Żegiestów Zdrój Wiktor 29.10.2017 z Sochaczewa

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
blusman
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 19 paź 2017 10:59
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Żegiestów Zdrój Wiktor 29.10.2017 z Sochaczewa

Post autor: blusman »

Witam wszystkich.29.10.2017 wyjeżdżam samochodem z Sochaczewa do sanatorium Wiktor w Żegiestowie.Ponieważ jadę sam chętnie zabiorę kogoś kto też ma tam skierowanie.Czekam na odzew i pozdrawiam.tel.512 301 284
Ostatnio zmieniony 19 paź 2017 23:19 przez administrator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: uściślono tytuł
Briant
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 378
Na forum od: 18 sty 2017 13:26
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Żegiestów Zdrój Wiktor

Post autor: Briant »

Oj chyba podpadles paniom z NFZ,ze do Żegiestowa Cię wysylaja :D Dobrze,że jedziesz samochodem,inaczej to 3 tygodnie uwięzienia w lesie .
blusman
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 19 paź 2017 10:59
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Żegiestów Zdrój Wiktor

Post autor: blusman »

Może nie będzie tak żle.Wszystko zależy od towarzystwa.
Briant
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 378
Na forum od: 18 sty 2017 13:26
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Żegiestów Zdrój Wiktor

Post autor: Briant »

Życzę aby towarzystwo dopisało,bo to najważniejsze.Na moim turnusie ,w marcu,niestety byli ludzie,którzy nie chcieli się integrować. Zresztą kolega,który był w Żegiestowie pół roku wcześniej,też to samo mówił.Oby to nie było regulą :D Jedyna zaleta,że sanatorium i personel super.
Insignia 2010
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2195
Na forum od: 16 wrz 2016 14:38
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Żegiestów Zdrój Wiktor 29.10.2017 z Sochaczewa

Post autor: Insignia 2010 »

Hej No już wam zazdroszczę ;) super miejscówka byłem tam w marzec kwiecień 2016 warunki ekstra jedzenie bajka obsługa super czysciutko zabiegi na miejscu sauna jakuzi basenik wszędzie blisko jak się jest autem spokój piękna okolica szkoda że tak późno jedziecie bo piękne szlaki górskie.....jak będzie zgrana ekipa tańce co wieczór w klubie na dole ful alkoholu wina piwa dla ochlajtusow...i luksus dla tych co ciągle tu narzekaja zresztą wejdź na stronę Wiktora zobaczysz ....z innymi kolchozami nie ma co porownywac mały około 100 miejscowy hotel, bez porównania do innych pozdrawiam i życzę szybkiego powrotu do zdrowia i wypoczynku
blusman
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 19 paź 2017 10:59
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Żegiestów Zdrój Wiktor 29.10.2017 z Sochaczewa

Post autor: blusman »

Dzięki za informacje i życzenia.Już się nie mogę doczekać.Czekałem 26 miesięcy bez urlopu i zamierzam porządnie wypocząć.Z pewnością latem byłoby przyjemniej,ale może teraz teżpogoda dopisze.Pozdrawiam.
Briant
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 378
Na forum od: 18 sty 2017 13:26
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Żegiestów Zdrój Wiktor 29.10.2017 z Sochaczewa

Post autor: Briant »

Życzę Tobie fajnych ludzi na turnusie,bo to najważniejsze.Jeśli się tacy trafia,to reszta bajeczna,super sanatorium i blisko do Krynicy i Muszyny,a tam ,HULAJ DUSZA. :lol: Jak będziesz miał fajny sqad to spokojnie można urobic pielęgniarkę dyżurna i wrócić z baletow koło północy. :D
Insignia 2010
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2195
Na forum od: 16 wrz 2016 14:38
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Żegiestów Zdrój Wiktor 29.10.2017 z Sochaczewa

Post autor: Insignia 2010 »

Byłem tam no nie wiem czy urobisz pielęgniarka może ci się to uda spóźnić się możesz ale to tylko chwilę do Krynicy na balety w obie strony jak sucho to pół godziny jak ślisko choć blisko to dłużej ...ja korzystałem z innego sposobu jak ktoś chętny zdradzę tajemnice hihihihij ak na razie jest to jedyne sanatorium Wiktor do którego można wrócić o każdej porze nocy i przyjąć gościa z zewnątrz o każdej porze nocnej .....dla tych co byli tam sposób znany już pewnie .......a dla inteligentnych szybki do ogarnięcia hihihihi
blusman
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 19 paź 2017 10:59
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Żegiestów Zdrój Wiktor 29.10.2017 z Sochaczewa

Post autor: blusman »

Ponieważ tam jadę,to chętnie się dowiem co to za sposób.Nie daj się prosić i pisz.
Awatar użytkownika
maria 71
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 185
Na forum od: 19 kwie 2016 10:41
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Żegiestów Zdrój Wiktor 29.10.2017 z Sochaczewa

Post autor: maria 71 »

Sanatorium Wiktor w Żegiestowie na b. wysokim poziomie (byłam w kilku innych, mam porównanie). Okolica przepiękna - Beskid Sądecki, Łopata Polska, Poprad - to niekwestionowane atuty. Obecna pora roku słaba, krótkie dni, słota. Jedyna nadzieja w towarzyszach kuracji ;) Życzę udanego pobytu :kwiat:
ODPOWIEDZ