Sport w sanatorium.

Inne tematy okołosanatoryjne, nie mieszczące się w powyższych działach.
Awatar użytkownika
many
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 805
Na forum od: 10 cze 2013 19:00
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Sport w sanatorium.

Post autor: many »

anton68 pisze:Wyjeżdżam pierwszy raz do sanatorium i w zwiazku z tym mam nietypowe pytanie . Czy w sanatorium po południu można biegac ? . Czy nikt się nie czepia. A może jest tak że w sanatorium się leczy , a biegać to można w domu?.
Jedyny sport w sanatorium ,to sex,,,zaprawde powiadam Ci ze jest zdrowszy od biegania,, :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
AleksandraWroclaw
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1645
Na forum od: 08 wrz 2011 21:34
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Sport w sanatorium.

Post autor: AleksandraWroclaw »

chcieć a móc to bardzooooooooooooooooooo duuuuuuuuuuuuuuża różnica :!: :lol: :lol: :lol:
Lekarz
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 53
Na forum od: 19 lis 2016 10:56

Re: Sport w sanatorium.

Post autor: Lekarz »

W sanatorium się raczej nie biega. Z reguły korytarze są za wąskie ;)
Natomiast na zewnątrz można biegać, jeśli tylko nikomu nie wbiega się pod nogi. Dla amatorów ruchu są parki i ścieżki sportowe.
moniczka_35
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 32
Na forum od: 24 lut 2017 13:57
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Sport w sanatorium.

Post autor: moniczka_35 »

A ja zabieram kijki do nordic walking i sobie spaceruję z kijkami a wieczorem rozruch na parkiecie.... :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
RoboPol
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 93
Na forum od: 26 cze 2017 21:19
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Sport w sanatorium.

Post autor: RoboPol »

ja wybieram się po raz pierwszy, czas wolny spędzać zamierzam aktywnie, dyscyplina zależy od miejsca i możliwości :D
lubię wędrówki, rower, bieganie, pływanie, joga też jest super 8-)
fajnie, jak się znajdzie ktoś do wspólnych treningów :D
w kolejce jestem 2085 i cierpliwie czekam na wyznaczenie miejsca i terminu :twisted:
janek_
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 51
Na forum od: 15 cze 2016 18:52
Oddział NFZ: Podkarpacki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Sport w sanatorium.

Post autor: janek_ »

RoboPol, piszę się na takie spędzanie czasu. Byłem i niestety nie znalazłem do takich aktywnością kompana ani kompanki.
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7782
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Sport w sanatorium.

Post autor: darek »

Sport w sanatorium

Dziś już chyba wszystkie obiekty posiadają wypożyczalnie rowerów .
Niestety jakość i cena za wypożyczenie nie zawsze jest zadawalająca.
Nie jest to Najnowszy sprzęt ,ale z drugiej strony gdyby byl nowy i ekskluzywny to ..
Opłaca się wypożyczyć niż niejednokrotnie ciągnąć rower przez 1/2 Polski

Są korty tenisowe -oczywiście problem czy znajdziemy partnera

Wiele ośrodków posiada baseny ,które po 15,00 sa ogolno dostepne można wykupic sobie jako mieszkaniec karnet

obok basenów niejednokrotnie sa siłownie

Można wykupić sobie karnet -Turnusowy na korzystanie ..sam zawsze kupuję sobie karnet i oddaję się pracy na siłce

Oczywiście zbierają się zależy t od Ogłoszenia Grupy ...'kijkarzy " ,którzy maszeruja d rana do wieczora

Jest tyle możliwości uprawiania sportów ,że nie będę wspominal sam kiedyś uczyłem sie w lutym jazdy na łyżwach chciałem pobić Naszego Mistrza Józefa Łuszczka cóz narty miałem źle nasmarowane ;)
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3415
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Re: Sport w sanatorium.

Post autor: Dzia_dek »

darek pisze:(...) Opłaca się wypożyczyć niż niejednokrotnie ciągnąć rower przez 1/2 Polski (...)
Darku, sprawa mocno dyskusyjna czy opłaca się wypożyczyć rower na miejscu. Jeśli ma to być raz czy dwa
w czasie trwania turnusu to jeszcze bym się z Tobą zgodził, natomiast jeśli mamy zamiar korzystać z tego
sprzętu zdecydowanie częściej to na pewno bardziej opłacalne jest ciągnięcie własnego "koła" przez pól
Polski niż wypożyczenie na miejscu. Powody są dwa. Pierwszy to na pewno to, że korzystając z własnego
roweru mamy sprzęt sprawdzony i wiemy na co możemy sobie z nim pozwolić: drugi to oczywiście sprawa
finansowa czyli koszt wypożyczenia. Najczęściej jest to 5 - 6 zł za godzinę jazdy lub 25 - 30 za cały dzień.
Rachunek ekonomiczny, w przypadku częstego korzystania z wypożyczalni jest prosty. Nie opłaca nam się.
AgaC
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 753
Na forum od: 04 mar 2016 22:18
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Sport w sanatorium.

Post autor: AgaC »

Gdy wypożyczamy rower na dłuższy czas cena jest bardziej atrakcyjna. Ostatnio w Augustowie cena za tydzień wynosiła 170 zł. Rowery nowe, porządne
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7034
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Sport w sanatorium.

Post autor: sztani »

Dziadku zgadzam się z Tobą zawsze jeśli jadę sam samochodem rower jedzie ze mną .
ODPOWIEDZ