Wyjeżdzam do sanatorium Bałtyk w Kołobrzegu od 6.11.2017

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
bozenka999
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 829
Na forum od: 26 cze 2017 13:14
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Wyjeżdzam do sanatorium Bałtyk w Kołobrzegu od 6.11.2017

Post autor: bozenka999 »

Myślałam,że ktoś z łódzkiego dołączy,a tu nic.
Awatar użytkownika
Ewucha
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 497
Na forum od: 08 wrz 2017 12:52
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Wyjeżdzam do sanatorium Bałtyk w Kołobrzegu od 6.11.2017

Post autor: Ewucha »

Witam wszystkich Bozenko ty szlafroczek weź ciepły bo na basen skoczysz to tylko strój i szlafroczek tak najwygodniej poza tym niewiem czy już grzać będą ja byłam w lutym w pokojach ciepło a w łazience sauna jest suszarka do włosków zapomnialam ci wcześniej napisać jest taka miseczka żeby coś przeprac papier dają my dokupilysmy sobie poza tym przy molo masz centrum handlowe jest sklep natura cała chemię dokupisz sobie pełno sklepów weź dres bo wygodniej na zabiegi latać do pokoju kartę wejściowa dostajesz niezgub bo trzeba płacić jedzenie jest ok cóż jeszcze jak mi się przypomni to napisze :serce:
Awatar użytkownika
Ewucha
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 497
Na forum od: 08 wrz 2017 12:52
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Wyjeżdzam do sanatorium Bałtyk w Kołobrzegu od 6.11.2017

Post autor: Ewucha »

Jeszcze z dworca blisko stoją taxi albo na peronie łapią i pytają do baltyku 5 zł a jak pieszo to z dworca w prawo chodniczkiem przez tory kolejowe koło kawiarni kaprys i już jesteś 10 min od dworca spacerkiempatrzę i widzę że jedziesz w listopadzie więc ciepło będzie w pokojach zobaczysz czy dostaniesz baltyk l czy baltyk ll bo z l wyjdziesz na molo a z ll blisko do kawiarenki latałam na ciacha ale niewiem czemu nic mi w biodra nieposzlo dużo spacerow to spaliła można obejść się rybkami wędzony jak ktoś lubi dają w diecie co piateczek rybkę ale kupić można jakbyś kupić chciała to tylko za ikarem tam zawsze swieze pozdrowienia dla wszystkich
bozenka999
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 829
Na forum od: 26 cze 2017 13:14
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Wyjeżdzam do sanatorium Bałtyk w Kołobrzegu od 6.11.2017

Post autor: bozenka999 »

Ewucha,bratnia z ciebie dusza,żebym taką dostała do pokoju to by było super,na pewno ciasteczko i kawusia będzie i spacerki też.Myślę że w listopadzie to muszą grzać bo jest sezon grzewczy od 15.pażdziernika.Jeszcze 5 tygodni ,nie mogę się doczekać.Dzięki za dobre rady,fajnie z kimś pogadać kto tam był.Pozdrawiam. :D :D :D
Awatar użytkownika
zawiela
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1228
Na forum od: 02 sty 2013 08:44
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Wyjeżdzam do sanatorium Bałtyk w Kołobrzegu od 6.11.2017

Post autor: zawiela »

rozantka pisze: 23 wrz 2017 20:25 Witaj bożenka 999........ja jak jeżdżę do sanatorium czy na inne wczasy to ciuchy wysyłam kurierem i nie martwię się ile mi się zmieści i czy dam radę to udźwignąć. Jaet to nie tak wielki koszt a komfort podróży jest . Możesz sobie wybrać kuriera jest tego trochę i zabiera Ci z domu a na drugi dzień masz w sanatorium. I z powrotem to samo robię. Ze sobą zabieram tylko torebkę i ewentualnie małą podróżną torbę. Polecam bardzo od lat tak robię i jadę jak DAMA. Pozdrawiam i życzę udanego pobytu a tak na marginesie to Ci zazdroszczę tego Bałtyku nawet w listopadzie. :) :) :) :) :)
W końcu i ja będę musiała wysłać walizę kurierem.po czorta to dźwigać...mądrego po szkole ,to i dobrze posłuchać :) :)
bozenka999
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 829
Na forum od: 26 cze 2017 13:14
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Wyjeżdzam do sanatorium Bałtyk w Kołobrzegu od 6.11.2017

Post autor: bozenka999 »

Nadal,nikt z łódzkiego nie jedzie do Kołobrzegu ?
bozenka999
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 829
Na forum od: 26 cze 2017 13:14
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Wyjeżdzam do sanatorium Bałtyk w Kołobrzegu od 6.11.2017

Post autor: bozenka999 »

Wyjazd już za dwa tygodnie. :o
Awatar użytkownika
Ewucha
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 497
Na forum od: 08 wrz 2017 12:52
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Wyjeżdzam do sanatorium Bałtyk w Kołobrzegu od 6.11.2017

Post autor: Ewucha »

Witam wszystkich co czekajai co sie pakuja ja jeszcze poczekam Bozenko dostaniesz fajną kobitke zobaczysz ja tez sie obawiałam ale byla fajna zycze ci udanego pobytu aby pogoda ci dopisała no i towarzystwa miłego wszystkim udanych pobytów trafionych zabiegów pozdrawiam
Awatar użytkownika
krisss0070
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1026
Na forum od: 03 lut 2013 20:29
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Wyjeżdzam do sanatorium Bałtyk w Kołobrzegu od 6.11.2017

Post autor: krisss0070 »

Witam :) no ja też już o tej porze za dwa tyg. będę w Kołobrzegu :D :serce: :lol:
Awatar użytkownika
Anna-K
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3376
Na forum od: 01 lip 2014 19:20
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Wyjeżdzam do sanatorium Bałtyk w Kołobrzegu od 6.11.2017

Post autor: Anna-K »

No to dziewczyny na kawę musicie się umówić :)
ODPOWIEDZ