Wyjazd weekendowy Wrocław

Inne tematy okołosanatoryjne, nie mieszczące się w powyższych działach.
ninak
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 200
Na forum od: 15 lis 2012 16:21
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Wyjazd weekendowy Wrocław

Post autor: ninak »

Hotel B&B ul.P. Skargi.Od dworca pkp 10 min.spacerkiem ,tuż przy Placu Dominikańskim z którego odjeżdżają tramwaje do ZOO.Hotel ma parking.Nocleg z dobrym śniadaniem.Do rynku też 10 min. spacerkiem.Tuż przy ZOO jest parking na ul. Wróblewskiego.Mają swoją stronę jak dojechać i duży parking przy Hali Stulecia.Wystarczy przejść przez kładkę.Bilet do ZOO tylko za 15 zl. jest w czwartki dla emerytów ,rencistów i z orzeczeniem o niepełnosprawności.
forumowicz

Re: Wyjazd weekendowy Wrocław

Post autor: forumowicz »

ninak pisze: 10 lut 2018 10:54 Hotel B&B ul.P. Skargi.Od dworca pkp 10 min.spacerkiem ,tuż przy Placu Dominikańskim z którego odjeżdżają tramwaje do ZOO.Hotel ma parking.Nocleg z dobrym śniadaniem.Do rynku też 10 min. spacerkiem.Tuż przy ZOO jest parking na ul. Wróblewskiego.Mają swoją stronę jak dojechać i duży parking przy Hali Stulecia.Wystarczy przejść przez kładkę.Bilet do ZOO tylko za 15 zl. jest w czwartki dla emerytów ,rencistów i z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Dzięki ninak. Właśnie ten hotel brałam między innymi pod uwagę. Ale twoje informacje są bardzo precyzyjne i cenne :mrgreen:
Awatar użytkownika
Samosia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1236
Na forum od: 09 lut 2017 21:58
Oddział NFZ: Śląski

Re: Wyjazd weekendowy Wrocław

Post autor: Samosia »

Ninak wielkie,wielkie dzięki :) :) :)
forumowicz

Re: Wyjazd weekendowy Wrocław

Post autor: forumowicz »

Wybrałam hotel B&B w piątek wyjeżdżam. Jak wrócę to zdam sprawozdanie :mrgreen:
Dziękuję wszystkim za pomoc :P :kwiat:
forumowicz

Re: Wyjazd weekendowy Wrocław

Post autor: forumowicz »

No i czas szybko zleciał :( weekend dobiega końca. Ale trochę odpoczełam i miło spędziłam czas :P
Wrocław bardzo fajne miasto. Hotel B&B.....No w miarę, nie najgorzej. Tak jak mówiła ninak na dwie trzy noce może być.
Samochód można zostawić na hotelowym parkingu i wszędzie swobodnie dojechać tramwajem :D lokalizacja dobra bo w samym centrum do rynku można dojść na piechotę :mrgreen:
Jeszcze raz wszystkim dziękuję i miłego dnia życzę :P
coztymzyciem
Posty: 1
Na forum od: 24 lut 2018 18:43
Staż sanatoryjny: 2

Re: Wyjazd weekendowy Wrocław

Post autor: coztymzyciem »

Ja zawsze zatrzymuje się w Double Tree, samo centrum, świetne atrakcje w samym hotelu plus bliskość wszystkich Wrocławskich atrakcji, warte są tej ceny.
forumowicz

Re: Wyjazd weekendowy Wrocław

Post autor: forumowicz »

Kurczę trochę po fakcie :mrgreen: ale może się przyda na przyszłość :P
ODPOWIEDZ