KOKO EURO SPOKO

Kuracjusz sportowiec, kuracjusz kibic. Sport to zdrowie, a więc... kibicujcie swoim drużynom, piszcie o wydarzeniach sportowych, pochwalcie się swoimi osiągnięciami.
forumowicz

Re: KOKO EURO SPOKO

Post autor: forumowicz »

Dziękuję Mariko ,jestem pewna ,że napijemy się za dzisiejsze zwyciestwo Polski :)
marika
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1830
Na forum od: 11 gru 2011 18:13
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 7

Re: KOKO EURO SPOKO

Post autor: marika »

Kruszynko tak czy tak się napijemy tylko jak przegramy to stawiasz Ty :D :lol: ;)
forumowicz

Re: KOKO EURO SPOKO

Post autor: forumowicz »

Ok zgadzam się :lol: :) ,ale zapewniam Ciebie WYGRAMY :!: :!: :) .A tymczasem ,strefa kibica przygotowana tak prawdziwie po polsku :o ;) Czas na mnie :lol: :lol: Miłego oglądanka MECZYKU :) :) :) :) :) :) życzę wszystkim :)
forumowicz

Re: KOKO EURO SPOKO

Post autor: forumowicz »

I jak meczyk? piękny zwłaszcza druga połowa i wciąż mamy szansę ,oj na jednym szampaniku :roll: się nie zakończy :lol: :lol:
marika
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1830
Na forum od: 11 gru 2011 18:13
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 7

Re: KOKO EURO SPOKO

Post autor: marika »

kruszynko ale kto stawia :?: proponuję pierwszy ja drugi Ty dla równowagi :lol: a mecz trzymał w napięciu ale mam mały niedosyt bo gdyby tak jeszcze jedną nasi strzelili ....... :roll:
forumowicz

Re: KOKO EURO SPOKO

Post autor: forumowicz »

Witam :) :) zgadzam się na kolejność :lol: zgadzam się na rodzaj :lol: na wszystko się zgadzam ;) Ale Kubuś i tak nas uratował ,nie jest tak żle :o u mnie deszczyk a jak jest u Ciebie? :roll:
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: KOKO EURO SPOKO

Post autor: andrzej1955 »

Miłe panie nie szukacie może jakiegoś trzeciego osobnika z własnym szampanem do towarzystwa :?: :?: ;)
forumowicz

Re: KOKO EURO SPOKO

Post autor: forumowicz »

My już znalazłyśmy :roll: prawda Mariko?
marika
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1830
Na forum od: 11 gru 2011 18:13
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 7

Re: KOKO EURO SPOKO

Post autor: marika »

tak Kruszynko ale Andrzej jest tak sympatyczny że proponuje przygarnięcie pod warunkiem że będzie grzeczny :!: :lol: :twisted:
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: KOKO EURO SPOKO

Post autor: andrzej1955 »

Skromnośc i grzecznośc to moje główne przymioty choć czasami nie popłacają :lol: :lol: :lol:
ODPOWIEDZ