Do której godziny trzeba się stawić

Inne tematy okołosanatoryjne, nie mieszczące się w powyższych działach.
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: Do której godziny trzeba się stawić

Post autor: Hipokryt »

Wojtek dobrze gada :lol: i inni też :D
Może być tak, że to właśnie lekarz będzie czekać na przybycie ostatniego pacjenta nawet do godz. 20-tej :D i tak też było :D
A z tymi pokojami to... było już tak, że kilka dni przed terminem turnusu dostałem mailowo potwierdzenie z podaniem numeru pokoju i godziny od której mogę się wprowadzić :D
Powodzenia życzę :)
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5001
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Do której godziny trzeba się stawić

Post autor: zbigniew165 »

Witam. Ja stawiłem się jako pierwszy z całego turnusu w sanatorium o 7.30 i dzięki temu dostałem np. masaż których to zabiegów lekarz miał do rozdzielenia 5 na 50 kuracjuszy. Jeszcze, to,że otrzymałem jedynkę w zacisznej części obiektu, a nie od ulicy i nie w studiu. Liczy się też to, że byłem pierwszy w kolejce do lekarza. O godz. 9,30 miałem już załatwione wszystkie formalności związane z zakwaterowaniem, lekarzem, pielęgniarką, i rezerwacją stolika na stołówce. Czyli opłaca się wcześniejszy przyjazd do sanatorium. :)
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: Do której godziny trzeba się stawić

Post autor: Hipokryt »

Zbyszku - a sniadanko dali czy obiadek w tym dniu?
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5001
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Do której godziny trzeba się stawić

Post autor: zbigniew165 »

Dali obiado-kolację o 15.00
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7780
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Do której godziny trzeba się stawić

Post autor: darek »

Nexx pisze: 20 paź 2018 19:05 Hej do której godziny trzeba się stawić w sanatorium w Szczawno Zdrój ul kolejowa 14? :)
Panowie zaczynacie zachowywać się jak ci z Wiejskiej z Warszawy

Powyzej Jest PYTANIE

..do której
Sprawę czasu przebywania Reguluje Voucher ,który otrzymujemy od ORGANIZATORA
NFZ
ZUS
KRUS
Prywatny Operator

Oczywiście NIKT nie zabroni pojawić się wcześniej -ALE to kosztuje Nocleg ze Śniadaniem są OBIEKTY ,które sobie LICZĄ za wcześniejsze NIŻ o 14,00 wejście do pokoi Jak i wyjście w dniu wyjazdu po godzinie 10,00
My Kuracjusze zachowujemy się dziwnie PRZYJAZD jak najwcześniej Wyjazd max Późno bo nie będe czekał na dworcu na ..

Generalnie nie Mamy Empatii bo JA jestem najważniejszy.

Ostatnio podczas wyjazd tzn w dniu wyjazdu schodząc na "ostatnie Śniadanie" widziałem ludzi ,którzy przyjechali pierwszymi pociagami o 5,00 6,00 czy później ONI byli zmęczeni całonocną jak Ja 21 dni wczesniej Podróżą o 8,30 mimo że pociąg powrotny miałem po 11,00 oddałem KLUCZ Pani sprżatczce aby przygotował Tak ściągnąłem pościel i jeszcze na balkon powiesiłem pościel aby... Ja Czekałem na pokój do 15,00 bo poprzedniczka miała pociąg po 19,00 jeszcze Pani awanturowała się że Jej Nalezy się OBIAD bo nie pojedzie GŁODNA :(
My się nie szanujemy Wykorzystać swoje a Drugiemu Cóz
Awatar użytkownika
Milena76
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 63
Na forum od: 30 sie 2018 19:45

Re: Do której godziny trzeba się stawić

Post autor: Milena76 »

Wiadomo im wcześniej tym lepiej, ale Ci co później przyjadą też będą obslużeni . ;)
Awatar użytkownika
robak
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 16
Na forum od: 06 kwie 2018 20:54
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Do której godziny trzeba się stawić

Post autor: robak »

Nexx pisze: 20 paź 2018 19:05 Hej do której godziny trzeba się stawić w sanatorium w Szczawno Zdrój ul kolejowa 14? :)
Pomiędzy 8.00 a 14.00 taki informacje dostałem od recepcjonistki
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14294
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Do której godziny trzeba się stawić

Post autor: ANDY12345 »

I tego się trzymaj, ale zawsze lepiej wcześniej. Jeżeli przyjazd przyjdzie Ci w innych godzinach to powiedz to recepcjonistce i doradzi Ci jak będzie najlepiej postąpić. W Beskidzie w Wysowej chociaż przyjęcia miały być od południa to poinformowano mnie że jak będę o 7.00 to też nic się nie stanie. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: Do której godziny trzeba się stawić

Post autor: Hipokryt »

...a w Gliniku w Wysowej wymagali aby przyjechać obowiązkowo na powitalny obiad w pierwszym dniu turnusu :lol:
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7780
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Do której godziny trzeba się stawić

Post autor: darek »

??????????????????????

99% Portalowiczów Nasze Sanatorium chodziło do szkół przed Gimnazjum
Mieliśmy czytanie ze zrozumieniem.
a Tutaj okazuje się ,że NAJPROSTSZE sprawy powinny być wrzucane pod Obrady i Komisje

W zaproszeniach ,które otrzymujecie od NFZ, ZUS, KRUS są podane
a) data przyjazdu
b) godzina od ..
c) miejsce

Obiekty świadczące usługi dla NFZ mają obligatoryjny czas POBYTU od godz.14,00 dnia przyjazdu do godziny 10,00 dnia wyjazdu.

Wiadomo niektóre obiekty idą na rękę i przyjmą WCZEŚNIEJ , ale są i takie ,które nawet za wejście 1 godzinę wcześniej żądają wg Swojego Regulaminu zadośćuczynienia dodatkowej opłaty

Regulamin narzucony przez NFZ powoduje też tym ,że Wcześniejszy wyjazd obłozony jest zadośćuczynieniem
Pewna Pani zapłaciła za wyjazd wcześniej o godz 22 bo chciała być wczesniej w pociagu odjeżdżającym o 0,45 a kolejna udała się do dyżurki po wypis o 0,01 i nic nie zapłaciła ..zapłaciła za taxi
ODPOWIEDZ