Kujawiak Inowrocław od 27 stycznia 2018r z ZUS

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
Małgosia69
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 681
Na forum od: 14 cze 2011 22:49
Oddział NFZ: Łódzki

Kujawiak Inowrocław od 27 stycznia 2018r z ZUS

Post autor: Małgosia69 »

Witam. Czy może ma już ktoś tak szalony termin wyjazdu do Inowrocławia do Kujawiaka jak ja :?: :!:
Awatar użytkownika
Małgosia69
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 681
Na forum od: 14 cze 2011 22:49
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Kujawiak Inowrocław od 27 stycznia 2018r z ZUS

Post autor: Małgosia69 »

No tak, wszyscy jeszcze myślą o wakacyjnych wyjazdach, a o środku zimy jeszcze nie. Ale nie tracę nadziei, że jednak ktoś się znajdzie, kto pojedzie do Kujawiaka w styczniu. Tak było dwa lata temu, gdy przed wyjazdem do Kujawiaka znalazłam super koleżankę. :kwiat:
Dertieen
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 70
Na forum od: 21 maja 2017 22:05
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Kujawiak Inowrocław od 27 stycznia 2018r z ZUS

Post autor: Dertieen »

Cześć!
Nie wiem, czy do Kujawiaka, ale też do Inowrocka i też 27.01 mnie ZUS wysyła, więc całkiem możliwe :)
Awatar użytkownika
Małgosia69
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 681
Na forum od: 14 cze 2011 22:49
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Kujawiak Inowrocław od 27 stycznia 2018r z ZUS

Post autor: Małgosia69 »

Cześć Dertieen!! Dopiero dzisiaj zobaczyłam,że napisałaś/napisałeś do mnie! Ale bystrzacha ze mnie,co :?: :?: :lol: :lol: Jeśli ten sam termin ,to na pewno. No właśnie jesteś chłopcem czy dziewczynką :?: :?: Bo nie wiem jak się do Ciebie zwracać. Jedziesz na narządy ruchu czy serducho? Tam są rehabilitowane te dwa schorzenia. Ja na narządy ruchu. Byłaś/byłeś tam już kiedyś? Ja dwa lata temu w listopadzie i było super :!: Mieliśmy super paczkę, świetnie się bawiliśmy, to znaczy chciałam powiedzieć leczyliśmy/ oczywiście też/. :lol: :lol: Tylko dotarcie do Inowrocławia to takie sobie, ja jechałam wtedy samochodem. Jeśli mogę wiedzieć , skąd jesteś. Ja z okolic Piotrkowa. O kurczaczki, ale mi się dużo napisało. ;) Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Małgosia69
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 681
Na forum od: 14 cze 2011 22:49
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Kujawiak Inowrocław od 27 stycznia 2018r z ZUS

Post autor: Małgosia69 »

Czy mimo upalnej pogody już ktoś myśli o styczniu 2018r, ponieważ dostał z ZUS Inowrocław Kujawiak :?: :?: :)
Dertieen czy już nie zaglądasz na forum :?: Odezwij się ,we dwie/ we dwoje zawsze raźniej. :)
Awatar użytkownika
Małgosia69
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 681
Na forum od: 14 cze 2011 22:49
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Kujawiak Inowrocław od 27 stycznia 2018r z ZUS

Post autor: Małgosia69 »

A może jednak ktoś zdecyduje się na Kujawiak w Inowrocławiu :?: :lol: :lol:
Dertieen
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 70
Na forum od: 21 maja 2017 22:05
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Kujawiak Inowrocław od 27 stycznia 2018r z ZUS

Post autor: Dertieen »

Cześć, jestem dwudziestopięcioletnią panną ;)
Nie byłam jeszcze, na moje nieszczęście w czerwcu byłam w Almie w Gdańsku.
Jestem więc przerażona, bo nie mam dobrych skojarzeń związanych z sanatorium już...A jadę na kolano - tzn. nie wiem, czy jadę, bo ZUS wniósł zarzut do własnej decyzji i dopiero 30 sierpnia zbierze się jakaś dodatkowa komisja :/
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Kujawiak Inowrocław od 27 stycznia 2018r z ZUS

Post autor: Fionka »

Czy ja dobrze zrozumiałam , że składałaś zaraz po powrocie wniosek o ponowną prewencję rentową :?: Łódz przyznała a za pewne centrala zakwestionowała :?:
Dertieen
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 70
Na forum od: 21 maja 2017 22:05
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Kujawiak Inowrocław od 27 stycznia 2018r z ZUS

Post autor: Dertieen »

Hej ;)
Ja po sanatorium byłam w gorszym stanie, okazało, się, że muszę mieć przeprowadzoną operację, która wcześniej nie była planowana. Wystąpiłam o świadczenie rehabilitacyjne w takim razie, bo ciągle się rehabilituję...
Orzecznik przyznał mi świadczenie na 8 miesięcy i skierował do sanatorium, mimo, że mówiłam, że za Chiny nie chciałabym już więcej nigdzie jechać.
Ale z nimi dyskusji nie ma ;)
I sprawa wygląda tak, że orzecznik wystawił orzeczenie, które ten sam oddział ZUSu podważył i skierował sprawę do Łodzi (mieszkam pod Łodzią). ;)
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Kujawiak Inowrocław od 27 stycznia 2018r z ZUS

Post autor: Fionka »

Dzięki .Byłam zdziwiona że zdecydowałaś się na wyjazd po tym co czytałam :roll: Teraz rozumie. Może stwierdzą w Łodzi ze rehabilitacja nie jest wskazana i będą kierowali po wyczerpaniu zasiłku na rentę. :?:
ODPOWIEDZ