Morszyn a nie Truskawiec AD 2017 - kuracja jacky & maryla

forumowicz

Re: Morszyn a nie Truskawiec AD 2017 - kuracja jacky & maryla

Post autor: forumowicz »

w Dnipro masz jedzenie tzw dietetyczne/wszyscy narzekają/ Beskyd jest oddalony od Dnipro około 200 metrów,baza zabiegowa jest w Dnipro,Beskyd od tamtego roku wprowadził wyzywienie w formie szwedzkiego stołu/dietetyczne ale dobre,dużo warzyw gotowanych,mnie smakowało/nie wiem jakie są pokoje w Dnipro ale podejrzewam że to samo co w Beskyd/ale mogę się mylić/po zapoznaniu zwyczajów w tym kraju na konkretne leczenie nie wybrał bym sie tam/lekarz na końcu turnusu jest zadowolony jak dostanie 100$,a takich lekarzy trzeba obskoczyć kilku/każdy inna profesja/ja zrobiłem sobie szczegółowe badanie krwi,było to niby w pakiecie za darmo/ale na wejściu pani pielęgniarka powiedziała 500 hr czyli około 75zł,zrobiłem ,ale nie ufam za bardzo w te wyniki,po powrocie do kraju wyszły inne! wg mnie jeżeli mogę polecić,a masz kasę,to wybierz lepsze sanatorium,gdzie jeżdżą np Rosjanie czy Polacy/ci co mają więcej pieniędzy, np. Szachtar,Karpaty,pieniądze inne ale komfort podobny do Polskich.Jak masz konkretne pytania,pisz śmiało ,ja mimo ze tam bieda jestem zadowolony z pobytu,3 plusy:spacery,jedzenie dietetyczne super mi odpowiadało,no i co najważniejsze,woda Naftusia zniszczyła u mnie kamyki i piasek żółciowy/który powodował bóle brzucha/
forumowicz

Re: Morszyn a nie Truskawiec AD 2017 - kuracja jacky & maryla

Post autor: forumowicz »

powiem jeszcze tak: izokiryt inne leczenie,tak! ale trzeba trafić w którym obiekcie to robią najlepiej! proponuje Tobie,abyś na tej stronie poniżej link,zapytał przez czat aby Ci polecili!tj strona gdzie załatwisz najtaniej sanatorium/rezerwacja bez zaliczki/bez żadnych pośredników
http://vsesanatorii.com/
grzegorz303
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 17 lut 2018 18:08
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Morszyn a nie Truskawiec AD 2017 - kuracja jacky & maryla

Post autor: grzegorz303 »

Max pisze: 18 lut 2018 13:06 powiem jeszcze tak: izokiryt inne leczenie,tak! ale trzeba trafić w którym obiekcie to robią najlepiej! proponuje Tobie,abyś na tej stronie poniżej link,zapytał przez czat aby Ci polecili!tj strona gdzie załatwisz najtaniej sanatorium/rezerwacja bez zaliczki/bez żadnych pośredników
http://vsesanatorii.com/
Dzięki. Zwyczaj podarków jest u nich dosyć rozpowszechniony, ale w hotelach nie spotkałem się z nim. Jacek też nie opisuje tego w swojej relacji. Dawno byłeś w Beskydzie?
forumowicz

Re: Morszyn a nie Truskawiec AD 2017 - kuracja jacky & maryla

Post autor: forumowicz »

W Beskidzie byłem z kolegą w sierpniu 2017 mieszkaliśmy w jedynkach,kolega korzystał z leczenia,ja raczej nie jedynie to co miałem w pakiecie za 85zł,a w tym pakiecie było byle co,kolega płacił i korzystał,teraz podobno zrobili i Naftusie płatną, nie wiem jak w tym roku, być może też tam wylądujemy, sierpień czy wrzesień,ale to czas pokaże
forumowicz

Re: Morszyn a nie Truskawiec AD 2017 - kuracja jacky & maryla

Post autor: forumowicz »

Hrywna ukraińska spada więc trzeba się liczyć z powyżką pobytu o około 30%
forumowicz

Re: Morszyn a nie Truskawiec AD 2017 - kuracja jacky & maryla

Post autor: forumowicz »

Bo tam prywatnie to jeżdżą tylko Uzbecy Azerowie Gruzini i Polacy no i ukraińskie prostytutki
grzegorz303
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 17 lut 2018 18:08
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Morszyn a nie Truskawiec AD 2017 - kuracja jacky & maryla

Post autor: grzegorz303 »

Max pisze: 18 lut 2018 13:52 Bo tam prywatnie to jeżdżą tylko Uzbecy Azerowie Gruzini i Polacy no i ukraińskie prostytutki
Te ostatnie to na zarobek? :lol:
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7120
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Morszyn a nie Truskawiec AD 2017 - kuracja jacky & maryla

Post autor: jacky6 »

grzegorz303 pisze: 18 lut 2018 13:28 Zwyczaj podarków jest u nich dosyć rozpowszechniony, ale w hotelach nie spotkałem się z nim. Jacek też nie opisuje tego w swojej relacji. Dawno byłeś w Beskydzie?
W trakcie naszego pobytu zaliczyliśmy dwukrotne badania krwi i moczu. Zabiegów było w pakiecie 5.
Dokupiłem tylko sobie masaż.
3 wizyty lekarskie.

Po podarki nikt nie wyciągał ręki, z własnej inicjatywy kupiliśmy po czekoladzie paniom zabiegowym od lasera i ozokerytu.

:mrgreen: To przyjemnie czasami żyć marzeniami twardo stąpając po ziemi... :ugeek:
forumowicz

Re: Morszyn a nie Truskawiec AD 2017 - kuracja jacky & maryla

Post autor: forumowicz »

Jacku,czy było to w Beskidzie?
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7120
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Morszyn a nie Truskawiec AD 2017 - kuracja jacky & maryla

Post autor: jacky6 »

Max pisze: 20 lut 2018 18:49 Jacku,czy było to w Beskidzie?
Nie - to było w sanatorium uzdrowiskowym Dniestr / Dnister w Morszynie.
A swoją drogą - wkrótce opiszę dyferencje między kurortami, sanatoriami uzdrowiskowymi a hotelami kurortowymi.
To temat godny przybliżenia.

Pozdrawiam zainteresowanych kuracją na Ukrainie

:mrgreen: To przyjemnie czasami żyć marzeniami twardo stąpając po ziemi... :ugeek:
ODPOWIEDZ