odstępy między skierowaniami..

Inne tematy okołosanatoryjne, nie mieszczące się w powyższych działach.
Awatar użytkownika
marjolus
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 486
Na forum od: 05 maja 2017 14:36
Staż sanatoryjny: 6

Re: odstępy między skierowaniami..

Post autor: marjolus »

tak jest:)
ale to jaka treść też zależy od nas :lol: :lol:
jest wiele sposobów i trików by lekarz napisał tak jak my chcemy
I to jeden kuracjusz drugiego kuracjusza uczy co i jak :)
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: odstępy między skierowaniami..

Post autor: Fionka »

Tak naprawdę , to od nas guzik zależy a i jak trafimy na nieludzkiego orzecznika , to i wypis i to ze prawie zgon ;) nam nie pomoże . Ale składać trzeba bo i może człowiek nam się trafi a i papieru mu akurat podpasują :lol: Ja do lekarzy mam szczęście ale trafiam na wyjątkowo paskudne biurwy.
Awatar użytkownika
Samosia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1236
Na forum od: 09 lut 2017 21:58
Oddział NFZ: Śląski

Re: odstępy między skierowaniami..

Post autor: Samosia »

wiesniaczkaela pisze: 18 mar 2018 17:48 Tak naprawdę , to od nas guzik zależy a i jak trafimy na nieludzkiego orzecznika , to i wypis i to ze prawie zgon ;) nam nie pomoże . Ale składać trzeba bo i może człowiek nam się trafi a i papieru mu akurat podpasują :lol: Ja do lekarzy mam szczęście ale trafiam na wyjątkowo paskudne biurwy.
Moja córka właśnie trafiła na takiego jak nazwałaś ,,nieludzkiego orzecznika" gdyż mimo calej dokumentacji jaką posiada,sterty odpowiednio wypisanych przez lekarza prowadzącego papierów usłyszała już na komisji kierującej na turnusy z ZUS... ,, Droga Pani jest Pani młoda osobą i niestety ale musłałaby Pani przynieść głowę pod pachą aby z ZUS dostać sanatorium więc porszę zostawić miejsce innym bardziej potrzebującym albo poszukać sobie innej formy rehabilitacji " :cry: Tak zakończyła się komisja kwalifikująca do wyjazdu do zusowskiego sanatorium :roll:
ODPOWIEDZ