Kujawiak Inowrocław od 27 stycznia 2018r z ZUS

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Agnieszkam75kg
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 230
Na forum od: 26 gru 2015 22:19
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Kujawiak Inowrocław od 27 stycznia 2018r z ZUS

Post autor: Agnieszkam75kg »

Witaj Piniu :kwiat: dziękuję za info :kwiat:
a czy basen to na miejscu jest?
no i sprawa dancingów. czy na miejscu jest coś czy trzeba chodzić gdzieś, żeby potańczyć :roll: :roll: :roll:
Awatar użytkownika
Małgosia69
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 681
Na forum od: 14 cze 2011 22:49
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Kujawiak Inowrocław od 27 stycznia 2018r z ZUS

Post autor: Małgosia69 »

Piniu ja również dziękuję Ci za informacje z KUJAWIAKA . :kwiat: Będę czekała z niecierpliwością na wszelkie informacje od Ciebie. Życzę Ci udanego wieczoru , nie tylko dzisiejszego, ale wszystkich,które Cię jeszcze czekają w Inowrocławiu. ;) ;) :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Piniu
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 201
Na forum od: 09 maja 2013 08:51
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Kujawiak Inowrocław od 27 stycznia 2018r z ZUS

Post autor: Piniu »

Agnieszkam75kg pisze: 25 lis 2017 19:04 Witaj Piniu :kwiat: dziękuję za info :kwiat:
a czy basen to na miejscu jest?
no i sprawa dancingów. czy na miejscu jest coś czy trzeba chodzić gdzieś, żeby potańczyć :roll: :roll: :roll:
Basen jest na miejscu, oczywiście nie olimpijski tylko taki nieduży do ćwiczeń. Opiszę jak będę już z niego korzystał.

Na miejscu jest Przy Kujawiaku "Dolce Vita" kawiarnia, restauracja. Tam też organizują różnego rodzaju imprezy.
Ja wczoraj już się nie załapałem na nic i współbiesiadnicy z mojego stolika w stołówce również.
Wszystko pozajmowane było, niby oblężenie takie przed Adwentem. Ludki się chcą wytańcować na zapas. :lol:
Mnie niektóre klimaty nie urywają "pewnego miejsca", więc muzycznie jestem ukierunkowany bardziej na disco niż biesiadne, czy disco polo.
Ale jeśli wiedzę na temat tych miejsc ogarnę, to wam wyłożę któregoś dnia.

Na razie dodam przykładowe menu:
Załączniki
IMG_20171126_073253.jpg
IMG_20171126_073249.jpg
Awatar użytkownika
Małgosia69
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 681
Na forum od: 14 cze 2011 22:49
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Kujawiak Inowrocław od 27 stycznia 2018r z ZUS

Post autor: Małgosia69 »

Piniu co prawda Twój post był skierowany do Agnieszki,ale pozwolisz że wtrące swoje trzy grosze. Również nie jestem fanką disco polo, jak dla mnie najlepsza muza w Nad Stawikiem . Gra tam Przemek, czasami z Panią swojego serca. Grają rock, sporo polskiej muzyki,,np. Dzem. Tam jednak też w weekendy trzeba rezerwować stoliki. Od 15.00 lub poprzedniego dnia. Miłego niedzielnego nicnierobienia. ;)
Agnieszkam75kg
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 230
Na forum od: 26 gru 2015 22:19
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Kujawiak Inowrocław od 27 stycznia 2018r z ZUS

Post autor: Agnieszkam75kg »

Dzięki Piniu i Małgosiu za wpisy, dobre jedzonko serwują. co prawda to niedziela, ale podoba mi się już :D :D :D
i jeszcze. jak jest gdy ktoś z dancingu wróci po 22giej :) jak tylko będziesz wiedział, to pisz.
i ten basen, czy woda po pas, bo jednak lubię do Cwiczeń wodę po szyję, aby mi mój bark pod wodą też popracował :roll: :roll: :roll:
Małgosiu, a gdzie jeszcze fajnie a niedaleko Kujawiaka grają :) a czy w ogóle tam gdzieś takie fajfy czyli tańce od 15tej to tam są, tak jak w Ciechocinku :roll: :roll: :roll:
Dertieen
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 70
Na forum od: 21 maja 2017 22:05
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Kujawiak Inowrocław od 27 stycznia 2018r z ZUS

