MSWiA Kołobrzeg 26.10.17 - 16.11.17

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
babie lato
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 89
Na forum od: 07 sty 2016 19:20
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 5

MSWiA Kołobrzeg 26.10.17 - 16.11.17

Post autor: babie lato »

Witam serdecznie. NFZ jednak spełnia marzenia, Chciałam morze i mam a o Kołobrzegu też po cich myślałam. Termin odległy ale może ktoś już ma ten sam termin. jestem pewnw, że jesień nad morzem będzie piękna. Umawiajmy się na kawusię. Może ktoś będzie miał informacje nt. tego sanatorium - zabiegi, pokoje, no i możliwość parkietoterapii - kocham taniec.
babie lato
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 89
Na forum od: 07 sty 2016 19:20
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 5

Re: MSWiA Kołobrzeg 26.10.17 - 16.11.17

Post autor: babie lato »

Nikt jednak nie jedzie w tym terminie do MSWiA w Kołobrzegu :o . No może ktoś się namyśli - proszę :shock: . Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Chmurka07
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2133
Na forum od: 21 sty 2015 21:43
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 7

Re: MSWiA Kołobrzeg 26.10.17 - 16.11.17

Post autor: Chmurka07 »

Babie lato wielkie gratki. Super sanatorium. Zabiegi wszystkie na miejscu, pokoje 2 i 3 osobowe, tańce codziennie na miejscu. Jak ja Ci zazdroszczę :D takiego przydziału. Byłam w 2015 roku i mam ochotę tak wrócic.
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7810
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: MSWiA Kołobrzeg 26.10.17 - 16.11.17

Post autor: darek »

babie lato pisze:Witam serdecznie. NFZ jednak spełnia marzenia, Chciałam morze i mam a o Kołobrzegu też po cich myślałam. Termin odległy ale może ktoś już ma ten sam termin. jestem pewnw, że jesień nad morzem będzie piękna. Umawiajmy się na kawusię. Może ktoś będzie miał informacje nt. tego sanatorium - zabiegi, pokoje, no i możliwość parkietoterapii - kocham taniec.

...obiekt co zapewne juz wiesz w dzielnicy portowej teoretycznie do Centrum Rozrywkowego czytaj San ,Verano ,Lech czy inne kilka minut drogi
.
Obiekt jak wspomniano w tzw ciagłym rotującym remoncie choć już wychodzącym na ostanią prostą
Obiekt Generalnie Cały już z modernizowany z odnowionymi pokojami ( byłem w nim w styczniu 2016 )
Zabiegi Wszystko na miejscu ..Stolowka Dla Każdego podniebienia choć Panom powyżej 120 kg może być mało -ale od czego są Sympatyczne kuracjuszki na ..Diecie :)
babie lato
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 89
Na forum od: 07 sty 2016 19:20
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 5

Re: MSWiA Kołobrzeg 26.10.17 - 16.11.17

Post autor: babie lato »

Dziękuję za informacje, szukam także trochę na innych forach i dochodzę do wniosku, że nie mam się czego obawiać. Interesuje mnie jeszcze możliwość znalezienia noclegu z 25/26.10. gdzieś w pobliżu sanatorium ponieważ dzwoniłam z prośbą o rezerwację dzień przed turnusem i pani dała mi odpowiedź odmowną. A planuję przyjechać 25 do Kołobrzegu. Może odezwie się jeszcze ktoś z lubelskiego kto w tym samym terminie będzie jechał do Kołobrzegu. Będzie nam raźniej w podróży. Pozdrawiam :)
Alice
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 10
Na forum od: 29 lip 2017 14:01
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski

Re: MSWiA Kołobrzeg 26.10.17 - 16.11.17

Post autor: Alice »

Witam serdecznie.Polecam nocleg na ul.Portowej 21 u pana Krzysztofa.Super miejsce,klimat i do Mswia blisko :).W Kołobrzegu miałam okazje bywać prywatnie i zawsze u pana Krzysztofa mieszkałam.Gratuluje super miejsca na turnus i życzę niesamowitego spędzenie czasu.Moja kolejka z NFZ już blisko ,lecz gdzie mnie wyślą-jeszcze nie wiem.Pozdrawiam serdecznie i polecam odwiedzić w wolnym czasie Restaurację Szalonego Greka nieopodal latarni morskiej!
babie lato
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 89
Na forum od: 07 sty 2016 19:20
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 5

Re: MSWiA Kołobrzeg 26.10.17 - 16.11.17

Post autor: babie lato »

Dziękuję za podpowiedź o noclegu. Życzliwość osób z forum jest nieoceniona. Jutro zechcę zarezerwować nocleg na ul. Portowej 21, a Szalonego Greka odwiedzę. Jestem ciekawa nowych miejsc, ludzi. Może jeszcze podpowiedź gdzie się wybrać na wycieczki aby przybliżyć sobie tę część Polski. Poznałam ( troszeczke) południe Polski a teraz chciałabym północ. A wszystkich którzy chcą odpocząć - zapraszam na urocze Roztocze. Gdzie w Kołobrzegu można potańczyć. :kwiat:
Awatar użytkownika
Wienia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3139
Na forum od: 01 lis 2015 16:00
Staż sanatoryjny: 5

Re: MSWiA Kołobrzeg 26.10.17 - 16.11.17

Post autor: Wienia »

Tańce masz w samym MSW a jak będziesz chciała zmienić teren to jest tego mnóstwo,w Kołobrzegu prawie w każdym sanatorium grają,oby tylko czasu i sił starczyło. :lol:
Na wolnum powietrzu w niebieskiej muszli też można potuptać. :D
Pozdrawiam i miłego pobytu życzę.
Alice
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 10
Na forum od: 29 lip 2017 14:01
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski

Re: MSWiA Kołobrzeg 26.10.17 - 16.11.17

Post autor: Alice »

Ja osobiście uwielbiałam przychodzić potańczyć do Bałtyku-duży obiekt przy samym molo.Niesamowity klimat i miejsce w pięknej scenerii -szczególnie podczas zachodu słońca a jeszcze gdy obserwujemy zmieniające się oświetlenie na molo-to jest prawdziwy zachwyt!! Polecam również ośrodek Gryf,gdzie oprawa muzyczna jak i sami muzycy ( pani Alicja i pan Tomasz)-nie ulega wątpliwości-na najwyższym poziomie!! :serce:
rybka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4584
Na forum od: 13 mar 2013 15:51

Re: MSWiA Kołobrzeg 26.10.17 - 16.11.17

Post autor: rybka »

Witam :kwiat: Babie lato, poniżej w tabeli Uzdrowiska wybierz Kołobrzeg i zapoznaj się z fajną lekturką ... przed wyjazdem się przyda :)
ODPOWIEDZ