KOKO EURO SPOKO

Kuracjusz sportowiec, kuracjusz kibic. Sport to zdrowie, a więc... kibicujcie swoim drużynom, piszcie o wydarzeniach sportowych, pochwalcie się swoimi osiągnięciami.
forumowicz

KOKO EURO SPOKO

Post autor: forumowicz »

Jak oceniacie tę pioseneczkę :?: :?: :?: :?: ;) :) Mamy szansę na przebój sezonu :?: :?: :lol:
dzi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 894
Na forum od: 23 lut 2012 15:56

Re: KOKO EURO SPOKO

Post autor: dzi »

Spoko...napisała by młodzież :)
Ale z rozmów jakie wczoraj udało mi się usłyszeć to większość traktuje wybór tego utworu jako żart telewidzów.
Może za niski poziom lub za trudne do swojskiego śpiewania były pozostałe, zaprezentowane utwory ?
Jak polskim piłkarzom będzie się wychodziło na stadion przy dźwiękach tej "Jarzębinowej" muzyce ?
forumowicz

Re: KOKO EURO SPOKO

Post autor: forumowicz »

Szczerze? Jak sobie przypomnę hymn zaspiewany przez p. Górniak to już wolę te babeczki...kto powiedział,że piosenka przewodnia naszych igrzysk ma być poważna, dostojna i patetyczna?
forumowicz

Re: KOKO EURO SPOKO

Post autor: forumowicz »

A ja tak myślę tak, ponieważ ludzie mają dość hałaśliwej muzy ,masakrycznych teledysków różnej maści pseudo piosenkarzy z ich pędem po kaskę i zero przesłania w treści utworów ,to te babki :lol: mogą podbić serca kibiców :)
Nie wiem czemu wszyscy grzmią ,że ta pioseneczka jest płytka w treści ,jeżeli obecnie sport też jest mało ambitny ,obliczony na kaskę nie na doznania estetyczne.
Bardziej niż występem tych babek ,bądż co bądz miłych ,trzeba bardziej się martwić naszymi orłami ,by nie dali plamy :lol: :lol: co jest bardzo prawdopodobne :( :lol:
forumowicz

Re: KOKO EURO SPOKO

Post autor: forumowicz »

witam! mnie się podoba ta piosenka! bałem się że znowu wygra jakaś anglojęzyczna itp. a babeczki to babeczki,trzeba je łyżkami jeść!
Awatar użytkownika
agat
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 329
Na forum od: 08 mar 2012 22:07
Oddział NFZ: Łódzki

Re: KOKO EURO SPOKO

Post autor: agat »

EURO ma ludowe logo(łowicką wycinankę) i ludową piosenkę.
Nie ma się czego wstydzić. Jak było z disco polo. Wszyscy nie, ni e a do tej pory najlepsze imprezy przy tej muzyce.
Do tego łatwo wpada w ucho. :lol: :lol: :lol:

pozdrawiam
forumowicz

Re: KOKO EURO SPOKO

Post autor: forumowicz »

Piosenka, aby została przebojem musi mieć prostą linie melodyczną i łatwy do zapamiętania tekst. Ta właśnie taka jest i ... fest. Nie snobujmy się niepotrzebnie :lol: Pozdrawiam
forumowicz

Re: KOKO EURO SPOKO

Post autor: forumowicz »

Zgodnie z zapowiedziami rządu do roku 2012 ma powstać 600 km autostrad i dróg szybkiego ruchu.
Rozważmy więc 1 km autostrady. Tak na prawdę to są 2 km, bo autostrada jest dwujezdniowa. Każda z jezdni ma (z założenia) 2 pasy ruchu + pas awaryjny, co w rzeczywistości daje juz 6 kilometrów. Czyli te 900 kilometrów to tak naprawdę 100 km.
W najbliższych tygodniach Rząd postanowi, gdzie ulokować ten odcinek.
forumowicz

Re: KOKO EURO SPOKO

Post autor: forumowicz »

Transmisje z meczów EURO 2012 transmitowane będą codziennie po modlitwie wieczornej w telewizji "Trwam".
forumowicz

Re: KOKO EURO SPOKO

Post autor: forumowicz »

I jest jak na razie pozamiatane :( Oglądałam 2 mecze ,obejrzę następne :) może coś się zmieni na lepsze dla nas?Ale przyznacie ,że Rosjanie kontr-atak mają dobry :lol: Szkoda Chechów :( Natomiast przyjaciele i atmosfera ;) super :) ,a wystrój w barwy narodowe bez zarzutu :lol:
ODPOWIEDZ