Co zabrać do sanatorium

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Krzysio010
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 536
Na forum od: 13 wrz 2015 13:01
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Co zabrać do sanatorium

Post autor: Krzysio010 »

Jaka tam zima - po nastrojach widać, że idzie wiosna :lol: i wyjazd za pasem :lol: :lol: :lol:
Michalek 100
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 03 lut 2019 10:16
Oddział NFZ: Małopolski

Co zabrac na turnus

Post autor: Michalek 100 »

Witam.Jade pierwszy raz i mam pytanie co oprócz ubrań zabrać na turnus.( kubek,widelec,łyżka,ITD
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5001
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Co zabrac na turnus

Post autor: zbigniew165 »

Ja zabieram jeszcze ręczniki i to co wymieniłeś, ale możesz zadzwonić do obiektu na recepcję i dowiesz się co będzie w pokoju na wyposażeniu.
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: Co zabrać do sanatorium

Post autor: Hipokryt »

Jakie miłe zaskoczenie, że po dłuższym czasie znowu ten temat żyje :lol: Będzie się działo :D
Od siebie dodam, że zawsze zabieram na turnusy sprzęt grający i dobrą muzykę.
Zawsze się to przydaje aby "rozkręcić" zabawę w sanatorium :)
Oczywiście ta propozycja dla zmotoryzowanych ;)
p-siak
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1690
Na forum od: 04 cze 2013 20:36

Re: Co zabrać do sanatorium

Post autor: p-siak »

To wesoło na Twoich turnusach.Personel nigdy Was nie upomniał?Pozdrawiam.
ula509
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 315
Na forum od: 15 sty 2019 21:30
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Co zabrać do sanatorium

Post autor: ula509 »

Witam:)
Powiem o zabraniu dwóch drobiazgów, które bardzo według mnie pomagają.
1. Piankowe zatyczki do uszu - ułatwiają zasypianie, gdy wokół słychać chrapanie. Fantastyczni w dzień ludzie denerwują w nocy innych, a nic za to nie mogą.
2. Słuchawki do telefonu - działają w obydwie strony. Nie narzucają naszych gustów innym, a również pozwalają się odizolować, gdy ktoś chce coś obejrzeć w tv, a my niekoniecznie.
Awatar użytkownika
violet58
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3202
Na forum od: 14 sty 2012 20:26
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 14

Re: Co zabrać do sanatorium

Post autor: violet58 »

Przede wszystkim pozytywne nastawienie!!!
A z rzeczy materialnych, to mogę Wam z pewnością powiedzieć - czego byście ze sobą nie zabrali i tak na miejscu okaże się, że czegoś brakuje ;) :D
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14294
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Co zabrac na turnus

Post autor: ANDY12345 »

Michalek 100 pisze: 10 lut 2019 10:49 Witam.Jade pierwszy raz i mam pytanie co oprócz ubrań zabrać na turnus.( kubek,widelec,łyżka,ITD
Zadzwoń do ośrodka i zapytaj czy w pokoju są talerzyki sztućce szklanka. W większości są żeby nie zabierać ze stołówki. Ja np. zabieram parę wieszaków bo z reguły są w szafach ale niekoniecznie tyle ile nam potrzeba, a koszule i spodnie nie pogniotą się. Polecam na spokojnie zrobić sobie listę zaczynając np. od głowy i podążając w dół nie zapominając np. o czepku i innych rzeczach które codziennie używamy zaczynając w łazience poranną toaletę. Zabieram też proszek na 2-3 prania do pojemniczka np. po lekach, przybornik do paznokci, nici + igła no i jak ktoś gra w lotka to swoje liczby czy karty do gry. Miłego pobytu.
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14294
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Co zabrać do sanatorium

Post autor: ANDY12345 »

Violet zrób wcześniej listę tak jak napisałem, a na pewno niczego się nie przegapi. Jedynie ilość bluzek sukienek spodni zależy już od Was samych.
Wyjeżdżając pierwszy raz kilkakrotnie dopisywałem rzeczy do listy bo coś się zawsze przypominało, ale lista jest już przetestowana i sprawdza się w 100 %. Może się zdarzyć że mamy wyjazd ze zwrotów a wtedy przygotowanie i pakowanie zajmie nam nie więcej niż godzinę bez zbędnych nerwów.
forumowicz

Re: Co zabrać do sanatorium

Post autor: forumowicz »

Myślę , że mam dobrze rozplanowane pakowanie ale nie przyszło mi do głowy żeby zaczynać od głowy ;)
Obawiam się , że zaburzyło by mi moje szlaki , z tym , że zawsze to jakiś pomysł :)
ODPOWIEDZ