Busko Zdrój na pobyt wekeendowy.

Inne tematy okołosanatoryjne, nie mieszczące się w powyższych działach.
forumowicz

Busko Zdrój na pobyt wekeendowy.

Post autor: forumowicz »

Dzień dobry.
Na przełomie kwietnia i maja 2019 r. mam zamiar , wraz z trójka przyjaciół udać się na "męski" pobyt weekendowy do Buska . Nikt z nas nigdy wcześniej tam nie był. Dla tego też mam kilka pytań, na które liczę,że dostanę odpowiedź.Po pierwsze: jaki ośrodek lub pensjonat wybrać aby był bezproblemowy na przyjścia o różnych porach nocy, na dosyć dobrym poziomie ( pokoje jedno lub dwuosobowe, koniecznie z lodówką oraz łazienką, w której umywalka jest większa od toalety :roll: ,a aby się wytrzeć po kąpieli nie trzeba było wychodzić z łazienki). Po drugie: w części sanatoryjnej, w miarę możliwości w pobliżu miejsc z tańcami - i tu od razu kolejne istotne pytanie - jakie miejsca na tańce polecacie.Kolejna kwestia - to gdzie najsmaczniej się stołować - śniadania jadamy raczej późno,kolacji praktycznie wcale.Nie mniej ważna sprawa to parkingi, czy są tam , podobnie jak np. w Kołobrzegu parkingi strzeżone.
Będę wdzięczny za rekomendacje.
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Busko Zdrój na pobyt wekeendowy.

Post autor: andrzej1955 »

Witamy na forum ...czaperek-dzień dobry po północy ;) zapewne dostaniesz różne propozycje na pobyt w Busku-podejrzewam że nie interesują Was zabiegi-oprócz tanecznych-moja propozycja to Hotelik Golden-Sun na Bajkowej-wszędzie blisko w okolicach parku zdrojowego i wszystkich lokali tanecznych-Słowacki,Belwederska,Viktoria,Sanato,Kawiarnia w Stefanie-nieco dalej Wojskowy i Włókniarz-Miłego pobytu i nie zapomnianych wrażeń Życzę i Pozdrawiam :)
forumowicz

Re: Busko Zdrój na pobyt wekeendowy.

Post autor: forumowicz »

Dziękuję za informację,choć ilość miejsc do tańca zmarszczyła mi lekko skórę na plecach i poddała w wątpliwość nasze możliwości :lol: :lol: , lecz myślę,że damy radę, no bo kto jak nie my..... :P :P :P
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20162
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Busko Zdrój na pobyt wekeendowy.

Post autor: Felice »

Andrzeju może coś się zmieniło. W Golden Sun zastrzegali powrót do 22,ja kiedyś zarezerwowałam tam miejsce i rozczarowana uciekłam do Bajkowego. Dali mi ten pokoik napoddaszu,gdzie potworny smród kanalizacji nie dał się wytrzymać.
Dla grupy przyjaciół polecam apartament na poczcie. Trzy pokoje z kuchnią w pełni wyposażoną i cena za całość 120 złotych za dobę. Całkowita niezależność,żadnych sąsiadów.
Drugie takie miejsce to domek należący do Uzdrowiska i tam trzeba dzwonić w sprawie rezerwacji.
Awatar użytkownika
krisss0070
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1028
Na forum od: 03 lut 2013 20:29
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Busko Zdrój na pobyt wekeendowy.

Post autor: krisss0070 »

czaperek pisze: 18 paź 2018 09:05 Dziękuję za informację,choć ilość miejsc do tańca zmarszczyła mi lekko skórę na plecach i poddała w wątpliwość nasze możliwości :lol: :lol: , lecz myślę,że damy radę, no bo kto jak nie my..... :P :P :P
Hmm :lol: :lol: :twisted: dokładnie kto jak nie wy :| :twisted: :lol: mialam okazję uczestniczyć w tych mozliwosciach :lol: i nikt was nie przebije :shock:
Awatar użytkownika
krisss0070
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1028
Na forum od: 03 lut 2013 20:29
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Busko Zdrój na pobyt wekeendowy.

Post autor: krisss0070 »

Felice pisze: 18 paź 2018 09:45 Dla grupy przyjaciół polecam apartament na poczcie. Trzy pokoje z kuchnią w pełni wyposażoną i cena za całość 120 złotych za dobę. Całkowita niezależność,żadnych sąsiadów.

Felice :kwiat: zgadza się ja wtedy dalam dyla :lol: :lol: pamietasz???? To bylo nasze poznanie :serce: ale chociaż milo spędziłyśmy chwilke :) dla mnie niezapomnianą :D :kwiat: pozdrawiam krisss :kwiat:
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20162
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Busko Zdrój na pobyt wekeendowy.

Post autor: Felice »

Krisss to Twoja strata,że dałaś dyla...zresztą sama już wiesz i żałowałaś. My tam kilka razy już byliśmy.
forumowicz

Re: Busko Zdrój na pobyt wekeendowy.

Post autor: forumowicz »

Cześć Krisss, jak zdrówko? Od Ali wiem że byłaś przeziębiona po powrocie :cry:
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3431
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Re: Busko Zdrój na pobyt wekeendowy.

Post autor: Dzia_dek »

Na taki męski wypad to ja poleciłbym jeden z pensjonatów; "Wiślica" (1), albo "Zacisze"(2).
Linki poniżej to zgodnie z numerami opisy tych obiektów. Niestety już bez niektórych zdjęć.
(1) viewtopic.php?f=18&t=7420&start=30#p472085
(2) viewtopic.php?f=18&t=7420&start=40#p520649
Wystarczy przejść przez jezdnię (ul. 1 Maja) i wchodzimy do parku zdrojowego. Stąd do "Victorii"
jest zaledwie 100 m. Następnym budynkiem za willą "Zacisze" jest "Sanato" potem "Słowacki",
(w którym nie grają w Poście), vis-à-vis "Belwederska" czyli wszystkie lokale taneczne są w odległości
max. 150 m. Zdecydowanie dalej (około 500/600 m) jest do "Piwniczki" w "Nidzie", "Relaxu" we "Włókniarzu"
czy "Trzech kroków" w Wojskowym. W "Victorii", w większości były pary, a z pozostałych to dla nas
najlepiej grali w "Sanato" (zespół z "Astorii) oraz w "Belwederskiej", ale to jest kwestia gustu.
Pozostały jeszcze posiłki, a więc jeśli chodzi o obiady to "Słowacki" lub "Victoria", smacznie,
ale dość drogo. Jeśli coś taniej to polecam obiady w "Słonecznym Bistro" przy ul. Spacerowej,
za sanatorium "Mikołaj". Nie sugeruj się nazwą; smacznie, przyjemnie i niedrogo, ale często
trzeba czekać na stolik co chyba też świadczy dobrze o tym miejscu. Trudniej ze śniadaniami;
najbliżej do "Słowackiego, ale tam to tylko jajecznica, ewentualnie "szwedzki stół", ale ta przyjemność
to 5 dych za osobę. My, mając lodówkę w pokoju, robiliśmy śniadania we własnym zakresie.
forumowicz

Re: Busko Zdrój na pobyt wekeendowy.

Post autor: forumowicz »

Dziękuję za tak wyczerpujące dane.Opis podany przez ciebie jest precyzyjny i wystarczający. Dziękuję wszystkim za informacje i miejmy nadzieję... do zobaczenia w Busku.
ODPOWIEDZ