KOŁOBRZEG chcę wyjechać ze zwrotów, w którym najlepsza rehabilitacja z basenem i parkietoterapia

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Agnieszkam75kg
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 230
Na forum od: 26 gru 2015 22:19
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

KOŁOBRZEG chcę wyjechać ze zwrotów, w którym najlepsza rehabilitacja z basenem i parkietoterapia

Post autor: Agnieszkam75kg »

pytanie jak w temacie, jest tyle tych sanatorii w Kołobrzegu, że szukając tutaj przez dwa dni w waszych opiniach na razie znalazłam tylko dwa pewniki BAŁTYK I MSW :? :? :? Chodzi mi o duże sanatorium, w miarę blisko morza, w którym jest wszystko, bo właśnie w listopadzie chcę wyjechać ze zwrotów :) Dziękuję :) :D :D :D
Smieszek70
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 202
Na forum od: 15 paź 2015 08:19
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: KOŁOBRZEG chcę wyjechać ze zwrotów, w którym najlepsza rehabilitacja z basenem i parkietoterapia

Post autor: Smieszek70 »

Witam Agnieszko. Szczerze polecam Arkę byłem tam w 2015 roku zabiegi super, basen duży,tanice super nikt nic się nie czepia. Byłem już kilka razy w sanatorium ale tam naprawdę warto jechać dodam tylko że też byłem w listopadzie było super. PoPozdrawiam.
Agnieszkam75kg
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 230
Na forum od: 26 gru 2015 22:19
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: KOŁOBRZEG chcę wyjechać ze zwrotów, w którym najlepsza rehabilitacja z basenem i parkietoterapia

Post autor: Agnieszkam75kg »

Io to chodzi o to chodzi Adam :lol: dzięki serdeczne :kwiat: :kwiat: :kwiat: :) a jakie najbliższe sklepy przy Arce ??? dzisiaj pani z NFZmiał tylko góry ze zwrotów. iwonicz, Krynicę, ale póki co nie pytałam jakie sanatoria. tam już wiem jakie dobre, ale jakoś nie ciągnie mnie w góry. kondycji mi brak :) piszcie proszę jeszcze kto był w Kołobrzegu i wie w jakim sanatorium jest wszystko na miejscu :D :roll: :roll: :roll:
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14396
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: KOŁOBRZEG chcę wyjechać ze zwrotów, w którym najlepsza rehabilitacja z basenem i parkietoterapia

Post autor: GIENIA »

NIWA ... jest basen , tez nikt o nic się nie czepia ( nie trzeba jednak przesadzić ;) ..).:)tylko , ze tam kawiarenka taka sobie ... :roll: ale niedaleko Lech , Ikar ... w Ikarze fajfy ;)
Smieszek70
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 202
Na forum od: 15 paź 2015 08:19
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: KOŁOBRZEG chcę wyjechać ze zwrotów, w którym najlepsza rehabilitacja z basenem i parkietoterapia

Post autor: Smieszek70 »

Agnieszko do sklepów jest nie daleko autobusy odjeżdżają spod bramy Arki pieszo też nie jest daleko dobry spacer 15 minut w jedną stronę,jak wrócę z ZUS bedę się starał ze zwrotów i właśnie do Kołobrzegu do Arki :lol: :lol: :lol: było tak super że nie zapomnę naszej paczki .
Agnieszkam75kg
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 230
Na forum od: 26 gru 2015 22:19
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: KOŁOBRZEG chcę wyjechać ze zwrotów, w którym najlepsza rehabilitacja z basenem i parkietoterapia

Post autor: Agnieszkam75kg »

GIENIA pisze: 12 paź 2017 18:38 NIWA ... jest basen , tez nikt o nic się nie czepia ( nie trzeba jednak przesadzić ;) ..).:)tylko , ze tam kawiarenka taka sobie ... :roll: ale niedaleko Lech , Ikar ... w Ikarze fajfy ;)
O Niwie czytałam, tylko myślałam, że NFZ tam nie wysyła, tylko KRUS, bo to rolników. a tańce to ważne, żeby w ogóle były, bo nie zawsze się chce latać. czasem człowiek zmęczony zabiegami i musi tak swojsko... u siebie zaliczyć ostatni zabieg :) więc rozumiem, że jak kawiarnia to i codzienne tańce też są :)
Dziękuję Gieniu :kwiat: :kwiat: :kwiat:
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7809
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: KOŁOBRZEG chcę wyjechać ze zwrotów, w którym najlepsza rehabilitacja z basenem i parkietoterapia

Post autor: darek »

Agnieszkam75kg pisze: 12 paź 2017 08:57 pytanie jak w temacie, jest tyle tych sanatorii w Kołobrzegu, że szukając tutaj przez dwa dni w waszych opiniach na razie znalazłam tylko dwa pewniki BAŁTYK I MSW :? :? :? Chodzi mi o duże sanatorium, w miarę blisko morza, w którym jest wszystko, bo właśnie w listopadzie chcę wyjechać ze zwrotów :) Dziękuję :) :D :D :D