Post autor: Dertieen »

Cześć!
Powiedzcie mi, jak dokonać rezerwacji? Telefonicznie? Mailowo? Trzeba się tłumaczyć, co i jak i dlaczego chcę dwójkę a nie np czwórkę?
Mają dietę bezglutenową? Wiecie, czy jest możliwość wcześniejszego powrotu? bo powrót wypada w poniedziałek, nie będzie już wtedy zabiegów, to po co mam tam siedzieć w niedzielę i swje urodziny spędzać w pociągu, zamiast w domu?
Mnie jakiś dół wyjazdowy dopadł, nie chcę wcale jechać :(
Awatar użytkownika
Małgosia69
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 681
Na forum od: 14 cze 2011 22:49
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Kujawiak Inowrocław od 27 stycznia 2018r z ZUS

Post autor: Małgosia69 »

Agnieszko niestety nie jestem pewna, czy są jakieś popołudniowe tańce w Inowrocławiu. Miałam mnóstwo zabiegów do kolacji, a w wolnej chwilce biegaliśmy na spacerki, drobne zakupy, na pyszną kawkę i super ciacha do kawiarni Pod Tężniami. A na tańce baaaaardzo często wieczorami. ;) ;)
Jeśli chodzi o basen, to jest solankowy i dość duży jak na basen rehabilitacyjny.
Pini czekamy na dalsze relacje z Twojego pobytu. :lol: :lol: :lol: :lol: Wszystkiego miłego dla Ciebie. :) :)
Awatar użytkownika
Małgosia69
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 681
Na forum od: 14 cze 2011 22:49
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Kujawiak Inowrocław od 27 stycznia 2018r z ZUS

Post autor: Małgosia69 »

Dertieen bez problemu zarezerwowałam dwójkę telefonicznie , o jedynkę nie pytałam. Pan z którym rozmawiałam w ogóle nie pytał dlaczego chcę taki pokój. Wiem,że zarezerwowany pokój jest na pierwszym piętrze. :lol:
Jeśli chodzi o diety,to może Pini Ci odpowie w tym temacie. Pamiętam ,że diet było kilka.
Szkoda tylko,że nadal jesteś nastawiona negatywnie na wyjazd. :(
Pozdrawiam serdecznie . :) :)
Dertieen
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 70
Na forum od: 21 maja 2017 22:05
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Kujawiak Inowrocław od 27 stycznia 2018r z ZUS

Post autor: Dertieen »

No aktualnie nie ma nic, co by mnie do wyjazdu zachęcało.
Do Gdańska też nie chciałam jechać i miałam dobre przeczucia...Tam było o tyle łatwiej, że moje ukochane morze było o krok...
Tutaj tego komfortu nie mam :(
W dodatku czytam, że wszystko zimą pozamykane, zero atrakcji...
W jadłospisie diety bezglutenowej nie widzę :O
Jakoś się nie umiem dobrze nastawić. :/
Agnieszkam75kg
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 230
Na forum od: 26 gru 2015 22:19
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Kujawiak Inowrocław od 27 stycznia 2018r z ZUS

Post autor: Agnieszkam75kg »

Dzięki Małgosiu, tak tylko z ciekawości zapytałam o te fajfy, bo przecież i ja czasu na nie mieć nie będę jadąc z ZUSu :lol: :lol: :lol:
ale ważne że wieczorem jest gdzie potańczyć i rozerwać się po trudach dnia :) dzięki :kwiat: :kwiat: :kwiat:
ODPOWIEDZ