Czy ZUS zamienia uzdrowiska na zwykłe miejscowości byle była baza rehabilitacyjna?

Inne tematy okołosanatoryjne, nie mieszczące się w powyższych działach.
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14481
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Czy ZUS zamienia uzdrowiska na zwykłe miejscowości byle była baza rehabilitacyjna?

Post autor: ANDY12345 »

No i nie będzie lepiej, koszty idą w górę, uciekanie ze składek firemek (pracowałem w takich przez ostatnie 20 parę lat) nawet na wczasy nie było stać, ale najbardziej mnie wkurza jak tzw. chorzy korzystający z turnusów prewencyjnych nie chodzą na żadne zabiegi tylko jazda po knajpach Słowacji i balangi i jeszcze się śmieją chamy i aroganci. Czy mają świadomość że inni czekają po operacjach wylewach udarach nie mogąc się rehabilitować, w takich wypadkach ambulatoryjne nie wchodzi w grę. Ja sam po operacji przez 4 miesiące nie mogłem stanąć na jednej nodze to na zabiegi miałem się czołgać? ZUS kieruje nas na leczenie a nie na zabawę dlatego nam czas wypełnia i po południu niektórym nawet do 18-tej (zabiegi). Osobiście dla mnie najważniejsze są zabiegi smaczne i urozmaicone jedzenie fajni kuracjusze, może być dziura np Wysowa gdzie jest spokój i cisza no i ładna pogoda i jeszcze dobry dojazd i jeszcze parę i i i i i ha ha ha :lol: Pozdrawiam prawdziwych kuracjuszy którym zależy na leczeniu i liczyć że może nam trafi się coś lepszego (nawet psu spadnie czasem coś z pańskiego stołu) :D
ValdiK
Posty: 1
Na forum od: 07 paź 2018 12:46
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Czy ZUS zamienia uzdrowiska na zwykłe miejscowości byle była baza rehabilitacyjna?

Post autor: ValdiK »

Niestety ale ZUS pewnie niedługo zrobi taki przewrót, że lepiej będzie samemu na własną rękę rezerwować miejsce.
ODPOWIEDZ