Jedlina Zdrój turnus 04.10.2017

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
powerkiller
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 23
Na forum od: 02 maja 2017 20:31

Re: Jedlina Zdrój turnus 04.10.2017

Post autor: powerkiller »

Katarzyna jak cos pisz na priv. Gdybys dotarla do Opola to po drodze Cie zbiore. Czyli Twoj przyjazd do Opola i tam sie juz do godz zgadamy na privie. ;)
powerkiller
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 23
Na forum od: 02 maja 2017 20:31

Re: Jedlina Zdrój turnus 04.10.2017

Post autor: powerkiller »

Jedzie ktoś w tym terminie? Jade autem z Katowic więc mogę zabrać kogoś. Czy tylko sam jadę od 4. 10. 2017 do Jedliny ??? :? :?
teresa106
Posty: 4
Na forum od: 11 wrz 2017 15:22
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Jedlina Zdrój turnus 04.10.2017

Post autor: teresa106 »

Witajcie, ja też mam skierowanie do Szczawna Jedliny z NFZ. Turnus rehabilitacyjny rozpoczyna się 4. 10.2017. Mieszkam w woj. łódzkim - dojazd autobusem mam z 4 przesiadkami ;) może ktoś z moich okolic też wybiera się tam w tym terminie, chętnie "dorzucę" do paliwa :) , pozdrawiam
teresa106
Posty: 4
Na forum od: 11 wrz 2017 15:22
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Jedlina Zdrój turnus 04.10.2017

Post autor: teresa106 »

Ja wybieram się 4.10., mam skierowanie z ZUS a nie z Funduszu jak napisałam wcześniej.....ale chyba będę sama z tych okolic, bo nikt się nie zgłasza? :oops:
branka
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 80
Na forum od: 24 paź 2016 16:24
Oddział NFZ: Śląski

Re: Jedlina Zdrój turnus 04.10.2017

Post autor: branka »

Witam,
Właśnie wróciłam z Jedliny.
Pokoje są różne, jedne po remoncie inne nie.
Zabiegi super. Jedzenie słabe, dowożą. :shock: Dietetycy mają lepsze, bardziej zróżnicowane.
Przez 24 dni nie było ani razu jajecznicy i rosołu. :shock:
Niedaleko jest restauracja Ciekawa, tam można samemu zorganizować jakąś zabawę.
Sami musicie zorganizować czas wolny albo skorzystać z biura podróży.
Ogólnie jestem zadowolona. Z integrowaliśmy się i wspólnie spędzaliśmy czas wolny.
Pozdrawiam.
Miłego pobytu ;)
powerkiller
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 23
Na forum od: 02 maja 2017 20:31

Re: Jedlina Zdrój turnus 04.10.2017

Post autor: powerkiller »

Teresa 106. To podjedz do Katowic ja tez jade sam z moich okolic. Nikt sie nie zglasza, że jedzie. Ja jade samochodem i moge kogos zabrać bez kosztów. Aby tyko do kogos sie odezwac. Zapraszam do podróży. A do Katowic masz daleko? Pozdrawiam ;)
powerkiller
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 23
Na forum od: 02 maja 2017 20:31

Re: Jedlina Zdrój turnus 04.10.2017

Post autor: powerkiller »

Branka dzięki za opis Jedliny. Tak jak napisałaś tak tez słyszałem , że nie jest tam zbyt kolorowo. Ale jak się ludzie zintegruja to moze byc calkiem przyjemnie. A w tej ciekawej co tam mozna dokladnie kupic? Mozna potańczyć? Pozdrawiam :)
branka
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 80
Na forum od: 24 paź 2016 16:24
Oddział NFZ: Śląski

Re: Jedlina Zdrój turnus 04.10.2017

Post autor: branka »

Witaj,
W Ciekawej można zjeść coś dobrego, słodkiego, napić się piwa i nie tylko. :o
Jak jest kilka osób, to Właściciel udostępnia laptop i samemu puszcza się muzykę, jaka odpowiada ( nie ponosząc kosztów ).
Raz było nas więcej, to mieliśmy muzykę na żywo, bez opłat. Ale trzeba wcześniej zgłosić Właścicielowi.
Trzy razy mogliśmy wrócić o 23:00. Tylko musieliśmy to zgłosić pielęgniarce.
W Ciekawej jest bilard, dla kuracjuszy jest darmowy.
Niedaleko ośrodka jest miejsce na grilla i ognisko. Są ławki i stoły, było świetnie zjeść kiełbasę z kija. :D
Szybko się integrujcie, bo inaczej się zanudzicie a tak można przeżyć fajne chwile. :)
Powodzenia,
Pozdrawiam.
powerkiller
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 23
Na forum od: 02 maja 2017 20:31

Re: Jedlina Zdrój turnus 04.10.2017

Post autor: powerkiller »

Dzięki za informację. Pozdrawiam również Ciebie ;) :kwiat:
Katarzyna1976
Posty: 4
Na forum od: 26 cze 2017 09:39
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: Jedlina Zdrój turnus 04.10.2017

Post autor: Katarzyna1976 »

Witam, dawno nie wchodziłam, powerkiller jadę pociągiem z Poznania do Wałbrzycha, później jakimś busem do Jedliny. To co przeczytałam na forum o Jedlinie już mi potwierdziła znajoma z pracy, w lipcu była w Szczawnie i rozmawiała z kuracjuszami z Jedliny. Do zobaczenia na miejscu ;)
ODPOWIEDZ