.................
Zwrot i Kołobrzeg plus Arka to jak 5 w lotto
Jestem na forum jakiś czas bywam w sanatoriach od czasu kiedy na kołobrzeskim molo było więcej chłopaków za Buga niż polskich kuracjuszy.
Kiedy NIKT nie wiedział co to ARKA i SPA
Pytanie zasadnicze czy Twoje schorzenie podane na Wniosku KWALIFIKUJE się na ..Kołobrzeg
Niestety są schorzenia ,które nie dostaną Vouchera do Kołobrzegu.
Co do obiektów ?????????????
Znam z autopsji kilka bo miałem przyjemność BYĆ prawda jest taka dobrze jest tam Gdzie Nas nie ma .
Wystarczy ,że pojawi się kilka imprezowych osób i kontrole miast o 22,00 będą rozpoczynać się od 21,00.
Ale i możesz trafić tak ,że personel medyczny zobaczysz słownie dwa razy przy przyjeździe i podczas odbierania wypisu -Czego Ci Naprawdę ...Życzę bo zdarza się .
Podałaś sanatoria Bałtyk tak ono jest w Centralnym Punkcie ,ale już MSW raczej na uboczu w dzielnicy portowej gdzie na tańce do ..Ikara, Lecha, no Verano czy Sanu jest co maszerować około 15 minut szybkiego marszu a po tańcach to minimum ..30 minut czyli wyjście około 21,30...
Arka fakt Obiekt SPA ,ale co do tańców to ludkowie raczej z Arki podjeżdżali do Kołobrzegu się pobawić z tego co kojarzę tańce sa w sezonie MAX czyli letnim .
Może do listy życzeń zapiszesz ..Verano, San , Perłe Bałtyku czy może Ikara czy Lech -bo wszystkie posiadają w miarę dobra bazę i tzw ..tańcbudy czyli miejsca gdzie można i potańczyć
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14396
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: KOŁOBRZEG chcę wyjechać ze zwrotów, w którym najlepsza rehabilitacja z basenem i parkietoterapia

Post autor: GIENIA »

Agnieszkam75kg pisze: 12 paź 2017 20:43
GIENIA pisze: 12 paź 2017 18:38 NIWA ... jest basen , tez nikt o nic się nie czepia ( nie trzeba jednak przesadzić ;) ..).:)tylko , ze tam kawiarenka taka sobie ... :roll: ale niedaleko Lech , Ikar ... w Ikarze fajfy ;)
O Niwie czytałam, tylko myślałam, że NFZ tam nie wysyła, tylko KRUS, bo to rolników. a tańce to ważne, żeby w ogóle były, bo nie zawsze się chce latać. czasem człowiek zmęczony zabiegami i musi tak swojsko... u siebie zaliczyć ostatni zabieg :) więc rozumiem, że jak kawiarnia to i codzienne tańce też są :)
Dziękuję Gieniu :kwiat: :kwiat: :kwiat:
Wiekszość to , może nie tyle rolnicy , co płatnicy Krus ... ;) .. ale z NFZ tez tam kieruja :D
Agnieszkam75kg
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 230
Na forum od: 26 gru 2015 22:19
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: KOŁOBRZEG chcę wyjechać ze zwrotów, w którym najlepsza rehabilitacja z basenem i parkietoterapia

Post autor: Agnieszkam75kg »

121adamkow pisze: 12 paź 2017 20:27 Agnieszko do sklepów jest nie daleko autobusy odjeżdżają spod bramy Arki pieszo też nie jest daleko dobry spacer 15 minut w jedną stronę,jak wrócę z ZUS bedę się starał ze zwrotów i właśnie do Kołobrzegu do Arki :lol: :lol: :lol: było tak super że nie zapomnę naszej paczki .

strasznie trudno o zwrot taki jaki chciałoby się :) od wtorku dzwonie i nic nie ma, tylko te góry :) tzn. Ciechocinek był od 23 X JULIANÓWKA, ale nie znałam tego sanatorium, a myślałam, że w Ciechocinku już wszystkie lepsze znam, i odmówiłam, a potem jak poczytałam, to nawet wszystko tam było na miejscu i nie tak daleko od centrum :) dzięki za info :)
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14396
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: KOŁOBRZEG chcę wyjechać ze zwrotów, w którym najlepsza rehabilitacja z basenem i parkietoterapia

Post autor: GIENIA »

Agnieszko .... Arke odradzam ..... wprawdzie to full wypas , ale totalne kołobrzeskie zaduuupie :oops: przereklamowany ośrodek ...
ODPOWIEDZ