Wyjazd do sanatorium do Wysowej Zdroju od 02 stycznia 2018 roku.

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Kuracjuszka 1957
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 47
Na forum od: 24 paź 2017 09:37
Oddział NFZ: Śląski

Re: Wyjazd do sanatorium do Wysowej Zdroju od 02 stycznia 2018 roku.

Post autor: Kuracjuszka 1957 »

Witaj jttp.Fajnie , bo ja będę w Biawenie.Jak będzie wiało lub padało, to wszystko na miejscu.A jakies sklepy są tam na miejscu,czy trzeba iść daleko?
.
Ruda 62
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 25
Na forum od: 26 lis 2017 16:37
Oddział NFZ: Podkarpacki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Wyjazd do sanatorium do Wysowej Zdroju od 02 stycznia 2018 roku.

Post autor: Ruda 62 »

Bardzo ciasno w instytucie? bo ja właśnie tam jadę ale lubie choć trochę przestrzeni :D żeby się trochę rozwinąć.czy w instytucie to fajnie grają ?jest przy czym potańczyć czy tylko Dla sympatycznej panny Krysi ...pucio pucio :D A jak nie to do kuracjuszki polecę na imprezkę a potem na liściu z górki zjadę i już w instytucie będę. a tu pan doktor z wypisem i gratulacjami szybkiego powrotu do zdrowia .jak w kabarecie Rak :D
Kuracjuszka 1957
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 47
Na forum od: 24 paź 2017 09:37
Oddział NFZ: Śląski

Re: Wyjazd do sanatorium do Wysowej Zdroju od 02 stycznia 2018 roku.

Post autor: Kuracjuszka 1957 »

Hejka Ruda.Nie będziesz mieć innego wyjścia jak mnie odwiedzać.Trochę pod górkę, ale powrót z gorki :| :lol: :lol: Nie będzie Ci zimno :) Musimy mieć na siebie jakieś namiary. :kwiat:
jettp
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1404
Na forum od: 13 cze 2017 20:36

Re: Wyjazd do sanatorium do Wysowej Zdroju od 02 stycznia 2018 roku.

Post autor: jettp »

do sklepu to kawałek jakieś 2-3 km, w instytucie zdrowia jest fajna kawiarnia a"la club, jak będzie zimno to zawsze coś na rozgrzewkę znajdziecie .
pozdrawiam :lol:
Kuracjuszka 1957
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 47
Na forum od: 24 paź 2017 09:37
Oddział NFZ: Śląski

Re: Wyjazd do sanatorium do Wysowej Zdroju od 02 stycznia 2018 roku.

Post autor: Kuracjuszka 1957 »

Rozgrzewka wskazana :) To trzeba zabrać wygodne buty,by jakies zakupy zrobić. :lol: :lol:
jettp
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1404
Na forum od: 13 cze 2017 20:36

Re: Wyjazd do sanatorium do Wysowej Zdroju od 02 stycznia 2018 roku.

Post autor: jettp »

Dobrze zabrać też stroje kąpielowe, bo jest tam w parku zdrojowym aquapark , chyba że Wolicie pływać bez strojów :lol: :lol: :lol:
Ruda 62
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 25
Na forum od: 26 lis 2017 16:37
Oddział NFZ: Podkarpacki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Wyjazd do sanatorium do Wysowej Zdroju od 02 stycznia 2018 roku.

Post autor: Ruda 62 »

I rum do herbaty trzeba :P albo coś do nacierania zmarzniętych członków :D i do klubu na grzańca .,żeby rozruszać kręgosłup i nogi.i kółeczko a znając życie to panie będą prosić panie :D tak zwana parkietoterapia.A żono moja tam grają????bo to przecież hit sanatoryjny. :serce:
Kuracjuszka 1957
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 47
Na forum od: 24 paź 2017 09:37
Oddział NFZ: Śląski

Re: Wyjazd do sanatorium do Wysowej Zdroju od 02 stycznia 2018 roku.

Post autor: Kuracjuszka 1957 »

Jak na tańce pójdziemy w strojach kąpielowych to na pewno nie będą nas do tańca prosić Panie :| :lol: :lol: Rumijanek dobrze by było ze sobą zabrać :) :), bo sklep daleko.
Chyba bagazowke zamówię, albo paczkę do siebie wyślę
Ruda 62
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 25
Na forum od: 26 lis 2017 16:37
Oddział NFZ: Podkarpacki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Wyjazd do sanatorium do Wysowej Zdroju od 02 stycznia 2018 roku.

Post autor: Ruda 62 »

ja się nie piszę na stroje na imprezkę/trzeba ładnie wyglądać spódniczka i obcasik :D jak przystało na damy ;) Myślę że damy sobie radę,byle dojechać.Trochę daleko do sklepu ale chyba z głodu nie umrzemy a zakupy to zrobi się na parę dni.Miłej nocy życzę :kwiat:
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Wyjazd do sanatorium do Wysowej Zdroju od 02 stycznia 2018 roku.

Post autor: andrzej1955 »

Witam,ktoś kolejny raz pisze że daleko do sklepu-czy sklepów-totalna bzdura-Biawenna i Instyt. są troszkę na zboczu góry-po zejściu do parku,pijalni i basenów-sklepy macie w odległości 150-200 metrów-to mała osada i wszystko jest blisko-Pozdrawiam i Miłego Pobytu Życzę :kwiat:
ODPOWIEDZ