KOŁOBRZEG chcę wyjechać ze zwrotów, w którym najlepsza rehabilitacja z basenem i parkietoterapia

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Agnieszkam75kg
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 230
Na forum od: 26 gru 2015 22:19
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: KOŁOBRZEG chcę wyjechać ze zwrotów, w którym najlepsza rehabilitacja z basenem i parkietoterapia

Post autor: Agnieszkam75kg »

Smieszek70 pisze: 23 paź 2017 22:27 Agnieszko życzę super rehabilitacji także tych na parkiecie ;) :kwiat:
Z takim nastawieniem jadę :lol: :lol: :lol: ale nic mnie nie zdziwi :shock: :? :shock: Dziękuję i tego samego Ci życzę :roll: :roll: :roll: ;)
dobre dni warto przeżyć... w dobre dni trzeba wierzyć :lol: :lol: :lol:
https://www.youtube.com/watch?v=bS3Q9-R3W7U&list=PLxzHVp6V9kO4XNg5UNo8y4YitzvucD7Wc&index=24
Awatar użytkownika
Ewucha
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 497
Na forum od: 08 wrz 2017 12:52
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: KOŁOBRZEG chcę wyjechać ze zwrotów, w którym najlepsza rehabilitacja z basenem i parkietoterapia

Post autor: Ewucha »

Agnieszkam75kg pisze: 22 paź 2017 15:20
agnis41 pisze: 22 paź 2017 14:08 Witam. Byłam w Lechu. Jestem zadowolona. Wszystko na miejscu łącznie z basenem, jedzenie w miarę dobre . Jest możliwość dopłacić i korzystać ze szwedzkiego stołu / śniadania i kolacje/.Kawiarnia niczego sobie. Tańce są codziennie. Polecam. można sobie dopłacić i korzystać ze szwedzkiego stołu. Kawiarnia niczego sobie. Tance sa codziennie. Polecam
Dzięki Ewo, będę pamiętać na przyszłość :kwiat: :kwiat: :kwiat: tymczasem udało mi się ze zwrotów do ciechocinka do MSWiA :lol: :lol: :lol: więc się pakuję, bo we wtorek wybywam :D Pozdrawiam 8-)
Zycze udanych zabiegów i milego towarzystwa no i pogoda niech dopisuje pozdrawiam
ODPOWIEDZ