Amer Pol Polańczyk 05,10,2017

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
rafcoo
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 01 sie 2017 18:47
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Amer Pol Polańczyk 05,10,2017

Post autor: rafcoo »

Witam.
Jestem nowy na forum. Wybieram się w październiku do powyższego sanatorium z ZUS. Chciał bym poznać opinie kogoś kto niedawno tam był- na forum znalazłem tylko stare posty. Może ktoś wybiera się w tym terminie?
Pozdrawiam
Rafał
forumowicz

Re: Amer Pol Polańczyk 05,10,2017

Post autor: forumowicz »

Witaj rafcoo jestem w tym obiekcie aktualnie ale jestem prywatnie.Obiekt jest spory ,pokoje przyzwoite .Więcej opiszę po przyjeździe ,ale proponuję wejdź w dział Ocen sanatorium tam jest juz wątek dotyczący Amer Pol i tam są opinie kuracjuszy .Ja będę w listopadzie w tym obiekcie na rehabilitacji.
Na dzień dzisiejszy obiekt jawi mi się ok ,położony w bardzo dobrym miejscu ,estetyczny , pokoje czyste z łazienkami otoczenie zielone ,recepcja i obsługa hotelowa miła ,internet Wi Fi działa dobrze parking spory Juz wiele negatywnych opiinii ktore czytalam tutaj wcale sie nie potwierdza..Szczegóły po powrocie . :) :D
Wracam w tym tygodniu wrzuć pytania to przed wyjazdem dopytam i odpowiem Ci tutaj .
;)
rafcoo
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 01 sie 2017 18:47
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Amer Pol Polańczyk 05,10,2017

Post autor: rafcoo »

Dziękuje za odpowiedź. Na temat sanatorium nie mam konkretnych pytań. Można powiedzieć ze jadę pierwszy raz. Kiedyś bylem w zagórzu ale miałem wtedy z 8 lat:)
forumowicz

Re: Amer Pol Polańczyk 05,10,2017

Post autor: forumowicz »

JE żeli chcesz pokój jednoosobowy to już musisz rozmawiać tel z Panią dyr sanatorium ,ponieważ jedynek jest mało i są w gestii dyrektora ,jeżeli nie zależy Ci na takim to przy wjeździe dostaniesz się do pokoju np 2 osobowego.Kuracjuszy ma prawo otrzymać pokój o jaki poprosi ,ale jeśli sanatorium w chwili prośby takim dysponuje.
Masz też prawo by poprosić o współlokatora do pokoju ,który np nie pali papierosów ,w recepcji starają się tak łączyć ludzi .Wychodzę i popytam o zabiegi etc ,śledź wątek wrzucę parę info . :D
forumowicz

Re: Amer Pol Polańczyk 05,10,2017

Post autor: forumowicz »

[ obrazek zewnętrzny ]
Spory wybór prasy w kawiarence.
[ obrazek zewnętrzny ]
Pada deszczyk :o
[ obrazek zewnętrzny ]
rafcoo
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 01 sie 2017 18:47
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Amer Pol Polańczyk 05,10,2017

Post autor: rafcoo »

Mam pytanie- może głupie. W jakim wieku są osoby przebywające w sanatorium? Sam mam 27 lat i boje się że będę tam najmłodszy :D
forumowicz

Re: Amer Pol Polańczyk 05,10,2017

Post autor: forumowicz »

Jest ZUS to wiek różny ;) tez małolaty latają widzę :o
Jest NFZ tez małolaty inaczej : ;) :lol:
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24969
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Amer Pol Polańczyk 05,10,2017

Post autor: Sloneczko »

Kruszynko :kwiat: przestań bo wspomnienia wracają :evil:
ODPOWIEDZ