OSIECZEK/K GRÓJCA 30.10.2017

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
mart 36
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 254
Na forum od: 03 kwie 2017 08:32
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 8

Re: OSIECZEK/K GRÓJCA 30.10.2017

Post autor: mart 36 »

Wyjazd zbliża sie nieubłaganie,Jadę autem z Biłgoraja,Lubelszczyzna,jedzie ktoś?,"planuje" wyjazd juz 29 w niedziele :)
jozef O
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 26 wrz 2017 04:29

Re: OSIECZEK/K GRÓJCA 30.10.2017

Post autor: jozef O »

Witaj Matrus to juz nie bawem masz wyjazd mysl pozytywnie i bedzie dobrze byle ekipa byla wmiare to nie bedzie zle jestes komuniaktywna osobka to bez problemu nawiazesz kontakt.najwazniejsze by Ci dobrali odpowiednie zabiegi i bedzie dobrze,ja jestem ciekawy gdzie mnie teraz po tej operacji posle zus bo mam wezwanie na 16 pazdziernika zobaczymy co wymysla a rehabilitacja jest mi pilnie potrzebna bo sie bardzo zle czuje degliwosci mam okrppne,pozdrawiam serdecznie i udanejrehabiliacji zycze,jak tam sie zadomowisz to prosze daj znac jacy ludzie i jak tam sie czujesz.powodenia zycze
z powaaniem Jozef
jozef O
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 26 wrz 2017 04:29

Re: OSIECZEK/K GRÓJCA 30.10.2017

Post autor: jozef O »

Martus nie wiem czy wiesz ale tam trzeba sie wstawic w wyzna zonym dniu nie wczesniej bo Cie nie przyjmna dopiero w tym dniu co masz czyli 30 przyjecia sa od siudmej rano juz do 19-ej.jak juz dostaniesz prydzial pokoju to sie rozpakuj tyle o ile i pozalatwiaj sobie lekarza ktorevo bedziesz miala podanego i numer gabinetu w ktorym przyjmuje.bo potem wszyscy sie ustawia i bedziesz dlugo czekac.ja tak zrobilem ze odrazu posem pod gabinet zalatwilem szybko a nie ktorzy 4godz czeksli w kolejce hihi.a ja mialem czas wolny na obiad bo nie ktorzy nie zdazyli zjesc bo juz minwla godzina wydania obiadu .trzymaj sie cieplutko i duzo zdrowka zycze
Awatar użytkownika
mart 36
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 254
Na forum od: 03 kwie 2017 08:32
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 8

Re: OSIECZEK/K GRÓJCA 30.10.2017

Post autor: mart 36 »

Dzięki za podpowiedzi.Wiem dsoskonale jak przyjecie do sanatorium wygląda,bo już dwa w tym roku zaliczyłam,czasami można przyjechac do ośrodka wczesniej,grunt zeby dogadac sie w recepcji,rejstracji ;) Wolałabym stawic sie na tym zadupiu dzien wczesniej zeby tego 30 byc wypoczeta na wizycie u pielegniarek i lekarza.Pozdrawiam Marta :D
landryna62
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 25 sie 2017 15:19
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: OSIECZEK/K GRÓJCA 30.10.2017

Post autor: landryna62 »

Tak sie sklada ze ja jade juz we wtorek.Rafał
Dawid
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 15 lis 2017 00:01
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 1

Re: OSIECZEK/K GRÓJCA 30.10.2017

Post autor: Dawid »

Hej witam możecie mi napisać czy jak aktualnie teraz w osieczku.?dsleko faktycznie ten sklep ja jadę 27 stycznia proszę o odezw jeżeli ktoś jedzie w tym terminie pozdrawiam :)
landryna62
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 25 sie 2017 15:19
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: OSIECZEK/K GRÓJCA 30.10.2017

Post autor: landryna62 »

Nie polecam Osieczka,faktycznie daleko do sklepu, telewizor platny,parking platny,nie ma wifi w pokojach, ciezko z zasięgiem,posiłki również nie za specjalne, jednym słowem kicha.
Dawid
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 15 lis 2017 00:01
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 1

Re: OSIECZEK/K GRÓJCA 30.10.2017

Post autor: Dawid »

Ok dziękuję za odpowiedź kuźwa w styczniu tam jadę awaria totalna no ale ok do sklepu piechotą ile?? Możesz dokładniej? Pozdrawiam
landryna62
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 25 sie 2017 15:19
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: OSIECZEK/K GRÓJCA 30.10.2017

Post autor: landryna62 »

Ok 3-4km w jedna stronę
Dawid
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 15 lis 2017 00:01
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 1

Re: OSIECZEK/K GRÓJCA 30.10.2017

Post autor: Dawid »

Dziękuję za informację bo różnie piszą sklep na miejscu itd i człowiek nie wie jak wogule się przystosować hm a ogólnie w miarę? ;) :)
ODPOWIEDZ