Amer Pol Polańczyk 05,10,2017

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
forumowicz

Re: Amer Pol Polańczyk 05,10,2017

Post autor: forumowicz »

Rafaco bądż człowiekiem wrzuc opis długi i obiektywny ;) :lol: :o
Pobyt z ZUS i NFZ a prywatny może się różnić nieco więc tez nie wiem jak tam traktują ludzików tych niby będących za darmo :P :twisted: :mrgreen:
marcinpalenta
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 21 paź 2017 00:13
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Amer Pol Polańczyk 05,10,2017

Post autor: marcinpalenta »

No ja właśnie mam nadzieje że będzie dużo śniegu bo mam zamiar sobie co nieco pojeździć i to akurat nie na sankach :D widze ze ktos jednak bedzie bo balem sie ze w takjm terminie to nie bedzie nikogo :D katee z jakiego regionu sie wybierasz? Pewnie sie spotkamy gdzies tam na miejscu.
Katee
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 09 lis 2017 10:49
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Amer Pol Polańczyk 05,10,2017

Post autor: Katee »

Moje kochane Góry Świętokrzyskie będe musiała chcąc niechcąc "zdradzić" na rzecz Bieszczad ;) Do zobaczenia pewnie gdzieś na szlaku? :D
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7751
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Amer Pol Polańczyk 05,10,2017

Post autor: jan19557 »

To chyba najlepszy ośrodek w Polańczyku a przynajmniej czołówka.
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5038
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Amer Pol Polańczyk 05,10,2017

Post autor: zbigniew165 »

Ja bym z tobą polemizował w sprawie , że Amer Pol jest najlepszym sanatorium. Poczytaj forum, a w w temacie Oceń sanatorium jest najnowszy wpis jednej z kuracjuszek. Byłem rok temu w Solince i twierdzę, że ma podobny standard, a baza zabiegowa jest bogatsza o basen do gimnastyki w wodzie i ta gimnastyka była rewelacyjna. W Solince nie ma podziału na ZUZ, bo go nie ma, NFZ i komercyjnych, którzy są na każdym turnusie. Wyżywienie dobre i warunki socjalno-bytowe również. Jest też biuro turystyczne na miejscu. Nie ma natomiast motocykli przy recepcji sanatorium. To jest moja ocena i pokrywa się z innymi ocenami na tym forum. Zapomniałem dodać,że do kierownictwa Solinki nikt nie miał zastrzeżeń, natomiast w Amer Pol wystarczy poczytać forum.Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7751
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Amer Pol Polańczyk 05,10,2017

Post autor: jan19557 »

W Polańczyku byłem kilka lat temu i mogło się wiele zmienić a poza tym każdy ma swoje odczucia Ty masz prawo do własnej oceny, masz świeższe informacje . W biurze turystycznym też byłem bo właścicielką jest moja ziomala.
forumowicz

Re: Amer Pol Polańczyk 05,10,2017

Post autor: forumowicz »

Byłam jako komercja w sierpniu ,zamieściłam tutaj zdjęcia pokoi i kilka zdjęć obiektu .
Będę niebawem jako kuracjuszkau :o i obiecuję opisać rzetelnie jak jest ,czynię tak zawsze i źadna siła mnie nie zmusi by slodzic komukolwiek bo nienawidzę słodzenia i lizusostwa :?
Foteczki teź obiecuję.
:D ;) :)
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5038
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Amer Pol Polańczyk 05,10,2017

Post autor: zbigniew165 »

Kruszynka2 mam pytanie. Czy to, że cytuję"zaorać Polańczyk i ogrodzić drutem kolczastym Amer Pol " to była ironia do postu Magdy 100 w temacie:Oceń sanatorium ", czy faktycznie potwierdzasz to co jest w moim cytacie z twojego postu.
forumowicz

Re: Amer Pol Polańczyk 05,10,2017

Post autor: forumowicz »

Już masz odpowiedż ;) :roll: :lol: :D
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5038
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Amer Pol Polańczyk 05,10,2017

Post autor: zbigniew165 »

Dziękuję za szybką reakcję na moje pytanie. Tobie też przesłałem już posta dot. Polańczyka. Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