Wyjazd do sanatorium do Wysowej Zdroju od 02 stycznia 2018 roku.

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Kuracjuszka 1957
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 47
Na forum od: 24 paź 2017 09:37
Oddział NFZ: Śląski

Re: Wyjazd do sanatorium do Wysowej Zdroju od 02 stycznia 2018 roku.

Post autor: Kuracjuszka 1957 »

Witaj.Dzięki Ruda 62 za pocieszenie.Chyba nikt poza nami w tym terminie nie jedzie.Ja mam pozytywne nastawienie ;) Ty się masz dobrze,bo masz blisko.Ja tam dotrę dopiero pod wieczór. Jeszcze muszę się upewnić czy będą autobusy.Myślę, że dam radę. Jedziemy w końcu na podreperowanie zdrowia. Pozdrawiam milutko :) ;) ;) :kwiat:
Kuracjuszka 1957
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 47
Na forum od: 24 paź 2017 09:37
Oddział NFZ: Śląski

Re: Wyjazd do sanatorium do Wysowej Zdroju od 02 stycznia 2018 roku.

Post autor: Kuracjuszka 1957 »

Witam wszystkich serdecznie. :) ;) :) Pozdrawiam cieplutko.Życzę wszystkim dużo zdrowia :kwiat:
zagaj28
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 05 gru 2017 07:08
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Wyjazd do sanatorium do Wysowej Zdroju od 02 stycznia 2018 roku.

Post autor: zagaj28 »

witam wszystkich,
podłączę się pod wątek. ZUS skierował mnie do tej mieściny. Od roku mieszkam na Śląsku, w Sosnowcu. Nie zdążyłem ogarnąć topografii regionu, a już muszę udać się w dłuższą wyprawę w nieznane. Tym bardziej, że to będzie mój pierwszy turnus ever. No i cóż wiecie może drodzy forumowicze jak tam najłatwiej się dostać transportem publicznym ? :D podobno busy z Krakowa dojeżdżają. Z tym, że podróż na miejsce z Sosnowca zajęłaby mi
9,5 -10godzin z 3 przesiadkami ( 2 pociągi i ten bus) :shock: może ktoś ze śląska zna lepsze połączenie? a może ktoś jedzie autem i potrzebuje kompana ? :D
Pozdrawiam :)
Kuracjuszka 1957
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 47
Na forum od: 24 paź 2017 09:37
Oddział NFZ: Śląski

Re: Wyjazd do sanatorium do Wysowej Zdroju od 02 stycznia 2018 roku.

Post autor: Kuracjuszka 1957 »

Witaj Zagaj.Ja jadę autobusem z Tych do Krakowa,a z Krakowa jest bezpośrednio do Wysowej autobus o 13.00.Pozdrawiam.
Ruda 62
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 25
Na forum od: 26 lis 2017 16:37
Oddział NFZ: Podkarpacki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Wyjazd do sanatorium do Wysowej Zdroju od 02 stycznia 2018 roku.

Post autor: Ruda 62 »

Hejka, oj zdrowie to wam będzie potrzebne 10 godzin masakra :shock: ale za po potem tylko relaksik ;) Pozdrawiam .
Ruda 62
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 25
Na forum od: 26 lis 2017 16:37
Oddział NFZ: Podkarpacki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Wyjazd do sanatorium do Wysowej Zdroju od 02 stycznia 2018 roku.

Post autor: Ruda 62 »

Zagaj a ty też 02.01.2018 jedziesz?
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3420
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Re: Wyjazd do sanatorium do Wysowej Zdroju od 02 stycznia 2018 roku.

Post autor: Dzia_dek »

zagaj28 pisze: (...) No i cóż wiecie może drodzy forumowicze jak tam najłatwiej się dostać transportem publicznym ? :D podobno busy z Krakowa dojeżdżają.
Z tym, że podróż na miejsce z Sosnowca zajęłaby mi 9,5 -10godzin z 3 przesiadkami ( 2 pociągi i ten bus) :shock: może ktoś ze śląska zna lepsze połączenie? a może ktoś jedzie autem i potrzebuje kompana ? :D Pozdrawiam :)
Zagaj28 trochę przesadzasz z tym czasem dojazdu i przesiadkami. Jeżeli turnus zaczynasz 2 stycznia to masz takie połączenie:
Wyjazd z Sosnowca (Dworzec PKP, pomnik Kiepury) o 7;20, przyjazd do Krakowa (D.A.) o 8;50 ("Kayatrans", tel. 519-101-454)
Wyjazd z Krakowa (D.A.) o 9;50,przyjazd do Gorlic (D.A.) o 12;10 ("Europol", tel. 602-175-539)
Wyjazd z Gorlic (D.A.) o 12;25, przyjazd do Wysowej o 12;25 ("Voyager" tel. 18/353-00-00).
W nawiasach wraz z nr telefonów masz podanych przewoźników. Możesz się upewnić co do kursu i dokonać rezerwacji.
Jak widzisz masz tylko dwie przesiadki, łączny czas jazdy to niewiele ponad 6 godz, a i przyjazd do sanatorium
też jest w miarę względna porą. Moim zdaniem, a zapewne i nie tylko, im wcześniej tym lepiej.
Do wyjazdu masz jeszcze miesiąc więc zaglądaj to na forum. Może znajdzie się ktoś kto pojedzie, w Twoim
terminie, samochodem. Tak jest zdecydowanie wygodniej i czas jazdy też jest o połowę krótszy.
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3420
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Re: Wyjazd do sanatorium do Wysowej Zdroju od 02 stycznia 2018 roku.

Post autor: Dzia_dek »

Przepraszam za drobną nieścisłość. Przyjazd do Wysowej o godz. 13;25,
a nie 12;25 jak podałem w poście powyżej. Czas jazdy z Gorlic to 1 godz.
Kuracjuszka 1957
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 47
Na forum od: 24 paź 2017 09:37
Oddział NFZ: Śląski

Re: Wyjazd do sanatorium do Wysowej Zdroju od 02 stycznia 2018 roku.

Post autor: Kuracjuszka 1957 »

Witajcie.Odnośnie dojazdu,to nie ma tak źle.
Wiadomo,że,, d --- ę "wsadzić w samochód jest wygodnie..Ja też bym chciała hihi :lol: Z drugiego końca polski,z małych miejscowości, a dojeżdżają. Pozdrawiam serdecznie wszystkich kuracjuszy :kwiat:
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14409
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Wyjazd do sanatorium do Wysowej Zdroju od 02 stycznia 2018 roku.

Post autor: GIENIA »

Kuracjuszka 1957 pisze: 20 lis 2017 16:41 Witam wszystkich. To rzeczywiście będzie dziura zabita dechami :o Nikt nie ma tego terminu,jak widać. Poza tym mało kto tam jedzie.Mam jeszcze cichą nadzieję, że ktoś tam pojedzie.Pozdrawiam :) :)
Dobrego , pod każdym względem pobytu Ci życzę :serce:
Gdyby nie to , że sama chciałam zdecydować o miejscu wyjazdu i właśnie jestem po turnusie w Kołobrzegu - ze zwrotu , bardzo prawdopodobne jest , że otrzymałabym ten turnus ... ja do Kołobrzegu jadę 13i pół godziny :twisted:
ODPOWIEDZ