wyjazd zorganizowany przez biuro turystyczne

Inne tematy okołosanatoryjne, nie mieszczące się w powyższych działach.
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: wyjazd zorganizowany przez biuro turystyczne

Post autor: Hipokryt »

Twardo się trzymacie tych biur turystycznych jako organizatorów a ja je omijam (już) z daleka ;)
Czy nie lepiej skorzystać z ofert różnych stowarzyszeń i organizacji, które zajmują się osobami o podobnym profilu leczenia lub niepełnosprawności. Tacy organizatorzy nie działają zarobkowo a mają na ten cel również środki z wielu źródeł. Turnusy czy inne wyjazdy mają w dość przystępnych cenach np 2tys/2os/14dni
Oczywiście mój wpis nie jest na ten temat, wiec możecie mnie znowu skrytykować lub zgłosić do skasowania
Kto bogatemu zabroni skoro Biuro "poda mu wszystko na talerzu" no ii klient będzie zadowolony :)
mariolaa
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 565
Na forum od: 16 mar 2011 20:33

Re: wyjazd zorganizowany przez biuro turystyczne

Post autor: mariolaa »

Maarek36 pisze: 19 lut 2018 17:54
Polecam sprawdzony ośrodek Damis w Krynicy-Zdroju i ich organizatora COT WIELSPIN.
Marku dziękuję za podpowiedź ale dzisiaj dzwoniłam do COT WIELSPIN i niestety :( nie organizują w tym roku turnusów w Damisie.
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: wyjazd zorganizowany przez biuro turystyczne

Post autor: Hipokryt »

A czy musi być właśnie ten organizator? Dzwoń do Ośrodka a już tam Ciebie pokierują. To miejsce bardzo polecam :D
Awatar użytkownika
Teri5
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 180
Na forum od: 02 cze 2011 19:18
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 10

Re: wyjazd zorganizowany przez biuro turystyczne

Post autor: Teri5 »

Marku, organizator może być dowolny, pod warunkiem, że spełnia nasze oczekiwania. Dla osób, które jadą same jest ważne, jak turnus jest zorganizowany. W grupie jest po prostu raźniej. I jeszcze jedno, biuro organizuje pobyt w pokoju dwuosobowym, na tak zwane dokwaterowanie. Rezerwując w ośrodku nie masz takiej możliwości. Jeśli są pokoje jednoosobowe to dopłata wynosi często nawet 600 zł.
Ewabywalec, napisz co zdecydowałaś. :) Pozdrawiam wzystkich :)
ewabywalec
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 22 lut 2018 09:06
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: wyjazd zorganizowany przez biuro turystyczne

Post autor: ewabywalec »

Teri -jade do Zakopanego ,OCZYWIŚCIE Z ORGANIZATOREM "POLTOUR". :P :serce: :kwiat: Bardzo się cieszę ,będzie się działo .Mają już tez z dofinansowaniem PFRON,programy wyjątkowe i w takiej cenie ,aż się dziwię! [termy chochołowskie,aqwa parki ,Morskie Oko itp....]
:roll:
Opiszę po powrocie jak było :serce:
Pozdrawiam was wszystkich :!:
Awatar użytkownika
Teri5
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 180
Na forum od: 02 cze 2011 19:18
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 10

Re: wyjazd zorganizowany przez biuro turystyczne

Post autor: Teri5 »

Ewa, program super, cena też interesująca i dla osób z dofinansowaniem :!: Mam tylko jakieś mieszane uczucia odnośnie ośrodka i jego położenia :?: :(
ewabywalec
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 22 lut 2018 09:06
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: wyjazd zorganizowany przez biuro turystyczne

Post autor: ewabywalec »

TO WŁAŚNIE JEST WYBÓR !! :serce: "Sośnica" to super i najlepszy jak widze ośrodek w Zakopanem ,a jeszcze jak będzie wpis -rewelacja :lol: A ten drugi przynajmniej czysto w pokoju i dobre wyżywienie a program każdego wymiata.Dla mnie to podstawa.
Myślę ,że kazdy z nas wybiera co mu odpowiada .Ktoś tu pięknie napisał :"Dobry organizator to w dzisiejszych czasach prawdziwy skarb"-popieram! :roll:
Pozdrowionka
Ewcia
Awatar użytkownika
asia13
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 869
Na forum od: 23 kwie 2013 00:15
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: wyjazd zorganizowany przez biuro turystyczne

Post autor: asia13 »

Dziewczyny czy w Sośnicyna pewno będą turnusy z PEFRON?Ja wstępnie zarezerwowałam hyrnym ale z tego co piszecie to tez chcę do sośnicy Ich program wymiata nigdzie takiego turnusu, BUSIKAMI NAD MORSKIE OKO tan kolacjka i powrot 'Na gubałówke tam kawałek przejść i zjazd krzesełkowym widokiem na cale zakopane i Góry Codziennie poza zabiegami i obiedzie jest coś organizowane Dużo by pisać zobaczycie sami Nawet na koniec turnusu przyje żdzają znajomi Bogny i przywożą pod ośrodek bardzo świeże sery,żurawine miód.Wszystko świeże Chyba wybiorę sosnice,A nie wiecie jak tam a jedynkami? :kwiat:
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1947
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: wyjazd zorganizowany przez biuro turystyczne

Post autor: Zosia »

Witajcie!. Tak bardzo ostatnio skupiłam się na "Opiniach" i Planowanym wyjeździe" , że ten wątek założony przez Agnieszkę zauważyłam dopiero dziś a on baarrrdzo mnie interesuje :) Fajnie, że osoby korzystające z turnusów zebrały się w jedno miejsce. Z większością z Was miałam już przyjemność kontaktu i cieszę się, że moje opinie spowodowały Wasze zadowolenie. W tym roku bardzo chciałam pojechać do Kudowy na turnus w hotelu Adam, znam już upodobania Teri, Wieni czy Marioli i mam takie same preferencje, zapoznałam się z programem ale niestety u nich w tym roku turnus dopiero w listopadzie a to marny już czas. Jadę więc do Malwy do Ustronia od 12 maja ale jest to turnus wykupiony bezpośrednio w sanatorium a zdecydowanie zasmakowałam ostatnio w tych zorganizowanych :) nie wiem więc jak będzie ale na pewno wszystko po opiszę :) . Myślałam tez o ponownym wyjeździe do Zakopanego ale lubię też nowe miejsca choć sam Ustroń znam. Hyrny bez Bogny to to samo co turnus w Hyrnem z Sanvity - zadowolenie klientów kiepskie. Dobrze więc być po prostu z nią w kontakcie , gdybyście potrzebowały numeru to posiadam . Tymczasem wszystkim miłej niedzieli (choć zimna)życzę :kwiat: .
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1947
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: wyjazd zorganizowany przez biuro turystyczne

Post autor: Zosia »

A odpowiadając Agnieszce słyszałam choć sama nie byłam o Kormoranie w Kołobrzegu. Zabiegi,warunki i program ponoć super sama może przetestuję w następnym roku . W tym na jesień będzie to co da NFZ :)
ODPOWIEDZ