MSWiA Kołobrzeg 26.10.17 - 16.11.17

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
niebieskookii
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 184
Na forum od: 27 kwie 2013 14:01
Oddział NFZ: Podkarpacki
Staż sanatoryjny: 5

Re: MSWiA Kołobrzeg 26.10.17 - 16.11.17

Post autor: niebieskookii »

babie lato pisze:Dziękuję za informacje, szukam także trochę na innych forach i dochodzę do wniosku, że nie mam się czego obawiać. Interesuje mnie jeszcze możliwość znalezienia noclegu z 25/26.10. gdzieś w pobliżu sanatorium ponieważ dzwoniłam z prośbą o rezerwację dzień przed turnusem i pani dała mi odpowiedź odmowną. A planuję przyjechać 25 do Kołobrzegu. Może odezwie się jeszcze ktoś z lubelskiego kto w tym samym terminie będzie jechał do Kołobrzegu. Będzie nam raźniej w podróży. Pozdrawiam :)
Witaj,,wejdz Sobie na Booking,wpisz date i Kołobrzeg i Ci pokaze sporo noclegów,Za dzielnieca portowa jest osiedle willowe i prawie kazdy oferuje noclegi.A w takim terminie jak Ty jedziesz raczej mało chetnych tam bedzie na nocowanie..Pozdrawiam..
Awatar użytkownika
niebieskookii
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 184
Na forum od: 27 kwie 2013 14:01
Oddział NFZ: Podkarpacki
Staż sanatoryjny: 5

Re: MSWiA Kołobrzeg 26.10.17 - 16.11.17

Post autor: niebieskookii »

Wienia2 pisze:Tańce masz w samym MSW a jak będziesz chciała zmienić teren to jest tego mnóstwo,w Kołobrzegu prawie w każdym sanatorium grają,oby tylko czasu i sił starczyło. :lol:
Na wolnum powietrzu w niebieskiej muszli też można potuptać. :D
Pozdrawiam i miłego pobytu życzę.
Masz racje ,jesli chcac isc potanczyc ..to prawie kazdego dnia mozna sie wybrac do innej kawiarni gdzie gra jakis zespół.Wiec mozna miec potem porównanie gdzie najlepiej..Pozdrawiam,.
babie lato
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 89
Na forum od: 07 sty 2016 19:20
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 5

Re: MSWiA Kołobrzeg 26.10.17 - 16.11.17

Post autor: babie lato »

Dziękuję za wszystkie informacje, zawsze można liczyć na Waszą pomoc. Jeśli ktoś może to proszę podpowiedzcie na jakie dobre zabiegi mogę liczyć z reumatologii w MSWiA. Zaczęłam od pytań o tańce ale to przecież także terapia. :) Czy w dalszym ciągu nikt nie ma skierowania w tym samym terminie do tego sanatorium. :( :cry:
babie lato
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 89
Na forum od: 07 sty 2016 19:20
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 5

Re: MSWiA Kołobrzeg 26.10.17 - 16.11.17

Post autor: babie lato »

Jestem w szoku. prawie w tym samym terminie do Niwy jedzie sporo osób, już się skrzykują. Natomiast do MSW - cisza. Sama. Samiutka jak palec :( . A może jest tam tak żle, że zwracacie skierowania. A ja - jednak pojadę nad to piękne nasze morze. :D . Na zabiegi sama to i dobrze ale na kawusię ?? :kwiat:
babie lato
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 89
Na forum od: 07 sty 2016 19:20
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 5

Re: MSWiA Kołobrzeg 26.10.17 - 16.11.17

Post autor: babie lato »

Nie wchodziłam na forum od kilkunastu dni mając nadzieję, że jednak znajdzie się ktoś kto wyjeżdza do sanatorium MSW w Kołobrzegu w tym samym terminie. I cóż okazuje się, że będę sama z forum :( :( Podpowiedzcie z jakich zabiegów warto skorzystać z reumatologii. Jak tam jest ??? :kwiat: :kwiat:
Awatar użytkownika
Wienia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3139
Na forum od: 01 lis 2015 16:00
Staż sanatoryjny: 5

Re: MSWiA Kołobrzeg 26.10.17 - 16.11.17

Post autor: Wienia »

Babie lato z reumatologii ja korzystałam z masaży u pana Krzysztofa polecam rewelacja,ponad to ginmnastyka w basenie solankowym,reszta tak jak w każdym sanatorium ach i jeszcze inhalacje AMSA mnie osobiście bardzo pomogły na zatoki.
Zapewniam Cię,że sama nie będziesz to duże sanatorium,ja chętnie jechałabym już i byłabym bardzo :D niestety jeszcze droga daleka.
Jeszcze trochę masz czasu do wyjazdu może się ktoś zgłosi :) Pozdrawiam :kwiat:
babie lato
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 89
Na forum od: 07 sty 2016 19:20
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 5

Re: MSWiA Kołobrzeg 26.10.17 - 16.11.17

Post autor: babie lato »

Wienia 2 dziękuję za informacje, Zechcę skorzystać ze wszystkiego co pozwoli mi podreperować zdrowie ale także chcę poznać uroki turystyczne i kulturalne ( rozrywkowe) Kołobrzegu. Wogóle północne tereny Polski są mi mało znane dlatego cieszę się, że tam jadę. A ludzi bez wątpienia spotkam wspaniałych ponieważ wierzę, że częściej spotyka się ludzi którzy są pozytywnie zakręceni. A tych mniej poprostu należy zostawić samych sobie. :) :D
Awatar użytkownika
serendipity
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 495
Na forum od: 17 gru 2011 18:45
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: MSWiA Kołobrzeg 26.10.17 - 16.11.17

Post autor: serendipity »

Byłam tam wiosną, ciągle zbieram się do napisania opinii, ale jeszcze się nie zebrałam, ponieważ mam bardzo mieszane odczucia. Przeczytałam Twoje posty i jeśli masz jakieś konkretne pytania, chętnie odpowiem, pisz na priv. Z zabiegów polecam skorzystać w maksymalnym wymiarze z basenu solankowego, panie w planowaniu potrafią pozamieniać zabiegi tak, aby nam pasowały, a im, aby zgadzała się ilość; co do masaży, to nie polecam, ale to moje zdanie; z innych: jak się ułoży towarzystwo, to tańce w Bałtyku :)
babie lato
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 89
Na forum od: 07 sty 2016 19:20
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 5

Re: MSWiA Kołobrzeg 26.10.17 - 16.11.17

Post autor: babie lato »

witam i dziękuję wszystkim którzy przybliżyli mi sanatorium MSWiA w Kołobrzegu. Walizka za chwilę zacznie się wypełniać ciuszkami. Tylko pora wyjazdu taka, że może być i letnio, jesiennie oraz zimowo. Przyjemne jest takie oczekiwanie. halo! może ktoś także ma skierowanie w tym samym terminie? Nikt..... Będzie dobrze. :kwiat: :oops:
babie lato
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 89
Na forum od: 07 sty 2016 19:20
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 5

Re: MSWiA Kołobrzeg 26.10.17 - 16.11.17

Post autor: babie lato »

Witam. No cóż trudno będę sama, samiuteńka w tym Kołobrzegu w terminie od 26.10.17 . A może ktoś się zdecyduje na wyjazd i kawusię :) :oops:
ODPOWIEDZ