Ustka

Ustka okiem kuracjusza. Ustka jako uzdrowisko.
forumowicz

Ustka

Post autor: forumowicz »

Dlaczego nie ma Ustki w tym szacownym gronie miast sanatoryjnych ? tylko luźne tematy ,Ustka jest super naprawdę :).Dlatego proszę by była umieszczona wyżej bo przydał by się dobry porządek w tym temacie.
Awatar użytkownika
administrator
Administrator
Posty: 1528
Na forum od: 28 lis 2008 22:27
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Ustka

Post autor: administrator »

Zapraszam zatem do pisania na temat Ustki. Jeśli będzie więcej wątków na jej temat, więcej postów i zainteresowanie forumowiczów, to na pewno umieszczę Ustkę w osobnym poddziale.
Pozdrawiam
forumowicz

Re: Ustka

Post autor: forumowicz »

Tego już jest trochę tylko porozwalane w różnych tematach nie mniej tak jest Kochani pokażmy ,że Ustka jest piękna ,że warto ją odwiedzać a sanatoria są wspaniałe sam byłem w "Hotelu Ustka " dawniej Azoty ,siostra np w Sanatorium "radość "też chwaliła.Ustka ma też cudownie wyremontowaną plaże która w czasie remontu wyglądała tak (zobaczcie różnice w poziomie [ obrazek zewnętrzny ]
forumowicz

Re: Ustka

Post autor: forumowicz »

Przepraszam za poprzednie zwiał obrazek usunąłem coś nie tak poprawiam
[ obrazek zewnętrzny ]
Awatar użytkownika
andr58
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 230
Na forum od: 21 sie 2013 11:53
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Ustka

Post autor: andr58 »

Byłem w Ustce w sanatorium Radość od 27.04 do 18.05.2016r.Byłem po raz pierwszy w tej małej ale bardzo urokliwej miejscowości.Jest bardzo ładna nadmorska promenada,zadbane plaże i przyznanie niebieskiej flagi to już duże wyróżnienie.Miasto jest zadbane i czyste.Są ścieżki rowerowe i dużo szlaków którymi można pojeździć.Okolice Ustki też są bardzo fajne.Miasto ma dużo uliczek jednokierunkowych i sporo skrzyżowań równorzędnych.W porcie zainstalowana jest kładka dla pieszych ale od dłuższego czasu jest nieczynna i szkoda bo do bunkrów trzeba obejść cały port dookoła a to dla osób mniej sprawnych może sprawić dużą trudność a bunkry warto obejrzeć.Mnie bardzo urzekła ta miejscowość i jak będę miał okazję to chętnie tam wrócę.Pospacerować promenadą ,usiąść na ławeczce Kwiatkowskiej,i przejść brzegiem morza i zadbaną plażą.Polecam wszystkim odwiedzenie tej perełki polskiego wybrzeża Krzysiek
forumowicz

Re: Ustka

Post autor: forumowicz »

No kolega duży plusik ode mnie za ten wpis czuje się podobnie i w różnych tematach wszędzie Ustkę chwalę a muzeum chleba kolega był ? ja byłem z boku w Hotelu Ustka na ul Wczasowej polecam tam jazdy rowerem. Bunkry jasne odwiedziłem :) .Zapraszamy innych sympatyków do dołączenia w temacie:).
Awatar użytkownika
andr58
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 230
Na forum od: 21 sie 2013 11:53
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Ustka

Post autor: andr58 »

Tak plaża jeszcze teraz była w małym remoncie a myślę że zrobiona sztuczna rafa pozwoli na dłużej dać plaży dużo miejsca do opalania i i coroczne przyznanie błękitnej flagi.Wiem gdzie kolegi hotel się znajduje bo sam dużo jeździłem rowerem po Ustce i okolicach a że pogoda na moim turnusie dopisała takż zażyłem trochę kąpieli słonecznej choć i w morzu też się zanurzyłem.Ustkę należy chwalić bo to jest taka perełka na naszym wybrzeżu.Zachęcam wszystkich do odwiedzenia Ustki i łapiąc syrenkę za cycuszka pomyśleć życzenie a na pewno się spełni.
Pozdrawiam Krzysiek
Awatar użytkownika
Jasmina55
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 747
Na forum od: 28 cze 2014 16:26
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Ustka

Post autor: Jasmina55 »

Witam wielbcieli Ustki. :kwiat:
Pozdrawiam z sanatorium "Tęcza".Potwierdzam wpisy poprzedników jest tu bardzo ładnie:plaże szerokie,czyste,zadbane.Promenada zagospodarowana, można spacerować,jeśli się zmęczymy jest dużo ławek,gdzie można odpocząć.Jestem drugi dzień w Ustce jeszcze wszystko do zwiedzania przedemną.
forumowicz

Re: Ustka

Post autor: forumowicz »

Ach jak Ci zazdroszczę aż mnie zatkało z tego powodu ,spaceruj,relaksuj się wypoczywaj,tak te pięknę plaże to zasługa wielomiesięcznych "remontów" spychano,kładziono jakieś rury itd. i jest pięknie pomacham ci przez kamerki w Ustce jedna na pylonie ,druga przy Irenie Kwiatkowskiej ,jedna na plażę i przy restauracji na rogu przy latarni ,jest jeszcze kilka ale wiecznie coś tam majstrują ,serdecznie pozdrawiam
Awatar użytkownika
andr58
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 230
Na forum od: 21 sie 2013 11:53
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 8

Ustka

Post autor: andr58 »

Też Ci zazdroszczę bo pewnie i pogoda Ci dopisuje Jasmina :kwiat: Mnie naprawdę urzekło to miasto i życzę żeby wygrało z konkurencyjną miejscowością jaką jest Łeba.Też tam byłem ale wracać będę do Ustki.Życzę Ci miłego kuracyjnego wypoczynku i jak wrócisz opisz jak Ci tam było :lol: :lol: :lol:
Pozdrawiam Krzysiek
ODPOWIEDZ