Wyjeżdzam do sanatorium Bałtyk w Kołobrzegu od 6.11.2017

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
Halynka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 316
Na forum od: 02 sie 2017 12:58
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Wyjeżdzam do sanatorium Bałtyk w Kołobrzegu od 6.11.2017

Post autor: Halynka »

Wytrzymaj jeszcze trochę .W Kołobrzegu naładujesz swój akumulator :) Z pakowaniem jestem na półmetku :oops: .Ciekawe co słychać u naszych
dziewczyn . :?: Pewnie luz ...bluz... :lol: Pozdrawiam .
bozenka999
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 830
Na forum od: 26 cze 2017 13:14
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Wyjeżdzam do sanatorium Bałtyk w Kołobrzegu od 6.11.2017

Post autor: bozenka999 »

Z tym pakowaniem to trochę problemów,to się przyda ,a może to sama się zastanawiam co zabrać .Dziewczyny odpoczywają.Ela pewnie się przepakowuje już kolejny raz. Wszystkiego dobrego wam życzę,pozdrawiam. :D :serce:
Ania52
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 498
Na forum od: 13 lis 2016 17:48
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Wyjeżdzam do sanatorium Bałtyk w Kołobrzegu od 6.11.2017

Post autor: Ania52 »

Byłam w Bałtyku w czerwcu 2016r.Potwierdzam,że jest czysto,ładnie i przyjemnie.Najlepsze pokoje dostaje się rano.Ponieważ jedziesz w listopadzie, proś o pokój z widokiem na morze.Może być trochę zimno, ale widok super. W jadalni na piętrze organizują potańcówki na które przychodzą kuracjusze z innych obiektów sanatoryjnych.Pamiętaj o zabraniu nakrycia głowy.Na Twoje schorzenia dobra jest gimnastyka w basenie solankowym.Pozdrawiam.
bozenka999
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 830
Na forum od: 26 cze 2017 13:14
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Wyjeżdzam do sanatorium Bałtyk w Kołobrzegu od 6.11.2017

Post autor: bozenka999 »

Ania dziękuje bardzo za informacje i za tą czapusię bo chodzę zazwyczaj bez nakrycia głowy.Autobus ma zaplanowany przyjazd na 7 rano z minutami to powinno wystarczyć na otrzymanie dobrego pokoju ,ale nad tym pokojem właśnie się zastanawiałam bo lubię ciepełko,a wyczytałam gdzieś,ze te pokoje z widokiem na morze są bez słońca i zimne ,może zdam się na przypadek losu,tak jak nie wiem czy pokój 2 czy 3 osobowy co mi doradzicie.
Awatar użytkownika
Ewucha
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 497
Na forum od: 08 wrz 2017 12:52
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Wyjeżdzam do sanatorium Bałtyk w Kołobrzegu od 6.11.2017

Post autor: Ewucha »

Witaj Bozenko pokój to zależy od ciebie w dwójce jest przyjemnie ale trojeczka może być weselsza ja byłam w dwójce i miałam fajną współlokatorke takie same zainteresowania spacerki wieczorami jakiś filmik badz ksiazka bylo spokojnie jak będę kolejny raz również wybiorę jak mi pozwolą dwojeczke pozdrawiam a telewizja płatna 42 zł od osoby
bozenka999
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 830
Na forum od: 26 cze 2017 13:14
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Wyjeżdzam do sanatorium Bałtyk w Kołobrzegu od 6.11.2017

Post autor: bozenka999 »

EWA wiem,że w dwójce może być super ,a w trójce weselej wszystko zależy od ludzi,koleżanka była rok temu z 3 w trakcie zmieniała na 1 bo nie dało się wytrzymać a ona stała bywalczyni sanatoriów i to zdarzyło jej się pierwszy raz.Mam jeszcze trochę czasu do przemyślenia,może ktoś z forum się odezwie,a może przy rejestracji z kimś się dogadam bo i tak bywa, druga koleżanka była sama w pokoju dwuosobowym to sama prosiła aby jej kogoś dali bo było jej smutno.Ile ludzi tyle charakterów, ja uważam żeby miło spędzić czas jakieś fochy trzeba zostawić w domu ,a tam zabrać :) Pozdrawiam i dziękuje za dobre rady.
Awatar użytkownika
Ewucha
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 497
Na forum od: 08 wrz 2017 12:52
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Wyjeżdzam do sanatorium Bałtyk w Kołobrzegu od 6.11.2017

Post autor: Ewucha »

Witam otrzymałam numerek 2433 (reumatologia) więc może 2018 :) rok zach nfz pozdrawiam wszystkich i życzę wyjeżdżającym miłych pobytów
bozenka999
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 830
Na forum od: 26 cze 2017 13:14
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Wyjeżdzam do sanatorium Bałtyk w Kołobrzegu od 6.11.2017

Post autor: bozenka999 »

EWA,ja zaczynałam od 49490 i dlatego,że miałam 3 schorzenia to czekałam tak długo,samą reumatologią dziewczyny miały przydział na czerwiec.życzę Ci szybko spadających numerków.Ja to przeliczałam,czekałam z wnioskiem aby jechać we wakacje bo córka jest nauczycielką ,a ja opiekuję się wnuczką a tu i tak NFZ idzie swoimi drogami i nie da się przewidzieć.U nas po 18 m-c od ostatniego pobytu można ubiegać się o zwroty,również to robiłam,ale z moim schorzeniami nic nie było,ale ty możesz spróbować jeśli ci się uda to można wybrać sobie też fajne miejscowości zazwyczaj tylko po ,albo przed wakacjami bo we wakacje to rzadkość tak usłyszałam dzwoniąc.Teraz na forum poszukaj zach.może też zorganizujecie sobie fają paczkę do czekania ,bo razem to weselej.Pozdrawiam bardzo serdecznie.
bozenka999
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 830
Na forum od: 26 cze 2017 13:14
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Wyjeżdzam do sanatorium Bałtyk w Kołobrzegu od 6.11.2017

Post autor: bozenka999 »

Ewucha mam pytanko, czy w pokoju są jakieś talerzyki,szklanki, sztuczce bo jadę autobusem to nie chce tego taszczyć.Skierowanie papierowe dziś dotarło. :)
Awatar użytkownika
Ewucha
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 497
Na forum od: 08 wrz 2017 12:52
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Wyjeżdzam do sanatorium Bałtyk w Kołobrzegu od 6.11.2017

Post autor: Ewucha »

Witaj Bozenko jest talerzyk szklanka i łyżeczka ja sztućce wzielam bo tam niema a nożyk się przyda jaby co :D np jabłuszko obrać jest lodówka Żelazko w recepcji czajniczek na końcu korytarza w szafce na każdym piętrze pozdrawiam
ODPOWIEDZ