Wyżywienie w sanatorium

Inne tematy okołosanatoryjne, nie mieszczące się w powyższych działach.
forumowicz

Re: Aspołeczne zachowania w sanatorium

Post autor: forumowicz »

Pusia - jakie niestety :?: :roll: to normalny jadłospis :|
forumowicz

Re: Aspołeczne zachowania w sanatorium

Post autor: forumowicz »

Dotka pisze: 18 lut 2018 17:00 Waldek nie musisz mu współczuć bo on wszystko czego ja nie jem je ;) Przecież mu od ust nie odejmuję, zresztą on praktycznie nie gotuje tylko ja ;) Jest to o tyle upierdliwe, że czasami są dwa obiady a czasami jak syn nie chce tego co my jemy to i trzy ;) Pocieszam się, że mój ojciec lubi jeszcze mniej niż ja i żyje :mrgreen:
ufff
Dotka
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 103
Na forum od: 17 sty 2018 23:48

Re: Aspołeczne zachowania w sanatorium

Post autor: Dotka »

Dzięki Pusia :) Mogę zjeść same ziemniaki i surówkę, mięso oddam innym bardziej potrzebujacym i głodnym ;) Może trochę schudnę ;) Niby gruba nie jestem, ale jak to kobieta - zawsze mogłoby być mniej, jakby tak spadło 5 kg to bym chyba oszalała :lol:
forumowicz

Re: Aspołeczne zachowania w sanatorium

Post autor: forumowicz »

:) myślę, że masz na to szanse. Nie wiem jaki normalnie tryb życia prowadzisz ale w sanatorium zabiegi robią swoje, zwłaszcza mokre. No i jak jeszcze ograniczysz posiłki... tak, masz duże szanse na to aby wyjechać szczęśliwa :D
Awatar użytkownika
Samosia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1236
Na forum od: 09 lut 2017 21:58
Oddział NFZ: Śląski

Re: Wyżywienie w sanatorium

Post autor: Samosia »

Dotka a może zapytaj co podają np.w diecie lekkostrawnej lub czy sami mogą Ci jakąś dietę ustalić i ewentualnie jak będzie dietetyk coś dla Ciebie przygotować bo myślę,że do sanatoriów przyjeżdżają różni ludzie i mają różne diety :)
Dotka
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 103
Na forum od: 17 sty 2018 23:48

Re: Wyżywienie w sanatorium

Post autor: Dotka »

Dzięki Samosia :* Widzę, że admin przeniósł post ;) Chociaż jak dla mnie to pasował w aspolecznych sytuacjach w sanatorium, gdyż znajdą się tacy dla których aspołeczna będę ja :mrgreen: Mam nadzieję, że nie wykoncze Pań na kuchni i osób ze stolika ;)
forumowicz

Re: Wyżywienie w sanatorium

Post autor: forumowicz »

Panie w kuchni zapierniczaja za najniższa krajową ... i nagle przyjeżdza Im na turnus .... ten nie je ziemniaków , ten nie lubi szpinaku , temu odbija sie po fasoli , a temu sie po prostu we łbie pierd......
Rozumiem diety ze względów chorobowych , ale faneberie pańciów olał bym i tyle ... nie pasi , nie zre :!:
forumowicz

Re: Wyżywienie w sanatorium

Post autor: forumowicz »

Dotka pisze: 18 lut 2018 19:19 Dzięki Samosia :* Widzę, że admin przeniósł post ;) znajdą się tacy dla których aspołeczna będę ja :mrgreen: Mam nadzieję, że nie wykoncze Pań na kuchni i osób ze stolika ;)

nie Dotka, nie wykończysz jeżeli nie będziesz zbyt ostentacyjnie grymasić.
Ja Ciebie nawet rozumiem też nie lubię mielonego niewiadomego pochodzenia i past z tajemniczą zawartością.
A co do aspołeczności... ja inne przykłady bym podała.
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Wyżywienie w sanatorium

Post autor: Fionka »

Dotka , pewnie nie doczytałam ale do jakiego sanatorium jedziesz :?: Dodam , że admin wie co robi . Puki co to fakt wysublimowanej diety ni jak się ma do aspołeczności. Tylko musisz uważać , tak jak już pisała Pusia . Staraj się nie rzucać zbytnio w oczy , nie dyskutuj zbytnio na ten temat . Bo będziesz miała delikatnie mówiąc przechlapane. Inność od ogółu jest kiepsko tolerowana :lol:
Awatar użytkownika
Samosia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1236
Na forum od: 09 lut 2017 21:58
Oddział NFZ: Śląski

Re: Wyżywienie w sanatorium

Post autor: Samosia »

Dotka Twoje zachowanie wcale nie jest aspołeczne bo przecież ludzie jeżdżą po całym świecie i nie wszystkim nawet gdy jest tzw. wyżywienie ,,ultra all inclusive" wszystko smakuje :)
ODPOWIEDZ