wyjazd zorganizowany przez biuro turystyczne

Inne tematy okołosanatoryjne, nie mieszczące się w powyższych działach.
Awatar użytkownika
marjolus
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 486
Na forum od: 05 maja 2017 14:36
Staż sanatoryjny: 6

Re: wyjazd zorganizowany przez biuro turystyczne

Post autor: marjolus »

Dziękuję na pewno kiedyś skorzystam
bo jak na razie ZUS łaskawy :)
wiec korzystam :kwiat:
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: wyjazd zorganizowany przez biuro turystyczne

Post autor: Fionka »

No oki , do okulisty muszę koniecznie :lol: :lol: To Agnieszka pytanie zadała . Co ślepemu po okularach :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
marjolus
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 486
Na forum od: 05 maja 2017 14:36
Staż sanatoryjny: 6

Re: wyjazd zorganizowany przez biuro turystyczne

Post autor: marjolus »

nie szkodzi. okulistę omijaj mi w młodym wieku zaćmę zoperowali i ubolewam bo do czytania już zawsze okulary :(
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: wyjazd zorganizowany przez biuro turystyczne

Post autor: Hipokryt »

wiesniaczkaela pisze: 17 lut 2018 20:54 Marku bardzo proszę abyś mi wskazał chociaż jedno biuro , które na turnusie zarobiło a w szczególności te które zarabiają tysiąc złotych od osoby .
Droga WIeśniaczko - pokaż proszę gdzie tak stwierdziłem, że tak działają biura? Czyżby zabrakło okularków?
Nie mam na myśli biur turystycznych tylko ogólnie zbyt pazernych organizatorów turnusów dla osób niepełnosprawnych.
I nie był to "przypadek incydentalny", lecz stała praktyka takiego organizatora.
Wymieniać miejsca, ceny i nazwy nie zamierzam, więc tylko powtórzę, że nie polecam pośredników.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: wyjazd zorganizowany przez biuro turystyczne

Post autor: Felice »

Maarek36 ty nie polecasz i zostań przy swoim zdaniu. Są ludzie,którzy lubią mieć wszystko podane na talerzu i ci korzystają z biur.
Awatar użytkownika
asia13
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 869
Na forum od: 23 kwie 2013 00:15
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: wyjazd zorganizowany przez biuro turystyczne

Post autor: asia13 »

Jezdzłam z biurem Poltur z krosna do ...,'Zakopanego do hyrnrgo.Było super.
Awatar użytkownika
Wienia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3139
Na forum od: 01 lis 2015 16:00
Staż sanatoryjny: 5

Re: wyjazd zorganizowany przez biuro turystyczne

Post autor: Wienia »

Dlaczego przez pośredników?
Dlatego,że dzwoniac do ośrodka okazuje się ,że nie ma już miejsc.Natomiast ma miejsca biuro turystyczne,które wykupiło okreslona pulę .
Doprawdy jest mi wszystko jedno,czy przez biuro,czy bezposrednio w ośrodku.Ważne aby obiekt i cena była dobra.
Wchodząc na stronę ośrodka i biura podróży można te ceny sprawdzić, porównać one sa takie same a dla mnie to najważniejsze.

Asiu też korzystałam z pobytu w Hyrnym byłam zachwycona.
W tym roku Poltour nie dogadał się z ośrodkiem i umowy nie podpisał a szkoda bo lokalizacja super.
forumowicz

Re: wyjazd zorganizowany przez biuro turystyczne

Post autor: forumowicz »

Słuchajcie , pamiętam , że był już podobny temat przynajmniej pytania dotyczące turnusów i co dziwne to te wykupione za pośrednictwem biur były tańsze niż bezpośrednio w ośrodkach. Trochę to dziwne , ale tak opisywali forumowicze :)
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: wyjazd zorganizowany przez biuro turystyczne

Post autor: Hipokryt »

Kilka minut szukania i proszę - oto cennik pewnego Biura i turnusu rehabilitacyjnego 14-dniowego w czerwcu w Beskidzie Śląskim dla niepełnosprawnych z opiekunem. Biuro turystyczne zapewnia własne "atrakcje" (nie zawsze potrzebne) w ośrodku gdzie w tym samym terminie normalna cena za turnus to ok 1600zł/os. Dojazd we własnym zakresie, 10 dni zabiegów i 13 noclegów.
cennik.jpg
Oczywiście jest wolny rynek i wybór, więc... kto bogatemu zabroni skoro ma wszystko "podane na talerzu"?
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: wyjazd zorganizowany przez biuro turystyczne

Post autor: Fionka »

Marku , bardzo Cię proszę o podanie na forum nazwy biura . Pragnę cię zapewnić że nie jest moją intencja wchodzenie w spory a szczególnie z Tobą. Kontaktowaliśmy się nie tylko na forum i powinieneś wywnioskować jaka jest moja postawa. Kilka lat temu przez spory okres czasu miałam , można powiedzieć zawodowo do czynienia z tego typu imprezami. Zawsze po drugiej stronie biura , mimo że współpraca była. Podawanie ceny , bez podania nazwy , to tak jak by powiedzieć Nie jedz tam , ale gdzie nie jechać :?:
ODPOWIEDZ