Busko-Zdrój

Wszystko co związane z walorami Buska-Zdrój.
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3415
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Re: Busko-Zdrój

Post autor: Dzia_dek »

Atina pisze:Dzia_dku pełna perfekcja w opisach,zdjęciach...to lubię :)
Busko jeszcze przed mną ...kiedyś Dziękuję :kwiat:
Dzięki Atino, lubię się bawić aparatem i opisami miejsc, które fotografuję.
Jeśli się komuś te posty podobają to tym większa zachęta do takiej pracy.
Piszesz, że Busko przed Tobą ... kiedyś. Zachęcam do jego odwiedzenia
mimo mojej niezbyt pochlebnej opinii na temat Zdroju. Zawsze uważam,
że trzeba pojechać, spojrzeć swoimi oczyma i wyrobić sobie opinię. Nie
sugeruję się nigdy w 100% tym co wyczytam na forach lub w internecie.
Wiem na swoim przykładzie, że moja opinia czasem bywa zdecydowanie
różna od zdania innych osób, ale na to też składa się wiele czynników.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Busko-Zdrój

Post autor: Felice »

To dla mnie jeszcze istotne jest czy na dane miejsce patrzymy okiem turysty,czy kuracjusza.Ja skłamałabym,gdybym powiedziała,że lubię Busko....miasto jak miasto,niewiele atrakcji...
Ale po wypadku trafiłam tam na rehabilitację i tak przez 6 lat dwa a nawet trzy razy do roku .Zapewniam Was,że to nie z miłości do miejsca.Wyborów miejscowości dokonuję jak jadę na odpoczynek,przy kuracji liczy się jakość rehabilitacji i jeszcze możliwość dostania się na nią.Tak samo z Ciechocinkiem,rehabilitacja tam spowodowała,że inaczej patrzę na to miejsce,co nie znaczy,że pojechałabym tam na urlop.
Czasem mnie nawet na tym forum wkurza komentowanie miejsca w które jedziemy i złośliwe podteksty,że to dla starych,a tamto dla plebsu....Ci co tak piszą widocznie jeżdżą do sanatorium na wczasy :? a nie na leczenie.
Lądek bardzo lubię,ale tam mam przyjaciół co też zmienia spojrzenie na miejsce.
Wracając do Buska....na pewno jeszcze nie raz tam wrócę zarówno na rehabilitację jak i na cudne spotkania z forumowymi przyjaciółmi.
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Busko-Zdrój

Post autor: medi »

Felice przemyślałam Twój post i hmm....tak sobie pomyślałam że pewnie w duchu zżymasz się na mnie za ten mój Kołobrzeg i tylko Kołobrzeg ale uwierz mi rehabilitacja niesprawnego ciała to jest nie wszystko .Jest jeszcze chora dusza która w przysłowiowej "dziurze" i "zadupiu" czułaby się jak zwierzę w zbyt ciasnej klatce . Nienawidzę zakazów i nakazów ,duszę się w takiej atmosferze ...do tego możliwość wyjścia tylko do parku albo na szlaki górskie i deprecha murowana brrrr .Nie chcę ,nie pojadę na zadupie bo tam podreperują moje kończynki . Stłamszą tam moją psyche a to gorsze niż ból fizyczny . :evil: :evil: :evil:
Awatar użytkownika
Lewek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8578
Na forum od: 22 lip 2012 20:17
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Busko-Zdrój

Post autor: Lewek »

No cóż , ja też wtrącę swoje trzy grosze. Nie byłam na kuracji w Busku ,ale przyznam,że nie chciałabym być tam " wysłana ". Dlaczego ? To nie moje klimaty - ja kocham góry. Niemniej jednak wspominam z sentymentem to uzdrowisko, ponieważ właśnie tam poznałam Wspaniałe Osoby z NS. Z doświadczeń osób, które były , wiem,że jest to wspaniałe uzdrowisko z rewelacyjnymi zabiegami. Myślę, że ktoś, komu zależy na dobrych zabiegach , będzie zadowolony z pobytu. Podobnie jak Felice zapewne pojadę tam niejeden raz ;)
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Busko-Zdrój

Post autor: Felice »

Medi,ależ ja Ciebie doskonale rozumiem i potrzebę bycia w tłumie też.W końcu chore ciało to nie tylko ręce,nogi,kręgosłup...dusza też choruje.Dla mnie istotą jest choroba...
Życzę Ci tego Kołobrzegu i zazdrościć nie będę,bo za nim nie przepadam dokładnie za to samo,za co Ty go uwielbiasz
G a p c i o
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 25
Na forum od: 25 sie 2015 18:31

Re: Busko-Zdrój

Post autor: G a p c i o »

W Busku faktycznie mają świetną i fachową kadrę fizjoterapeut.
Awatar użytkownika
Lewek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8578
Na forum od: 22 lip 2012 20:17
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Busko-Zdrój

Post autor: Lewek »

Dodam jeszcze, że są tam świetne spotkania forumowe :D
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Busko-Zdrój

Post autor: medi »

Felice pisze:Medi,ależ ja Ciebie doskonale rozumiem i potrzebę bycia w tłumie też.W końcu chore ciało to nie tylko ręce,nogi,kręgosłup...dusza też choruje.Dla mnie istotą jest choroba...
Życzę Ci tego Kołobrzegu i zazdrościć nie będę,bo za nim nie przepadam dokładnie za to samo,za co Ty go uwielbiasz
Dziękuję Felice za życzenia :serce: Niech się spełnią :D :D :D
Awatar użytkownika
Nutka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 31258
Na forum od: 20 lut 2015 19:53
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Busko-Zdrój

Post autor: Nutka »

Dzia_dku :kwiat: widzę,że będąc w Busku odwiedziłeś moją miejscowośc :o i nie dałeś znać :twisted: .....wdepnęlibyśmy gdzieś na kawkę :roll: ...Oj łobuzie :twisted: :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3415
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Re: Busko-Zdrój

Post autor: Dzia_dek »

Danusiu, :kwiat: żebym to ja wiedział jeszcze która to (miejscowość) bo tyle ich było. :lol:
Ale się wstydzę; :oops: :? Mam w tamtych okolicach (Busko) jeszcze pewne miejsca do
odwiedzenia więc może jeszcze kiedyś ... kawka ... hmm 8-) ... czemu nie :?:
ODPOWIEDZ