Rymanów Zdrój Eskulap 4.10.2017

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Betibek16
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 20 wrz 2017 17:33
Oddział NFZ: Świętokrzyski

Rymanów Zdrój Eskulap 4.10.2017

Post autor: Betibek16 »

Witam, 04.10.2017 wybieram się do sanatorium Rymanow Zdrój "Eskulap". Jadę pierwszy raz w tamte strony,może ktoś wie jak tam jest? Mile widziana opinia.I prośba serdeczna jeżeli ktoś w tym samym czasie jedzie do tego sanatorium zapraszam do rozmowy. :)
Ostatnio zmieniony 20 wrz 2017 22:00 przez administrator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: uściślono tytuł
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7751
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Rymanów Zdrój Eskulap 4.10.2017

Post autor: jan19557 »

Wpisz sobie w prawym górnym rogu Eskulap Rymanów i miłej lektury. Jeśli cię coś szczególnie interesuje to pytaj. Niektóre informacje dostaniesz dzwoniąc do sanatorium. Byłem tam w ubiegłym roku więc coś nie coś mogę dorzucić.
Betibek16
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 20 wrz 2017 17:33
Oddział NFZ: Świętokrzyski

Re: Rymanów Zdrój Eskulap 4.10.2017

Post autor: Betibek16 »

Dziękuję za odpowiedz.Proszę jeśli możesz napisz coś o pokojach dla pacjentów kardiologicznych tzn czy duże są pokoje ilu osobowe,wyposażenie pokoi,czy miła obsluga jakie są zabiegi itp. Czy w dniu przyjazdu przyjmuje lekarz.Pytam bo do Rymanowa dojadę dopiero wieczorem.
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7751
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Rymanów Zdrój Eskulap 4.10.2017

Post autor: jan19557 »

Najwięcej jest dwójek ale są też 1, 3 i 4. Dużo zależy od tego które piętro przeznaczą na kardio . Tylko na 2 piętrze są balkony. Dwójki są tak usytuowane, że z korytarza głównego wchodzi się do przedsionka po którego lewej i prawej stronie są łazienki a obok pokoje dwuosobowe. W pokoju są dwa tapczaniki szafki nocne i szafa ubraniowa, stolik, krzesła, na ścianie wisi tv, na korytarzu głównym jest czajnik.Lekarz przyjmuje już pierwszego dnia ale dla tych co przyjadą później będzie następnego dnia. Obsługa miła za wyjątkiem przełożonej.Zabiegi jak w każdym sanatorium. Na :serce: będziesz miała dużo gimnastyki i ćwiczeń na przyrządach w tym kijki. Wszędzie blisko bo obiekt znajduje się w parku. Jeśli jedziesz samochodem to parking jest płatny za wyjątkiem kart parkingowych gdzie pobierana jest kaucja za pilot. Jedzenie znośne jak dla mnie i wystarczająca ilość a jak komuś mało to zawsze można dopełnić zupką bez ograniczeń a nawet poprosić o dokładkę. Na tańce do Zielonego Domku 250 m, do Kasztanowego Dworu 500 m i do Stomilu jakieś 700 a skrótem naprzeciw kościółka 500 m. Jeśli dasz radę to bądź wcześniej. O 22,00 siostra dyżurna zamyka drzwi wejściowe. Powodzenia
Betibek16
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 20 wrz 2017 17:33
Oddział NFZ: Świętokrzyski

Re: Rymanów Zdrój Eskulap 4.10.2017

Post autor: Betibek16 »

Super Piękne dzięki za Twoją opinię.Z pewnośćią okaże się pomocna. A tak na deserek.Czy w Rymanowie Zdrój jest basen, wypożyczalnia rowerów? Zapytam także o organizowane wycieczki czy :serce: mogą na nie wyjedżać? Pytam bo w niektórych oddziałach nie pozwalają się na nie wybierać. Sama miałam kiedyś taki zakaz? A tu jak?
Betibek16
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 20 wrz 2017 17:33
Oddział NFZ: Świętokrzyski

Re: Rymanów Zdrój Eskulap 4.10.2017

Post autor: Betibek16 »

I jeszcze malutka prośba co Twoim zdaniem warto tam zobaczyć?
Pozdrawiam serdecznie
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7751
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Rymanów Zdrój Eskulap 4.10.2017

Post autor: jan19557 »

Co ty nie możesz spać??????
Wycieczek jest organizowanych kilka np. do huty szkła w Krośnie, do Łańcuta, pętla Bieszczadzka do Lwowa i na Węgry i Słowację a na miejscu spacerek z KO i wszystko za jednym zamachem. Info o nich na tablicy przed stołówką. Baseny są dwa w Kasztanowym Dworze i na tej samej ulicy troszkę wyżej w Szajnie nieco droższy razem z wypożyczalnią rowerów. Druga wypożyczalnia była za Kasztanowym w stronę Rymanowa ale ceny chyba takie same 5 zł za godz. Za Eskulapem polecam na wzgórza na grzybki, może nazbierasz rydzyków , wysuszyć można w kotłowni.
Betibek16
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 20 wrz 2017 17:33
Oddział NFZ: Świętokrzyski

Re: Rymanów Zdrój Eskulap 4.10.2017

Post autor: Betibek16 »

Super dzięki za info.Co do spanka to faktycznie nie bardzo moge spać. Mam nadzieję ,że w sanatorium będę spala bo jak nie to czeka mnie spacer korytarzowy :D by innym dać spać.I tego się właśnie obawiam.Jedynka by mi problem rozwiązązała.
Pozdrowionko ;)
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7751
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Rymanów Zdrój Eskulap 4.10.2017

Post autor: jan19557 »

Mają i kilka 1 ale o warunkach otrzymania musisz dowiedzieć się telefonicznie w recepcji.
Betibek16
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 20 wrz 2017 17:33
Oddział NFZ: Świętokrzyski

Re: Rymanów Zdrój Eskulap 4.10.2017

Post autor: Betibek16 »

Dopytywałam jest ciężko ale nadzieję zostawili.Dzięki za wszystkie informacje :kwiat:
ODPOWIEDZ