Co zabrać do sanatorium

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
danusia57
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 2303
Na forum od: 10 mar 2012 13:10
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Co zabrać do sanatorium

Post autor: danusia57 »

Kaowiec,dzisjaj jest Dzień Chłopaka :kwiat: ,to nie będę z Tobą polemizować na ten temat,pozdrawiam :)
forumowicz

Re: Co zabrać do sanatorium

Post autor: forumowicz »

Jadąc do sanatorium nie przywiązujmy wagi do drobiazgów a wtedy wszystko będzie ok.
forumowicz

Re: Co zabrać do sanatorium

Post autor: forumowicz »

danusia57 pisze:Kaowiec,dzisjaj jest Dzień Chłopaka :kwiat:
Dzięki za kwiatka :)
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7776
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Co zabrać do sanatorium

Post autor: darek »

a pro po ..ręczników
Temat był już poruszany ale ze swego doświadczenia polecam ręczniki z bardzo cieńkiego materiału ..Nazwy nie ujawnię..bo dziś dzień..chłopaka i za nic w swiecie nie kumam co to gremplina i frotte nie mówiąc o wiskozach poprzez bawełny ,które bardzo dobrze wchłaniają wodę
Fakt może i drogie dostępne w sklepach sportowych za swój o wymiarach 200 cm x 120 cm zapłaciłem około 65 zł ale idealnie małe formatem nie przekraczają popularnej książki a dodatkowo bardzo lekki

Oczywiście istnieje jeszcze możliwość wypożyczenia dodatkowych ręczników za dopłatą
Awatar użytkownika
maria123
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1596
Na forum od: 04 lis 2013 21:03
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Co zabrać do sanatorium

Post autor: maria123 »

Ja zawsze zabieram z sobą ręczniki, bo uważam że ręczniki sanatoryjne często są zużyte, albo nie doprane, ;) Nie ma ja własne ręczniki i własny zapach i własne bakterie. :lol:
Awatar użytkownika
danusia57
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 2303
Na forum od: 10 mar 2012 13:10
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Co zabrać do sanatorium

Post autor: danusia57 »

Witam :)
Też zabieram do sanatorium swoje ręczniki,ale do kąpieli siarczkowych lub borowiny używam sanatoryjnych,pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
Suzen
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3505
Na forum od: 26 kwie 2014 07:56

Re: Co zabrać do sanatorium

Post autor: Suzen »

ilem pisze:Jadąc do sanatorium nie przywiązujmy wagi do drobiazgów a wtedy wszystko będzie ok.
Właśnie, nie należy być zbyt małostkowym.
forumowicz

Re: Co zabrać do sanatorium

Post autor: forumowicz »

Moim zdaniem z tymi ręcznikami to tak jak bułkę przez bibułkę a penisa gołą ręką :) :) są ręczniki to są a jak nie pasi to do hotelu (to tylko moje zdanie) według nie to taka wyższa [cenzura]
malagos
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 09 wrz 2015 10:28
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Co zabrać do sanatorium

Post autor: malagos »

Felice pisze:Malagos jak napiszesz do którego sanatorium jedziesz,to ktoś z forum też Ci odpowie.
Jadę do Krynicy-Zdroju, do Lwigrodu. I to ruszam dziś na noc, Mobilisem z Warszawy. Na wszelki wypadek zabieram tylko taki niewielki ręcznik, zawsze ze mną jeździ. no i mały jasieczek - cóż, przyzwyczajenie :roll: :D
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20076
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Co zabrać do sanatorium

Post autor: Felice »

W Lwigrodzie nie ma żadnego problemu z ręcznikami.Standardowo dostajesz 2 - jeden kąpielowy jeden średni.Z pokojowymi dogadasz się bez problemu,są bardzo miłe.Ja na borowinę dostałam jeszcze jeden duży ciemny.
ODPOWIEDZ