 20:33

Re: wyjazd zorganizowany przez biuro turystyczne

Post autor: mariolaa »

a może ktoś, coś ;) jeszcze jakiś sprawdzony ośrodek i organizatora turnusów :)
forumowicz

Re: wyjazd zorganizowany przez biuro turystyczne

Post autor: forumowicz »

Jest jeszcze Krakowskie Centrum Wczasów Rehabilitacyjnych .
ja wykupuję , to tak jak Marek pisze - bezpośrednio w ośrodku .
Grupy zorganizowane mają opiekuna KO - organizatora wycieczek i czasu wolnego . Jest to jakiś +
mnie na tym nie zależy , sam sobie organizuję czas wolny :P
forumowicz

Re: wyjazd zorganizowany przez biuro turystyczne

Post autor: forumowicz »

Jesli są Marek takie oferty jak przedstawiłeś , to raczej nie dla "Kowalskich " wszyscy organizatorzy mają do zaoferowania ciekawe miejsca , jak już pisałem w miesiacach letnich od 1 000 -3 000 .
za niewiele ponad 2 000 masz np Amber w Kołobrzegu i wiele innych . jescze tansze są w Mielnie , Sarbinowie .
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: wyjazd zorganizowany przez biuro turystyczne

Post autor: Hipokryt »

mariolaa pisze: 19 lut 2018 17:05 a może ktoś, coś ;) jeszcze jakiś sprawdzony ośrodek i organizatora turnusów :)
Polecam sprawdzony ośrodek Damis w Krynicy-Zdroju i ich organizatora COT WIELSPIN.
Nie jest to biuro turystyczne, więc chyba mój wpis nie w tym temacie?
Biura turystyczne są bardziej od turystyki niż rehabilitacji i bardziej znają się na tym pierwszym.
Są takie, które oferują turnusy "po kosztach" a mogą być bardzo komercyjne - jak w podanym cenniku
forumowicz

Re: wyjazd zorganizowany przez biuro turystyczne

Post autor: forumowicz »

rzuciłem okiem na polecany przez Ciebie Damis . w miesiącach wakacyjnych , cena nie przekracza 2 000 :)
ODPOWIEDZ