Busko Zdrój Włókniarz od 1 grudnia 2017

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
Slawekg
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 123
Na forum od: 11 mar 2017 19:29
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Busko Zdrój Włókniarz od 1 grudnia 2017

Post autor: Slawekg »

Magdo. Dzięki 🥂 masz podwójną kawę u mnie 😊🥂
Awatar użytkownika
Slawekg
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 123
Na forum od: 11 mar 2017 19:29
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Busko Zdrój Włókniarz od 1 grudnia 2017

Post autor: Slawekg »

tenka45+ pisze: 04 lis 2017 06:28 Witam kuracjuszy z Buska.To i mnie tam przydzielili, lecz do "Rafała " i w bardziej niefortunnym okresie, bo ze świętami, od 07.12.do 28.12. Ale będziemy spacerować tymi samymi ścieżkami po parku.Może uda się nam tam spotkać ? Pozdrawiam Teresa.
Będzie bardzo miło się spotkać. oby pogoda dopisała do spacerów, ale i ciacho można wraz z kawą przytulić..
Awatar użytkownika
Magdala39
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 350
Na forum od: 29 paź 2017 19:57
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Busko Zdrój Włókniarz od 1 grudnia 2017

Post autor: Magdala39 »

Sławekg trzymam za słowo, kawę to ja lubię zawsze i wszędzie a jak jeszcze w miłym towarzystwie to już wogóle :D nie wiem jak to będzie, ale zgodnie z rozkładem turnusów powinnam trafic do bud A
Awatar użytkownika
Slawekg
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 123
Na forum od: 11 mar 2017 19:29
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Busko Zdrój Włókniarz od 1 grudnia 2017

Post autor: Slawekg »

Myślę że miłe towarzystwo mogę zagwarantować 😊 oczywiście mało skromnie proponuję swoje 😎. Ja będę w części A1. Co prawda coś tam muszę dopłacić ale czasem warto. Ponoć tam jest fajna knajpka... jak bede na miejscu to napiszę co tam zastanę. Do kawy to i cos słodkiego a może i lekko procentowego przy muzyce zaproponuję...🍨🍵🥂
Awatar użytkownika
Magdala39
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 350
Na forum od: 29 paź 2017 19:57
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Busko Zdrój Włókniarz od 1 grudnia 2017

Post autor: Magdala39 »

Oby tylko dojechac to myślę, że damy sobie radę z zorganizowaniem czasu w ciekawy i przyjemny sposób :D
Awatar użytkownika
Slawekg
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 123
Na forum od: 11 mar 2017 19:29
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Busko Zdrój Włókniarz od 1 grudnia 2017

Post autor: Slawekg »

Magdala39 pisze: 11 lis 2017 08:21 Oby tylko dojechac to myślę, że damy sobie radę z zorganizowaniem czasu w ciekawy i przyjemny sposób :D
Dojedziemy... ostatecznie złego byle co nie bierze. Zastanawiam się tylko co praktycznego zabrać ze sobą bo zawsze jest tak że połowy rzeczy nie używam a taskać trzeba walizę...
Awatar użytkownika
Magdala39
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 350
Na forum od: 29 paź 2017 19:57
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Busko Zdrój Włókniarz od 1 grudnia 2017

Post autor: Magdala39 »

A Ty myślisz, że ja wiem co zabrac jak jadę pierwszy raz?? Tym bardziej mam problem...
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Busko Zdrój Włókniarz od 1 grudnia 2017

Post autor: andrzej1955 »

Witam,Bardzo Miło się czyta Wasze wpisy-fajnie że już przed przyjazdem się dogadujecie-miejsce macie zajefajne-aż Wam Ewusiam-tzn.w naszym forumowym slangu-zazdraszczam ;) Życzę Super Wypoczynku z Dobrymi Zabiegami i nieodzowną częścią rozrywkową-a że Busko ma swój klimat to sami sprawdzicie-pochwalcie się po powrocie wrażeniami,Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Slawekg
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 123
Na forum od: 11 mar 2017 19:29
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Busko Zdrój Włókniarz od 1 grudnia 2017

Post autor: Slawekg »

Magdala39 pisze: 11 lis 2017 19:39 A Ty myślisz, że ja wiem co zabrac jak jadę pierwszy raz?? Tym bardziej mam problem...
Na pewno strój kąpielowy. Wygodny dres. Cieply sweter i kurtkę. W sumie zima nie ma tam gdzie chodzić a wszystko jest na miejscu. A i wygodne buty. Z mojego doświadczenia tak wychodzi. No i jak planujesz wieczorem relaks to cos wygodnego na wieczorki taneczne. Niestety w tym zakresie mam małą wiedzę. Poprzednio mieszkalem w Słowackim ale bylo ciepło a poniewaz nikogo nie znałem to i tez rozrywki wieczorne mnie nie relaksowały.
Awatar użytkownika
Magdala39
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 350
Na forum od: 29 paź 2017 19:57
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Busko Zdrój Włókniarz od 1 grudnia 2017

Post autor: Magdala39 »

Tym razem znasz już mnie :-) i nie, żebym była jakaś wybitnie rozrywkowa tylko uważam, że trzeba osobiście sprawdzic, spróbowac, zobaczyc... jak sami nie pójdziemy na tańce to skąd mozemy wiedziec czy nam się taka forma relaksu podoba???
ODPOWIEDZ