Wyjazd weekendowy Wrocław

Inne tematy okołosanatoryjne, nie mieszczące się w powyższych działach.
forumowicz

Wyjazd weekendowy Wrocław

Post autor: forumowicz »

Witam! Ostatnio jestem bardzo zalatana i wymęczona :( więc musze odpocząć. Pomyślałam o Wrocławiu. Może ktoś z was był i mógłby polecić jakiś fajny hotelik z wyżywieniem gdzie można miło spędzić czas :)
Wiem że Wrocław to niezbyt spokojne miejsce ale mam zamiar odwiedzić osławione zoo :lol:
AgaC
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 753
Na forum od: 04 mar 2016 22:18
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Wyjazd weekendowy Wrocław

Post autor: AgaC »

Wrocław ma dużo cudnych miejsc do zwiedzania :) Jakim budżetem dysponujesz? jeżeli ma być tanio i blisko Rynku to moze Absynt hostel? To pokoje o niższym standardzie,. Jeżeli wyższy- to maja tez apartamenty. Wielokrotnie korzystałam z ich usług. Absolutnie nie rezerwuj noclegów z jedzeniem- we Wrocławiu jest mnóstwo przepysznych knajp!
jezeli hotel- to wg mnie fajny jest Puro. No albo ew, sieciówki- Campanile czy Sofitel
forumowicz

Re: Wyjazd weekendowy Wrocław

Post autor: forumowicz »

Super! Dzięki Ci AgaC . Napewno zalukam co to za miejsca. Wiem że są fajne knajpki ale chciałabym żeby śniadanie chociaż było :P
Awatar użytkownika
Samosia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1236
Na forum od: 09 lut 2017 21:58
Oddział NFZ: Śląski

Re: Wyjazd weekendowy Wrocław

Post autor: Samosia »

Miriam wybacz,że dopinam się do Twojego postu ale może zna ktoś jakiś hotel lub pensjonat,który znajduje się w pobliżu właśnie wrocławskiego Zoo :?: :?: :?: Już kiedyś też się zastanawiliśmy nad takim weekendowym wypadem jednak oglądając na mapce nie znaleźliśmy noclegu w pobliżu Zoo :roll: :roll: :roll:
forumowicz

Re: Wyjazd weekendowy Wrocław

Post autor: forumowicz »

Nic nie szkodzi :D Nie krempuj się. Bardzo proszę :P
Może razem coś znajdziemy :mrgreen:
AgaC
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 753
Na forum od: 04 mar 2016 22:18
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Wyjazd weekendowy Wrocław

Post autor: AgaC »

Dziewczyny, Wro ma doskonałą komunikację miejską. Przy zoo znajduje sie przystanek tramwajowy. Bez problemu dojedziecie z centrum! Najlepiej zamieszkac przy Rynku by miec dobrą bazę wypadową w kazdą mozliwą stronę :)
forumowicz

Re: Wyjazd weekendowy Wrocław

Post autor: forumowicz »

U mnie nie ma tego problemu ;) jestem zmotoryzowana więc może być gdziekolwiek :mrgreen:
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Wyjazd weekendowy Wrocław

Post autor: Felice »

Hm...akurat zmotoryzowanie w tym przypadku to nie taki luksus.Znalezienie miejsca parkingowego w centrum,tudzież pod ZOO może graniczyć z cudem.
forumowicz

Re: Wyjazd weekendowy Wrocław

Post autor: forumowicz »

Zdaje sobie z tego sprawę Felice :lol:
Parking jest tylko trzeba słono zapłacić. :shock:
AgaC
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 753
Na forum od: 04 mar 2016 22:18
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Wyjazd weekendowy Wrocław

Post autor: AgaC »

Dlatego lepiej pojechac pociagiem albo samolotem. To tez dobra opcja - z Warszay leci 40 min. I mozna wieczorem winka się napic i nie przejmowac autem :)
ODPOWIEDZ