wyjazd zorganizowany przez biuro turystyczne

Inne tematy okołosanatoryjne, nie mieszczące się w powyższych działach.
forumowicz

wyjazd zorganizowany przez biuro turystyczne

Post autor: forumowicz »

Witam serdecznie, czy ktoś z Warszawy lub okolic zna biuro, które organizuje wyjazdy do sanatorium nad morze.
Awatar użytkownika
Wienia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3139
Na forum od: 01 lis 2015 16:00
Staż sanatoryjny: 5

Re: wyjazd zorganizowany przez biuro turystyczne

Post autor: Wienia »

Agnieszko 21 biura podróży organizują ale turnusy rehabilitacyjne .To są pobyty zazwyczaj 14 dniowe .

Wejdź sobie na biuro podróży Polonus z Łodzi wpisz turnusy rehabiliracyjne - jest mnóstwo ofert nad morzem [link]
Ale terminy letnie już będzie problem.
Lub Poltour Krosno [link]
Polecam te z których usług korzystałam.
Pozdrawiam :kwiat: Wienia.
Ostatnio zmieniony 16 sty 2018 22:13 przez administrator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: usunięto link
Awatar użytkownika
marjolus
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 486
Na forum od: 05 maja 2017 14:36
Staż sanatoryjny: 6

Re: wyjazd zorganizowany przez biuro turystyczne

Post autor: marjolus »

te linki nie działają :? .
nawet nie wiedziałam ze coś takiego istnieje :)
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: wyjazd zorganizowany przez biuro turystyczne

Post autor: Hipokryt »

Dlaczego chcecie aby dla Was właśnie biuro turystyczne było organizatorem turnusu rehabilitacyjnego?
Ani to nie jest lepiej ani taniej, więc dlaczego takie życzenie?
Najprościej gdy sam ośrodek jest organizatorem i nie korzysta z pośredników, którzy zarabiają na tym nawet 1tys zł/os.
Dodam, że zawsze aktualny rejestr ośrodków i organizatorów turnusów znajdziemy na stronie Empatia MPiPS
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: wyjazd zorganizowany przez biuro turystyczne

Post autor: Fionka »

Biura podróży zarabiają na turnusach , to jest oczywiste , bo nikt nie będzie pracował za darmo.Tylko że klient nie zapłaci złotówki więcej załatwiając sprawy w biurze . Wiem co piszę :!: :!: Biuro zawiera umowę z ośrodkiem na określoną ilość miejsc w określonych terminach i np . jeżeli zadzwonisz do jakiegoś nadmorskiego ośrodka w marcu i będziesz chciał wyjechać np. w lipcu to można usłyszeć brak miejsc i proszę zadzwonić na tydzień przed . Dla czego , a dla tego że te miejsca są w gestii biur podróży a one jeżeli nie sprzedadzą miejsc mogą je na 10 dni przed rozpoczęciem turnusu dokonać zwrotu .Ośrodkom się to opłaca , bo nie bawią się w detal a na dodatek biuro mając chętną osobę , jeżeli już nie ma miejsca kontaktuje się z innym biurem które może mieć ten termin wolny. Na dodatek są to w większości grupy zorganizowane , wszystko załatwiasz w biurze ,wielokrotnie organizowany jest transport zbiorowy za stosunkowo niższą opłatą niż dojazd indywidualny . Nie płacisz więcej zawierając umowę w biurze.Wielokrotnie można dokonać opłaty na miejscu w ośrodku.
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: wyjazd zorganizowany przez biuro turystyczne

Post autor: Fionka »

Marku bardzo proszę abyś mi wskazał chociaż jedno biuro , które na turnusie zarobiło a w szczególności te które zarabiają tysiąc złotych od osoby . Dodając brak 8 % stawki podatku i fakt wpisu do rejestru organizatorów. Doskonale wiesz że to jest otwarte forum i nie trzeba być zarejestrowanym aby móc nas czytać . Jeżeli taki fakt miał miejsce to jest nadużycie .
Awatar użytkownika
marjolus
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 486
Na forum od: 05 maja 2017 14:36
Staż sanatoryjny: 6

Re: wyjazd zorganizowany przez biuro turystyczne

Post autor: marjolus »

hmm pomyślałam serio o czym pisze Marek a potem jeszcze lepiej o czym pisze Ela...
Myślę że to ma sens... zastanowiłam się ciekawe czy tak samo działają weekendowe SPA
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: wyjazd zorganizowany przez biuro turystyczne

Post autor: Fionka »

Nie wypowiem się , bo nie mam pojęcia jak działają te wszystkie pakiety SPA, We dwoje , tygodniówki Senior . Wiem że biura nie dają wyższych cen , to jest regulacja, biuro - ośrodek .Dla wyjaśnienia NIE prowadzę biura podróży .
Awatar użytkownika
marjolus
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 486
Na forum od: 05 maja 2017 14:36
Staż sanatoryjny: 6

Re: wyjazd zorganizowany przez biuro turystyczne

Post autor: marjolus »

ale dobre masz wiadomości i dzięki ci za to :kwiat:
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: wyjazd zorganizowany przez biuro turystyczne

Post autor: Fionka »

Jeżeli wybierzesz maj, czerwiec to w Dąbkach , w Mielnie , Dziwnówku , Stegnie, i innych miejscowościach za turnus zapłacisz max od 950 do 1600 zł nawet jest Kołobrzeg i( chyba )Amber coś ok 1600 . Spytaj wujka Google o wykaz biur organizujących turnusy rehabilitacyjne, Obojętnie jakie województwo , bo wszystko załatwiasz klikając.
ODPOWIEDZ